• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
Pahu,mne druhe a stvrte IUI bolelo a aj som troska spinila a vysli obe. :wink: Takze tak.
15. máj 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipika ďakujem za povzbudenie, aj ja dúfam že to vyjde :wink: Tak to stretko v GF necháme teda otvorené... Ja budem síce nedočkavá, keďže by som to mohla vedieť z krvi už 27.5., ale ak tebe povie doktorka, že môžeš prísť až 28.5., prišla by som sa na Vás pozrieť vtedy :grinning: Však ak by som tehu bola, tak budem mať 2// na teste už aj v pondelok :grinning:
15. máj 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby :slight_smile:
pavli, nechcem ta strasit, ale ani ten porod nie je to najlahsie. teda aspon u mna to bolo dost tazke :confounded: ale zvladla som to a teraz mam pokladik uz pri sebe. tebe velmi drzim paste, nech 27. alebo 28. nam oznamis radostnu novinu, ze aj ty budes mamou :wink:
15. máj 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu,mne nehovorila presny datum takze urcite ten jeden den nevadi.Nie som objednana.Dohodnime sa na 27.5,ok? Ty si teraz dolezitejsia. :slight_smile:
15. máj 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, bolelo moc???
15. máj 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka,potok ak budes mat viac casu napisala by si nam (alebo do IP) ako prebehol porod? Taku mam z vas radost,mala je nadherna. :dizzy_face:
15. máj 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mirka Gratulujem k malej Rebeke je krasna :slight_smile: prajem vela zdravicka a drzte sa :dizzy_face: :wink:
15. máj 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marse, dakujeme :slight_smile:
bianka, bolelo dost, ale zvladli sme to :wink:
porod:
ked sme prisli vecer do nemocnice, tak som mala sice bolesti kazdych 5-10 minut, ale to nestacilo, lebo som bola malo otvorena, len na 1cm. ale hned ma prijali, lebo ze uz mam skoro termin. tak ma nechali na "vzdycharni" 3 hodiny, ci sa to nespusti. potom ma opat vysetrili, ale pohlo sa to len o 0,5 cm. tak ma poslali na gyn.oddelenie,ze nech si idem pospat, aby som nabrala silu, lebo do rana urcite porodime. aj ked ja som mala uz tie bolesti a spat sa mi vobec nedalo. tak som predychavala na izbe. o tretej uz boli tie bolesti obrovske, tak som isla opat na vysetrenie. tam ma napojili na monitor a nechali ma lezat asi hodinu. potom ma vysetrili a zistili, ze som uz otvorena na 6-7 cm. a to uz neprichadzala do uvahy ani epi, tak som bola hotova. zavolala som mojmu dokimu, nech pride,ze uz asi ideme rodit. prisiel, pustil mi vodu a uz to islo. nasledovalo vyviazanie na kozu, tlacenie, porod malickej, cistenie, sitie a potom 2-hodinove lezanie na sale. bolo to tazke, ale ten vysledok stal za to :wink:
15. máj 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipi, tak teda dobre, 27.5.2008 sa tam stretneme a skús si to vybaviť na ráno, ja by som tam s tebou po krvičke ostala podebatiť :grinning:

Mirka, ja viem... :wink: Dúfam že už nie si až tak veľmi ubolená a babuľkám neprezraď všetko, aby sa nebáli :grinning:

Marse, máš tam krásnu novú foto a ty brďo, že 34tt :grinning:
15. máj 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu dakujem to je jedna z momentiek mojej dcery ktora sa len tazko opakuje kedze nerada dava pusinky :grinning: teda nie zadarmo ...no veru 34 sa tesim ked bude po vsetkom....

Drzim ti moc palce nech vsetko dobre dopadne a nech je s teba krasna maminka :dizzy_face:
15. máj 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kam sme to spadli? Ja som bola papkať a vy ste sa na koníka asi vyprdli :grinning:
15. máj 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu nevyprdli, ale mne koník vôbec nešiel, takže sa hlásim až teraz :wink:
15. máj 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu jeeej ake peknucke foto :wink:
15. máj 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak kočky pre dnešok balím majte sa krásne papa :wink:
15. máj 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veji, díky za kompliment :grinning:
15. máj 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočky, včera som mala roboty ako na kostole a dnes zas a odchádzam o 11-tej z roboty tak tu s vami veľmi asi nebudem :confounded:
16. máj 2008 o 06:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, mali sme poradu
16. máj 2008 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani ahojky ešte som tu, no skenujem pomedzi to :stuck_out_tongue_closed_eyes: A dnes ma od rána pobolieva bruško :confused:
16. máj 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojček babuľky :wink:
No vidím, že dnes to tu zavrieme skôr... Terez odchádza, nás o 14,00 odpoja a pripoja až v pondelok.. :dizzy_face:
16. máj 2008 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeej Phu, aku mas peknu foyecku! :dizzy_face: Ja som dnes ostala doma, uz tri tyzdne som chora a nie a nie skoncit. Stale dookola. Najhorsie je, ze tu v BA nemam doktorku. Asi by som sa mala ist k nejakej prihlasit, ale nemam rada tieto vybavovacky od dveri k dveram a este sa na teba pozeraju, ze co tu chces...Mozno pojdem vecer na pohotovost, nech mi daju antibiotika, lebo asi mi nic ine nezaberie. :confounded:
16. máj 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Sharlott, :grinning: Ďakujem, ale asi ju zmením, je dosť tmavá :wink:
No moja a prečo si už dávno nešla aspoň na pohotovosť? :angry: Takto sa mi to nepáči :dizzy_face:
16. máj 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko ako po víkende? Ja by som tak ešte spala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2008 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky dnes nesiel cely den konik... Mirka malicka je krasnucka, taky anjelik nadherny.... :dizzy_face:
19. máj 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka, ako sa mas?
19. máj 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre a ty? :wink:
19. máj 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zijem,,,heheh eale nie , pohodicka, zacala som brat inekcie a tak troska trpim, ale len troska... uz sa tesim ze to buem mat za sebou
19. máj 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neboj to vydrzis pre malicke vsetko.... Tak nam svadba dopadla dobre... a teraz sa uz tesim malicke... :wink:
19. máj 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj ty si mala svadbu .... vidis... ako bolo ? daj nejake fotky pls do alumiku... som velmi zvedava...
a co oznamili ste vasim ze uz ste boli na svadbe 3?
19. máj 2008 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este nie nepovedali sme az tento tyzden idem lekarovi tak potom... zatial nemam foto az buduci tyzden...
19. máj 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no budem cakat...
19. máj 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok