Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
6. máj 2008

Žabka a kedy máš termín mrchy? 😅 Tak ako vraví Pahu počkaj nech ti aspoň deň - dva mešká a potom testuj

jankabelka
6. máj 2008

Pahu ďakujem že si sa so mnou podelila a Terezka vírusiky chutia výborne mňamky 😀

mirka20
6. máj 2008

dobre ranko 😵
tak ako kocky? my sme sa vybuvali dobre. vcera ma boleli krize a brusko ako cez mrchu, uz som aj zabudla, ake to je 😅 poslickovia hlasia, ze uz cochvila pride nasa vytuzena malicka 😵
zabka, grafik je peknucky, ale urcite vydrz s testovanim
a pre vsetky hladosky-snazilky:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

terezicka
6. máj 2008

Teda Mirka ty to máš fakt už za pár 😀 No som zvedavá kedy budem čítať sms-ku že Rebeka je už na svete 😵

mirka20
6. máj 2008

terez, som zvedava, kedy to uz budem moct napisat. mne brusko vobec nezavadzia, ale asi by som to uz chcela mat za sebou. ale dnes vecer ideme este s jankom na veceru, ideme si spravit pekny vecer, mozno jeden z poslednych vo dvojici, tak este hadam dnes mala pobudne v brusku.
prave mi prisiel balik od sestry z anglicka, take rozkosne veci pre malicku poslala. sa vytesujem 😵

pahu
6. máj 2008

Mirka ahojky 😀 Ham ham ham, teraz som nechala trošku aj pre Žabku aj Janku 😀
Ja sa už teším na tú krpatučkú Rebeku 😀

zabka
6. máj 2008

NO uz som sa zlakla ze na nas nemyslis... Terez cakam od zajtra..... 😉

pahu
6. máj 2008

Mirka, to je super nápad s tou večerou 😀 To je fakt, že keď už budete mať drobčeka, veľa vecí sa zmení, ale ja sa celkom na tú zmenu teším 😉 Pošlite mi jedno miminko po bocianovi 😀

Zabka, taklže od zajtra nečakáš 😀

nellie_
6. máj 2008

Ahojte babenky... 🙂 😵 😵 😵 😵
Vidim, že Mirka je ešte 2v1 😉 🙂 😵 😵 😵 Ja sa už tiež teším na foto Vášho Anjelika...mne sa aj tak páči, ako Vám to super vyšlo, na výročie svadby... 😵 😵 😵 dobre ste to vyrátali Mirka... 😉 🙂

Ja tento mesiac konecne od vysadenia HAK mam normalnu silnu mrchu, nie ako som mavala poslednych 5 mesiacov iba take nic moc... 😅 tak sa vytešujem z toho... 😀 😀 😀 😀

Kolegynka mi doniesla kytičku konvaliniek, už som z nich prevoňaná a chodím tu ako v tranze... 😀 😀 😀 😀

pahu
6. máj 2008

Ahoj Nellie 😀 Takže mrchuješ? 😨 😵

mirka20
6. máj 2008

pavli, ak uvidim nejakeho bociana, tak ho urcite poslem za tebou. 😉 ale nase miminko ti neposlem, to chcem mat len pre nas. ale poviem mu, nech cestou nejake najde a donesie vam, lebo vy ho uz cakate.
nell, som rada, ze mrcha dosla tak ako mala a aj taka ako mala. mozno je to zaciatok zmeny v tvojom tele a vase snazilkovanie bude konecne naplnene malickym zlatickom. s tym terminom sme to sice az tak neplanovali, ale potesi. este uvidime, co sa bude diat a ci s nim bude suhlasit aj mala rebeka 😵

pahu
6. máj 2008

Mirka dikes 😀 Idem makať 😉

terezicka
6. máj 2008

No Mirka a večeru možno zakončíte nejakým dobrým sexom a ten vraj teiž vyvoláva pôrod 😉
Nellie tak mi pošli trochu tú konvalinkovú vôňu, chcela by som si čuchnúť 😀

nellie_
6. máj 2008

Veru mrchujem Pahu...a dosla mi teraz nejak ukazkovo na 27DC, co sa mi este nestalo (len som bola troska smutna, lebo dosla v den mojich narodenin ☹ - to bolo ako narocky)
Ale neva, život ide dalej a mam dalsi cyklus snažilkovania pred sebou 😉 🙂 😵 😵 😵

sharlotta
6. máj 2008

Ahojte, no mam sa v celku ok, len by som uz potrebovala stretnut aj nejakych fajn milych ludi, co by ma naplnili pozitivnou energiou, aby som mohla zase verit, ze vacsina ludi nie je sibnuta a bezcitna. Inak, Terezicka, mozes sa tesit, pravdepodobne zaciname...

zabka
6. máj 2008

Jeeeeeeeej dalsia snazilka 😉 😉

mirka20
6. máj 2008

nell, mrzi ma, ze mrcha dosla akurat v taky den, ale mozno to bol od nej zamer a darcek od nej bude ten, ze uz nedorazi 8 mesiacov 😉
terez, v to dufam, len dufam, ze mi nebude tak ako vcera, lebo to som moc chut na "mojkanie" nemala. ono ked boli brusko a krize, tak to nejde. a dnes chcem mat fakt krasny vecer, kt.by sme mohli zavrsit odchodom do porodnice 😵
sharlotta,tak pridi castejsie sem k nam, my sme dobre a pozitivne naladene 😉 takze uz aj vy zacinate so snazilkovanim? drzim paste, nech to coskoro vyjde a ty sa tesis s rastuceho bruska

sharlotta
6. máj 2008

A ako sa ma Kila a Reka? No, este som len zhanala info co a ako...

sharlotta
6. máj 2008

Ale som, rozhodnuta, co je pre mna dooooooost velky krok. Mirka, keby som mala viac casu, tak pridem, ale nemam ☹

terezicka
6. máj 2008

Jej Sharlotta ty si mi teraz takú veľkú radosť spôsobila ani si nevieš predstaviť, ja sa fakt veľmi teším 😵 Tak hlavne vám prajem aby vám to vyšlo čo najskôr 🙂
No Mirka neboj dnešný večer bude ono, všetko pôjde podľa plánu a zajtra ráno mi napíšeš že cestuješ do LC 😀
Inak ja odkedy som tehu tak mám vždy hroznú chuť na sex 😅 ( až sa to hambím napísať ) 😅 A keď Marek nie je doma vtedy je to najhoršie 😲

pahu
6. máj 2008

Sharlotta fakticky???? Takže táto naša témička nezanikne, už nás tu nie je veľa snažiliek 😀
A ako sa má Zuzka? Vie niekto? 😨 😵

sharlotta
6. máj 2008

A ta Kila? Ako? No, tak za nejakeho polroka to bude ok... 😅 ked sa to podari, az tak co najskor nemusi byt, ale ratam tak min. s polrokom, takze si nechavam casovu rezervu.

pahu
6. máj 2008

Sharlotta, zadné dvierka??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sharlotta
6. máj 2008

Pahu, u mna je to proces, ved vies...nemozem hned naraz vsetko 😀 Ale ovu kalendar uz mam, v podstate ja vzdy viem, kedy mam ovu, takze mi ho ani netreba, ale clovek nikdy nevie...

mirka20
6. máj 2008

sharlot, viem, ze casu nikdy nie je dost. ale ked si sem tam nejaky najdes, tak pridi a mi ta nabijeme energiou 😉
terez, za tu chut sa nehanbi. kazdy ma v tehotenstve na nieco chut, niekto na jahody, oriesky, ty na sex...
pavli, zuzka tu piisala niekedy minuly tyzden, ze su uz na slovensku a hladaju byvanie, lebo ten domcek je nie velmi obyvatelny. od vtedy sa neozvala.

sharlotta
6. máj 2008

Ja som prave citala, ze zeny maju v tehu v 3. a 4. mesiaci chut na sex, takze je to normalne, uzi si to 😉 😀 😝

terezicka
6. máj 2008

No ja fakt nemám chuť na žiadne špeci jedlo ale zato na ten sex 😅 No hrôza so mnou, niekedy si pripadám až čudná, dokonca sa mi o sexe už aj sníva 😲 😔 Joj či sa len hambím 😲

mirka20
6. máj 2008

ale terez, nehanbi sa, uzivaj si to 😉
idem od vas na chvilu, trochu poupratovat. zatial papa 😵

terezicka
6. máj 2008

No dobre tak sa nejdem hambiť ale žiť naplno sexom 😀
Sharlotta minulý týždeň som písala s Kilou že malá je veľmi krásna, len mala trošku nádchu tak to ich tak trápilo...Ale že sú do nej veľmi zaľúbení 😵

adulina
autor
6. máj 2008

No ahojte, dnes to tu zije 🙂
ako kinderká ?
ako snazilky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre