• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
janka,ahoj!
Dnes som bola znova na hcg.Poobede budu vysledky.Ak sa zvysilo,tak si zmenim pas. :slight_smile:
12. máj 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha jasné Pipika :wink:
12. máj 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka,a vy ste na tom ako? Uz to riesite?
12. máj 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipika nechala som to teraz tak a chcela som sa hlavne dostať z tých zápalov, a nechám tomu voľný priebeh ešte do návratu z dovolenky a potom to budem riešiť všetko, pretože momentále som akosi v rozpoložení :pensive:
12. máj 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ok,tak vam velmi drzim palce. :slight_smile: :wink:
12. máj 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem Pipika isto to budeme potrebovať :wink:
12. máj 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi, Janka Ďakujem, veeeľmi moc... Tak dúfam že nám to vyjde, však na nás už bude myslieť tooooľko báb :wink: A aj veeeľa tehuliek :wink:

Pipi, a aj si tam rovno ostala a urobili ti IUI? Ja som tam s ním už raz bola ráno a potom vyšla sestrička, že sa mám vrátiť až o 9,30... :confused: :fearful: :zipper_mouth: :dizzy_face:
12. máj 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naposledy ma zavolali na 9.30,ale o 9tej ma uz volali dovnutra. Pokial dobre viem IUI sa robi vzdy od 9.00.
O dva tyzdne by som prisla na sono o den skor ked pojdes ty na krv a mozme sa stretnut. :wink:
12. máj 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A tak Pahu čím viac báb bude na vás myslieť tým lepšie :wink:
12. máj 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi, však to.. Ja ho tam nechám ísť samého a potom dofrčím ja :wink: Však aj jemu povie sestrička, kedy tam mám prísť ja :grinning:
Janka, presne tak :dizzy_face:
12. máj 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze pre teba pahu na zajtra trosku virusikov..
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

:wink:
12. máj 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka a ty si uz 5tt ??? fiiiha tak to je supeeeeeeeeer :grinning:
12. máj 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ups... :sweat_smile:
12. máj 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Dani v 4tt + 3dni ale tu to vyhodi ako 5tt... :dizzy_face:
12. máj 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj aj ja uz chceeeeemmmm tak to dobre vyzera tie tt
12. máj 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka, ďakujem :grinning: Tuším si k nim spravila aj diaľnicu, aby sa ku mne rýchlejšie dostali :grinning:
12. máj 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No zrejme hej.... Takze tento krat to uz isto vyjde... Dialnica je dialnica a rychla...
Dani neboj aj tebe budu coskoro svietit .... :wink:
12. máj 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka. tak ešte raz ďakujem :wink:
Danka, ty nežobroň, však máš tesne pred ovulkou, tak šup do sedla a makať :grinning:
12. máj 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja budem mat v piatok bližsie k zabke :grinning: lebo budem v Trenčianskych Tepliciach
12. máj 2008 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zajtra budem na teba mysliet a moc drzat palceky....
Vazne Dani to mam akurat den pred svadbou ... Inak by sme mohli hodit stretko... To ides len tak?
A inak veru grafik mas akurat ovulacny tak pekne snazilkuj o 106 :dizzy_face: .. My sme tiez 11DC pocali... :grinning:
12. máj 2008 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Akurát obedujem tak som vás prišla kuknúť a už mi šibe z toho nahadzovania...
Teda Žabka inak si presne pamätám že keď som ja 1x ako tehuľka posielala vírusíky tak sa mi tiež podarilo to isté čo tebe :grinning:
12. máj 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, mam asi 10 minut, tak chcem pogratulovat zabke a pipike. Pahu drzim palce.
my ideme dnes na kardio asi hodinu bude Alex priputany na takom pristroji, neviem ci to prezije :confused:
12. máj 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka, tak ty ešte aj presne vieš kedy sa Vám zadarilo? Tak to s termínom pôrodu ťažké mať nebudete :grinning:
12. máj 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
he a my sme takto okolo 12.5 minuly rok zarobili na nase zlaticko :wink:
12. máj 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu aj ja viem kedy sme mali ten šťastný dník, resp. večer :wink:
12. máj 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu, tak to mu držím palčeky a aj tebe :grinning:

A minulý rok o takomto čase? Tak to už sa mi musí podariť, však v tom by bol pes zakopaný keby nie :wink:
12. máj 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pahu jasnacka urcite to teraz vyjde. a sranda by bola keby to Vam vyslo a narodilo by sa presne 3.2 ako Alex :slight_smile:
12. máj 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavli,aj ja viem kedy sa zadarilo :grinning:
Adul dakujem. :slight_smile:
12. máj 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi tak kedy? Na IUI alebo ste skúšali aj doma prirodzene pre potvrdenie :wink:
Adu a ešte keby to bola tá baba, tak už má aj frajera, ktorý by na jej narodky nezabudol a oslavovali by ich spolu... :grinning:

terez a aj ty vieš kedy presne? :fearful:
Tak to ja teraz nebudem vedieť, pretože ako sme boli napálení na GF, tak sme sa vykašľali na abstinenciu a použili sme zopár chlapcov aj prirodzeným spôsobom :grinning: A zajtra IUI, takže by som mala 2 potencionálne dni počatia :grinning:
12. máj 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka tak dnes budeme snazilkovat :grinning: mozno je to magicky den:grinning:

ja mam segru v Trencianskych a ideme tam v piatok poobede ...tak prideme na svadbu :grinning: to by bola sranda co
keby si ma tam zrazu zbadala :grinning:
12. máj 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok