Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
17. jan 2008

Heni tak pošli z toho aj mne 😀

pipika
17. jan 2008

terez,to by som rada,ale sefovi by sa to nepacilo. Prave prislo 100 kusov Harrry Potter 7. Zajtra tu bude blazninec,ak sa zacne predavat.

terezicka
17. jan 2008

Jej Pipika a koľko stojí jedna kniha? Ja by som chcela takú 😉

pipika
17. jan 2008

Oficialne sa bude predavat az od zajtra a bude stat 499sk. Ja som ani jednu necitala,radsej si pockam na film.

henrieta76
17. jan 2008

terezka rada ti poslem.

zaza_na
17. jan 2008

jej pipika. ja som precitala vsetky. uz aj sedmicku mam precitanu - v anglictine. kupila som si ju takmer hned ako vysla 😀
heni, z kuracieho maska sa velmi dobre vari a hlavne rychlo. som si ista, ze nieco dobre vymyslis 😝

terezicka
17. jan 2008

Pipika tak to neni až tak veľa a koľko strán má tá kniha? Ja mám rada Harryho Pottera ale mne sa viac páčia knihy ako film 😔
Heni super bude čakať 😀

pahu
17. jan 2008

Ahojte ahojte 😀 Nestíham, sekretárka je na školení EXCELL 😨

pahu
17. jan 2008

Ja Harryho nečítam, ale to asi preto, že ja fantasy veľmi nemusím 😉 A v kine som zaspala 😀

henrieta76
17. jan 2008

ahoj pahu.
takze bude sekretarka uz o nieco sikovnejsia? 😀

pipika
17. jan 2008

Ma 620 stran. V anglictine ma ovela viacej stran. Terez,keby si prisla ku mne si ju kupit vislo by ta to este lacnejsie,dala by som ti zlavu. 🙂
Pahu ahoj!

terezicka
17. jan 2008

Pipika už letím, tak priprav super cenu 😀
Pavli tak máš dneska trošku aj veget no nie?

pipika
17. jan 2008

Terez,cakam ta. Zatvaram o 18.00,tak prosim stihni to.Potom musim na autobus. 🙂

zaza_na
17. jan 2008

ahoj pahu. no pozor, aby tvoja sekretarka nebola nebodaj potom mudrejsia ako ty 😀
pahu a ake filmy mas rada?

terezicka
17. jan 2008

Pipika ok to určite stihnem 🙂

terezicka
17. jan 2008

Tak teraz ste určite všetky zmizli 😀

martinkamm
17. jan 2008

aaaaaaaaaaaaaahojte

terezicka
17. jan 2008

Maťka ahojky no rýchlo chváľ sa nám ako ti je 🙂 Ako v škole? A čo drobček, čo robká? 😵

martinkamm
17. jan 2008

terezicka ahoj moja,mam sa celkom supis len tie noci su uz tazsie sa mi neda moc spat kde sa prevalim tam je mi nepohodlne 😅 ale co nejako to dokopkame uz ,v skoel zatial fajn vcera sme urobili uspesne druhu skusku takze uz len dve,drbcek je momentalne kludny asi spinka,vo stvrtok buduci tyzden ideme na sono tak sa neviem dockat asi sa spytam uz na pohlavie 😉

terezicka
17. jan 2008

Maťka a chceš vedieť pohlavie? A ktoré z tých mien zatiaľ vyhráva najviac u teba? Lebo v pase ich máš dosť veľa napísaných 😀

rajeca
17. jan 2008

ahoj tere ako sa ma zuzana? ozaj ona rodila normalne alebo cisarskym

terezicka
17. jan 2008

Rajeca ahojky no aj ty si sa tu už riadne dávno neukázala tak som rada že aspoň teraz si sem zavítala 🙂 A akú Zuzanu myslíš? Nejako som asi mimo 😅

henrieta76
17. jan 2008

ahojte dovarene,napapana,uz len manzela ostriham a je veget.

rajeca
17. jan 2008

julovu,nechodim sem moc,vacsinou som v aprilovkach2008

mirka20
17. jan 2008

som tu na chvilocku. som si dala zohriat polievku, trochu som vyhladla, tak si davam maly predkrm a potom opat praca. ale potom si dam obedik-pizzu. mnam
ahoj martinka. gratulujem k dalsej skuske. takze predsa len chces vediet pohlavie? 😉
ahoj rajeca 🙂

martinkamm
17. jan 2008

terez vyhrava zatial chlapcenske Samuel a dievcenske Natalia al. ak by sa miminko narodila 2.4 tak bude Terezka

nemysli rajeca nahodou nasu julovu???

terezicka
17. jan 2008

Jaj Rajeca tak už viem koho máš na mysli 🙂 No rodila necelý týždeň pred Vianocami a rodila cisárskym a pozerala som jej albumu a jej dcérka ( moja menovkyňa 😉 ) je naozaj nádherná 🙂 A tebe sa ako darí? Drobček v brušku poslúcha?
Heni tak super ty si taká šikuľka keď si všetko takto pekne postíhala 🙂

martinkamm
17. jan 2008

rajeca vedela som ze myslis ju🙂rodila nakoniec cisarskym a ma nadhernu dcerku ma ju aj v albume 😵

mirka ahojcek no nakoniec som sa rozhodla ze si to zistim ale nikomu nic z rodiny nepoviem ked oni to chcu ako prekvapko 🤐

pahu
17. jan 2008

Ahojte tak už som tu zase, bola som v Záhorskej 😉

Ja mám teraz celkom kľud, nemusím nikoho kontrolovať a ani ma nikto neznervózňuje 😀 Síce mám o trošku viac robotky, ale ja som šikulka 😵

Ahoj Maťka, vy ste ale šikovní, držím palčeky aj na ďalšie 2 skúšky 😀

rajeca
17. jan 2008

zatial sa mi dobre dari,mame sa fajn,malinke kope strasne ,ale je to super ten pocit ked kope.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre