Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
13. máj 2008

Veji, vystihla som si ťa a všetky ich popapám, dnes ich potrebujem HAM 😀 A ďakujem 😀

vejinka
13. máj 2008

pahu..len aby sa vyuzili..moja..mooooc drzim palce 😉

pahu
13. máj 2008

Veji, dúfam že áno, musím veriť vlastnému telu, že teraz to už bude v suchu 😀 Hlavne keď ma to 3.IUI tak bolelo 😉

vejinka
13. máj 2008

a kedy bolo???

pahu
13. máj 2008

Veji, dnes 😀 cca o 11,00 😀

vejinka
13. máj 2008

waw....no teraz sa to uz muselo podarit...urcite 😉

pahu
13. máj 2008

Weji, dúfajme, necháme sa prekvapiť 😀 No a teraz ty, ako sa máte? Už si aj guľatučká? 😀

pahu
13. máj 2008

Jej, už som ťa skontrolovala v albumíku 😀 Ty si zrejme vysoká a štíhla však? Však aj v tom 22-23 tt máš, resp. nemáš žiadnu prdel 😀 Tebe rastie len bruško 😀

vejinka
13. máj 2008

heheh ved to..ani cici ani rici..len brucho 😀 😀 😀 😀 dnes ma videla spoluziacka zo zakladky..a take oci na brucho ze waw ty mass brusko..a ja jej ze aj ona ma..ale mensie 😀 😀

vejinka
13. máj 2008

ale tak pokial rastie len brusko je ok..ale som dufala ze trocha priberiem ale dako sa nedari..ked som nebola tehu mala som 59 ked som otehotnela ..kazdodenne nevolnosti jedno z druhym piiic..padla som na 53 a isla do nemocnice a teraz mam asi 58kg. takze este niesom ani na svojej povodnej vahe 😒

pahu
13. máj 2008

Weji, to je snáď sen každej budúcej tehuľky, zachovať si postavičku ako lusk a spredu len nalepené bruško 😀

vejinka
13. máj 2008

aj moj? 😀 😀 😀 😀 😀 co ja viem ja by som rada troska nabrat ale nie moc len troska 😀 😀

pahu
13. máj 2008

Weji, tak to si jedna z tých mála, čo naberať nevedia 😉 Ale ja ti zo mňa môžem kúsok zrezať 😀

terezicka
14. máj 2008

Dobré ránko dievčatá ako sa máme?
Tak my sme včera boli na sone, bol so mnou aj Marek a mali ste ho vidieť ako sledoval doktora čo robí, kedy meria a tak...Bolo to veru srandovné vidieť ho 😀 Takže náš malý poklad je v poriadku, doki nám všetko poukazoval, pomeral ho, odvážil - máme 354g 😉 A potom nám ukázal kde čo máme a ukázal nám aj zadoček nášho bábätka 😀 Čiže stále nevieme čo budeme mať, ale vôbec nám to nevadí, halvne že malé je úplne v poriadku 😵 6.6 ideme na 3D tak možno vtedy sa to dozvieme 🙂
Mirka včera išla domkov z nemocnice, tak sa tešila že už budú celá rodinka pekne pokope 😵 Tak ak si nájde čas tak snáď zavíta na chvíľu aj k nám 😉
A všetky vás pozdravuje aj Kila s Rékou 😉

terezicka
14. máj 2008

A zabudla som napísať že mám +1kg 😀 Teda na začiatku som schudla 2kg, teraz je jedno už späť 🙂

jankabelka
14. máj 2008

Dobré ránko, ako sa dnes mávame?
Terezka tak je super že ste si maličké tak poprezerali a že si kilečko pribrala 😉
A som rada aj za Mirku že už sú domka 😅

terezicka
14. máj 2008

Jani ahojky 🙂 Ja som tiež rada aj za to kilo lebo doteraz som sa stále držala na tom istom mieste 😝 Ale to kilo je určite v brušku, lebo zadok, nohy sú stále také isté 😝 Ale nevadí aspoň budem mať menej roboty potom zhadzovať to 😀 A včera ma pochválila maminina kolegyňa že mi bruško narástlo že to už vidno 😵
Ja dúfam že Mirka sa nám čoskoro ozve, hádam si na nás nájde trochu času 😅
A ty ako?

martinkamm
14. máj 2008

ahojky🙂moje

terezicka
14. máj 2008

Maťka ahojky teba som už dávno nevidela 🙂 No ako sa máte s Emily? Je dobručká? Pekne rastie?

jankabelka
14. máj 2008

Ahoj Maťka 🙂
Terezka ja sa mám tak kadejako a hlavne chcela by som byť tehu, ale nechcem na to už tak strašne myslieť, lebo potom som zbytočne vystresovaná

terezicka
14. máj 2008

Januška to ti verím že by si to veľmi chcela 😔 Vieš rady typu nemysli na to, potom sa to podarí sú hlúposť to sa jednoducho nedá...Tak to nefunguje...Ale z vlastnej skúsenosti viem, že trošku to vypustiť z hlavy sa dá 😅 My sme sa akurát v období keď som otehotnela začali zaoberať myšlienkou postaviť si vlastný domček, kde teda kúpiť pozemok, či budeme vedieť splácať...Toto sme dosť dlho s Marekom rozoberali a vidíš, už je vo mne 354g nášho zlatíčka...Ale zas nemôžem povedať že som vtedy na to vôbec nemyslela, to nie...Len som mala v hlave aj iné myšlienky...

jankabelka
14. máj 2008

Terezička, ja sa chcem tiež zamerať na niečo čo ma bude baviť a hlavne naplňať, asi začnem chodiť na nejaký kurz angličtiny a snáď sa to konečne už podarí 😅

terezicka
14. máj 2008

Janka to je výborný nápad taký kurz 🙂 Určite nad niečím porozmýšľaj, pomôže to 🙂

zabka
14. máj 2008

Ahojte babenky... Dnes je pred nami pekny dnik aspon vyzera vonku krasne... A ja som dnes posledny den v praci... 😉

terezicka
14. máj 2008

Žabka ahojky, zak už máš potom dovču pred svadbou? Aj počasie budete mať pekné na svadbe, hlásia super teplučko 🙂
Inak ja akurát kukám do kalendára že presne o 3 mesiace som posledný deň v robote - 15.8. podľa TP v tehu knižke nastupujem na MD 😀 Čo myslíte kedy mám riaidteľovi povedať presný dátum môjho odchodu? 😅

zabka
14. máj 2008

NO mam volno... sa tesim...No to som sa potesila ze bude pekne lebo tuto noc sa mi snivalo ze lialo ako z krhly.... 😀 .. No asi skor aby si zacal hladat nahradu...

terezicka
14. máj 2008

Žabka ja keď som sa vydávala, tak ráno pekne vyšlo slniečko a keď som na obed vychádzala z kozmetiky tak už boli mraky a dosť zamračené...A keď sme išli od nás do kostola, tak sme išli pod dáždnikom, fotili sme sa v daždi...Ale všetko s úsmevom a bol to krásny deň aj napriek dažďu... 😵
Ozaj a rodičia už vedia že budú starí rodičia?

zabka
14. máj 2008

Nie este nevedia 😀 😀 ... Ozaj terez ty nemas nejaky zoznam co sa nemoze resp. moze papat v tehu sa mi nieco zda ze si to raz tu spominala...Papas aj nejake vitaminky.. ja len calibrum..

terezicka
14. máj 2008

Žabka papaj zatiaľ calibrum babyplan, keď začneš 4 mesaci tak prejdeš na calibrum mami 🙂 Taký zoznam nemám, ale čo viem tak by si nemala napr. pečienku, syr( ale neviem ktorý druh syrov 😅 ), údeniny, nepi veľmi bublinkové sladké vody ( cola, fanta, sprite ), čaje striedaj ovocné - čierny sa nesmie vôbec ( aj keď ja občas zhreším lebo mi chutí ), bylinkové max jednu šálku za deň... A veľa ovocia a zeleninky papkaj 🙂 Ale záleží to aj od toho na čo máš ty chuť a čo si vyžaduje tvoje telo

zabka
14. máj 2008

Ahaaaaa dakujem ti velmi pekne... A okrem calibruma nepapas nic? lebo niekde som citala ze niekto este papa zvlast kys.listovu... Ale to je potom nejak vela nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre