• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
Žabka ja nič iné a jednej babe u nás v septembrovkách dr povedal že nadmerné užívanie vitamínov môže škodiť...A v calibre máš okrem kyseliny listovej aj iné vitamíny takže ti odporúčam radšej to ako len samotnú kys.listovú
14. máj 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to ano mne sa to tiez zdalo prehnane... :wink:
14. máj 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! :slight_smile:
Ja mam iba kys.listovu a vitamin E.
14. máj 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babuľky :grinning:
Zabka, juuuj, tak by som ešte dnes chcela byť tesne pred svadbou :wink: Mňa strašne bavilo všetko to vybavovanie a taký príjemný stres :wink: A svadba, to bola jedna veľká zábava, teda samozrejme po kostole :grinning:

Terez, tak vy už ste takíto velikí? :confused: :fearful:
14. máj 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Pavli! Ako sa citis?
14. máj 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu ahojky no aj ja by som si zobrala rada ešte to svadobné pripravovanie a to všetko okolo toho, fakt to bolo super obdobie :slight_smile: Ale teraz je predo mnou ďalšie super obdobie :slight_smile: A áno už sme takíto veľkí, pekne rastieme, kopkáme a už nás videl aj ocinko :slight_smile:
Pipika ahojky ako sa darí? Kedy ideš na to sono?
14. máj 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Pipi :grinning: Už vôbec nič necítim :grinning: Chceli sme to síce ešte potvrdiť večer aj prirodzenou cestou, ale trošku som sa bála, keďže viem že mám poškodený krčok, aby som nedostala nejakú infekciu :wink: Takže až dnes :grinning: No a tu je môj grafík... Ovulka určite prebehla alebo prebieha, ale nejako pomaly mi stúpa BT... Ale nič to, však každý cyklus je iný :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

Terez to je také super, ja viem že sa opakujem, ale fakticky si ešte pamätám, keď si nám sem napísala akú si mala každý deň BT a my sme ťa nútili testnúť a ty že nie, lebo sklamaní už bolo veľa,... :grinning:
14. máj 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez,ahoj! Na sono idem bud v piatok,alebo v pondelok.Dnes budem volat dokimu. Je mi inac velmi zle,zo vsetkeho sa mi dviha zaludok. Uz aj z vody. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: :cry:
14. máj 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu to obdobie si pamätám aj ja ako som vám veľmi odolávala :grinning: A neboj, dnes to s mužíkom ešte potvrdíte a spermijky s adostanú pekne tam kde aj majú :slight_smile:
Pipi tak tak nejak podobne som sa cítila aj ja v tých začiatkoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nič mi nechutilo jesť, veľakrát som sa musela doslova premáhať aby som vôbec niečo zjedla
14. máj 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru,nic mi nechuti. Papam piskotky,ale uz ani tie nevladzem. :frowning2:
14. máj 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipika idem ťa utešiť, to časom prejde...Postupne to bude lepšie, len niekedy si treba počkať trochu dlhšie...Ale zas toto sme chceli a to malé stojí za všetky takéto dni :dizzy_face:
14. máj 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja chcem aby mi bolo zle :grinning:
14. máj 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu,o dva tyzdne pocitis. :wink:
Terez,ja sa nestazujem,som stastna ze sa podarilo,ale bola by som stastnejsia,keby mi nebolo zle. :slight_smile:
14. máj 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj aj tebe bude a coskoro.... :wink: :dizzy_face:
14. máj 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi, mne bude zle aj z utrogestanu, počkaj o :wink: 2-3 dni :grinning:
14. máj 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale o dva tyzdne ti bude ovela horsie. :slight_smile: :grinning:
14. máj 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipika ja viem že sa nesťažuješ, to každá čakáme kedy nám už bude konečne zle a keď je to tu tak vtedy chceme aby nám zle nebolo :slight_smile:
14. máj 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky idem makať tak potom sa ozvem asi dakedy poobede :confounded:
14. máj 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola chvíľu na porade, ale už ma tu máte :grinning:
14. máj 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO ja tak za hodku odchadzam a pridem az v pondelok... :grinning: :grinning:
14. máj 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Pahu aj tebe je z utrogestanu spatne??? ja mam otrasne stavy potom...papam 2 rano a 2 vecer a hodinu potom mam totalne motaky, toci sa mi hlava a tak cudne rozpravam ako nadrogovana ale potom to prejde.....to su teda lieky...a budem ich brat az do 2.6. :confounded:
14. máj 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neli a neskusala si ich nepapat ale davat dnu z dola?
14. máj 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, ja si ich dávam do pošvy, ale tiež sa mi točí hlava, som smädná a mám vrtkavý žalúdok :wink: Nevadí, ak budú na konci 2//, stojí to za to :grinning:

Zabka, tak držkaj sa a hlavne mysli na to, že je to Vaša svadba, tak si ju poriadne užite a nech ťa netrápia prípadné nedokonalosti, ak sa niečo vyskytne :grinning: Cmuk pre šťastie :grinning:
14. máj 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze vam prajem pekny zvysok tyzdna a aj vikendu a v pondelok vam nesiem kolaciky... :wink: :wink:
14. máj 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zabka, teším sa :grinning:
14. máj 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuk babule, tak konečne odišiel belgický šéf tak snáď budem mať viac času na vás :sweat_smile:
14. máj 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, ja už som si myslela, že tu budem až do zajtra sama :grinning:
14. máj 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie Pahu, len ešte som musela vyriešiť nejaké veci :wink:
14. máj 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja som teraz mala anglinu :grinning:
14. máj 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty mas zaujimave veci pocas prace...hm???
14. máj 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok