Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
9. máj 2008

Heni, budeš 😀

henrieta76
9. máj 2008

no a ty budes mat uz velke brusko.

pahu
9. máj 2008

Heni, dúfam že primerané a maximálne s trojičkami 😀

sharlotta
9. máj 2008

Ahojte...Tak aj ja sa pripajam ku gratulaciam! Mirke aj Zabke! 😉

pahu
9. máj 2008

Sharlotta, ahojky 😀

henrieta76
9. máj 2008

pahu ja ti tie trojicky prajem.

sharlotta
9. máj 2008

Ahoj, ja sa dnes valam v posteli, takze ma po dlahom case cas na konika, ale treba mi umyt okna 😒 Ale si hovorim, ze vikend je este... 😉

domcek1111
9. máj 2008

ahoj pahu, tak ako 3 IUI? Ja neúspešné aj to tretie ☹ , už sme si aj podali žiadosť na IVF...už ti prišla schválená žiadosť?

pahu
9. máj 2008

Ahoj domček 😉 Fakticky neúspešné? No, my ho máme tento víkend a po 14,00 keď budem volať do centra mi povedia či v sobotu alebo v nedeľu 😵
Žiadosť schválenú už mám doma, ale ešte stále nie som zaradená do poradovníka, lebo termín u lekára bol voľný až 26.5.2008, takže až potom ma tam zaradí a dúfam že aj povie cca termín na IVF-ko, aby sme si mohli naplánovať poriadnu dovolenku pred tým, alebo tesne po tom? 😀 😀 😀

terezicka
9. máj 2008

Teda Pahu ty si ma predbehla s oznamenim o malej Rebeke 😉 Velmi sa tomu tesim, este vcera vecer som s Mirkou volala, uz mala kontrakcie ale neboli take caste a potom o 19:30 pisala ze ju Janko vezie do porodnice 🙂 No mam z nich teda naozaj obrovsku radost 🙂 Zajtra alebo v nedelu pojdem ich pozriet do nemocky, Mirke odnesiem slubene francuzske zemiaciky 😀 Beriem aj fotak tak ak sa bude dat tak pofotim malu a ak Mirka dovoli tak v pondelok dam sem fotky 😵

pahu
9. máj 2008

Terez, vyžobri aspoň jednu fotečku 😀 A dobré ránko 😉 Nemáš ty dnes náhodou dovolenku? 😨 Ty brďo a od kedy máš vysvietený 21tt? Však sme minulý mesiac čakali, či testneš alebo nie 😀

domcek1111
9. máj 2008

no, neúspešné, včera došla mrcha... ☹ ale čo ideme ďalej, tak ti na tú sobotu, alebo nedeľu budem držať silno palčeky, aby to vyšlo 🙂 , ja som sa dozvedela, že v Heliku vraj nieje vôbec poradovník, že akonáhle ti schvália žiadosť, tak môžem začať (opravte ma niekto, ak sa mýlim)...tak to by bolo fajn...len neviem, či by sme nemali skúsiť ešte to 4 IUI 😖 ale možno fakt zbytočne vyhodené peniaze...uf, ale IVF je riadna záťaž pre ženu 😠

terezicka
9. máj 2008

Pahu hej mam dovcu ale som isla do susedov napisat tu super spravu 🙂 A fotku vyzobrem to je jasne, mozno aj Mirku sa mi podari odfotit ak bude vyzerat ako modelka - to ona povedala 😀
Ozaj vcera som volala s Kilou, vsetky vas velmi pozdravuje, Reka im robi velku radost, uz nema ani nadchu...Vravela ze ked pojde k rodicom domov tak si spravi aj album s Rekou 🙂
Zabka tebe aj ja zo srdca gratulujem k dvom palickam, velmi sa tesim a prajem ti hlavne hladky priebeh celym tehotenstvom 😵
Pahu no veru ani ja neviem kde sa mi tam zobrala ta 21tt 😀 Ale dnes rano som si vsimla ze mam zas o trochu vacsie brusko ako vcera 😀 A tuto noc bolo nase male velmi akcne, lebo som veľmi zle spala a vzdy ked som sa zobudila tak som ho citila - pekne mi kopancami davalo najavo ze ani ono nespi 😅

terezicka
9. máj 2008

Dobre babenky lucim sa s vami, idem pozehlit a o 12 idem pre Mareka do BB, tak sa uz teraz psychicky pripravujem na cestu, lebo odkedy som tehu tak nejako nerada soferujem a uz vobec nie taketo dlhsie trasy...A este ani si v robote, ale na nejakom ihrisku varia gulas tak to kym najdem...V najhorsom zastanem niekde na ceste a Marek bude musiet pre mna pekne krasne prist 😀
Tak prajem vam prijemny vikend, Mirku pozdravim ked s nou budem 😵 Drzkajte sa a vidime sa v pondelok 😵 😵

pahu
9. máj 2008

Terez, tak si dávajte pozor 😀

sharlotta
9. máj 2008

Terez, inak toto chapem, ja som tiez rozmyslala minule nad tym, ze ked budem tehu, tak pri tom pocte idiotov na ceste sa budem aj bat chodit autom. A ja tak v celku rada aj sliapnem na plyn, tak sa budem musiet naucit pomalsie chodit. 😖

pahu
9. máj 2008

Sharlott, to teda budeš musieť 😀 A aj ja 😀 A občas keď mám manželove auto, tak machrujem 😀

sharlotta
9. máj 2008

Ja machrujem aj na mojom Ticu, chodim tak 120. 😅 A od juna budeme mat Polo, tak neviem, neviem...Pahu, ty si priamo z BA?

pahu
9. máj 2008

Sharlott, úplne priamo 😀 Narodila som sa v Starom meste, od narodenia z Petržalky, od svadby pri Poluse a o chvíľu budem v Dúbravke 😀 😀 😀

sharlotta
9. máj 2008

Aha, tak to si tiez putovna... 😀 Ja som uz v BA byvala takmer vsade a to tu byvam 8 rokov.

pahu
9. máj 2008

Sharlott, a odkiaľ si pôvodne? Ja mám pocit, že už sme sa o tom bavili, ale zabudla som 😕

pipika
9. máj 2008

Ahojte! 🙂 🙂 🙂

Aj mne napisala rano Mirka (alebo Janko). Taku mam z nich radost. 🙂 🙂
Zabka,tebe gratulujem. 🙂

pahu
9. máj 2008

Pipika aj tebe gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A nebuď labuť, pošli nám nejaké tehu vírusíky 😀

nellie_
9. máj 2008

Pipika ty si tehu???? 😨
gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 a ako dlho?????

pipika
9. máj 2008

Tak nech sa paci TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 😵 😵 .

Dakujem za podporu....

pipika
9. máj 2008

Nelly,dakujem. Dozvedela som sa v stredu. 🙂

sharlotta
9. máj 2008

Pipika gratulujem! Pahu, som z Presova.

nellie_
9. máj 2008

Pipika to je take kraaaaaaasne, ja ti to tak z celeho srdiečka prajem.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pipika
9. máj 2008

sharlot,dakujem. 🙂

Mozem byt tak max. v 5tt ale je mi uz strasne zle.Zaludok mam cely den v hrdle.Su to celodenne nevolnosti. Hlava sa mi toci. Fuuuuuj 😝

jankabelka
9. máj 2008

Jééééééééééééj Pipika to je úžasné gratulujem z celého srdiečka 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre