Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
18. jan 2008

terez, no vidis, vzdy sa nieco najde, na co sa oplati tesit 😵

jankabelka
18. jan 2008

PAhu jej neprídeš ma pozrieť?

terezicka
18. jan 2008

Pavli ahojky si tu nebola celý deň 😠 No ma mrzí tá tvoja mrcha, ale aj mňa od rána bolí brucho takže do konca týždňa čakám že určite dorazí 😔 Ale čo už, boj sa začína potom odznova 🙂 A neboj hádam len už niečo nalyžujete aj keď je takéto počasie ktoré vám lyžiarom asi veľmi nevyhovuje 😅
Mirka hej máš pravdu, tak aspoň jeden pekný bod v programe - môj manžel 😀

jankabelka
18. jan 2008

Babenky prajem vám pekný víkend a oddýchnite si papa 😉

terezicka
18. jan 2008

Jani maj sa pekne a oddýchni si aj ty 🙂 Pa v pondelok 🙂

pahu
18. jan 2008

Janka papa, a neviem či prídeme, skôr nie, keďže sme tam velikánska partia, asi 20 ľudí 😒
Jedine že by sme prišli všetci 😀

Terezka ahojky 😉
Ja viem, ale mám teraz dosť robotky a tak.. Ale mám super správu, aj keď ma hnevá ako som sa ju dozvedela. Moja sekretárka sa chystá odísť 😀 Lebo sa jej vraj do Záhorskej bystrice nebude chcieť cestovať.. 😀 A povedala mi to moja angličtinárka, ktorej to moja sekretárka oznámila, a vraj sa o tom už rozprávala aj s riaditeľom. Len pevne dúfam, že ju už nebude prehovárať 😀

Terez a mrkni do témy Mojžišová na Slovensku 😵

mirka20
18. jan 2008

janka, papa a pekny vikend 🙂
pahu, mrzi ma, ze ta hnusoba predsa len dorazila a akurat teraz na vikend 😠 ale velmi ma tesi, ze sekretarka odchadza. to je supeeer 😅
terez, mrcha do konca tyzdna nedorazi, ver mi 😉

terezicka
18. jan 2008

Pavli tak to je úplne super 🙂 A teraz je to miesto už voľné pre mňa? 😀 Idem mrknúť do tej témy 😉
Mirka no skúsim ti veriť 😉

zaza_na
18. jan 2008

janka papa a pekny vikend 😉
ahoj pahu. to je teda super sprava o tvojej sekretarke. 😀
a tvoja mrcha ma veru mrzi a hneva. snad aspon lyzovacka vam vyjde... 😅

pahu
18. jan 2008

Jeeej, Terez, áno, dojdi, prijímam ťa 😀

Mirka ani nevieš aká som šťastná, dúfam že si to nerozmyslí... ☹

terezicka
18. jan 2008

Pavli už som kukla do tej témy 🙂 A už letím do Blavy tak priprav papiere potrebné na prijatie 😀
Idem sa už baliť kočky, tak sa majte pekne, užite si víkend, oddýchnite si a vidíme sa v pondelok 🙂

mirka20
18. jan 2008

papa terezka, pekny vikend a nech ti rychlo uleti cas bez mareka 😉

pahu
18. jan 2008

Pa Terez a pošli osobné údaje a CV 😀

mirka20
18. jan 2008

o chvilu odchadzam. krasny vikend vam prajem 😵

zaza_na
18. jan 2008

papa vsetkym odchadzajucim a pekny vikend! 😵

pahu
18. jan 2008

Pa Zazi, aj ty už odchádzaš? 😀

zaza_na
18. jan 2008

ja este nie pahu. ja az o vyse hodinku 😉 a ty?

kila
18. jan 2008

Ahojte! 😉 Ako ste sa dnes mali? 🙂

zaza_na
18. jan 2008

ahoj kila 😉
dobre, lebo je piatok. a ja s muzickom zajtra letime na tyzden domov 😵
a ty ako?

kila
18. jan 2008

Dnes som začala 3. trimester! Hurá!
http://www.tehotenstvo.academy.sk/index.php?cli...
Super, aspoň si oddýchnete! Všetky testy si mala v poriadku? Alebo v Anglicku sa také afp testy ani nerobia?
Ja idem na poradňu zase budúci týždeň vo štvrtok... zase budem mať nejaké výsledky z krvných testov... no hádam budú v poriadku... 😅

zaza_na
18. jan 2008

kila, neboj. vsetko bude vporiadku. budem drzat palce. dufam, ze si najdem aspon trosku casu nakuknut sem a precitat aspon, co ste popisali.
no, neviem, ci si velmi oddychneme, lebo budeme behat hore-dole, ale snad ano 😉 uz sa velmi tesim. a budem mat aj 3D sono o tyzden.
kukla som, kde sa teraz nachadzas uz ty. tak teda, za ten posledny trimester reka riadne narastie! 😀 Inak blahozelam k zaciatku 3. trimestra...
mne robili zatial len jedny krvne testy a dalsie pri sone na dawnov syndrom. takze tie afp (aspon dufam, ze je to aj tu to iste) by mi mali robit potom asi 14.2. ked tu pojdem na sono (to je asi to morfologicke...)

kila
18. jan 2008

Zazi, tak to asi to isté nebude, lebo afp sa robí do 18-19 tt... ale vieš čo? Máš šťastie že ti to nerobia, aj môj lekár hovoril že sa to robí u nás zbytočne, lebo nedá sa na ne vôbec spoľahnúť...

kila
18. jan 2008

A u nás je už definitívne rozhodnuté, že postieľku nebudeme mať v spálni... kým som horko-ťažko vymyslela ako by sme mohli postieľku ešte natlačiť do našej spálne a celá vytešená som rozprávala manželovi, že ako treba premiestniť nábytok, tak ma schladil, že v spálni postieľka určite nebude... aj som kvôli tomu plakala, ale čo už... už som zmierená s tým, že budem spať v detskej s malou... a bez manžela... 😖 ale má to aj výhody: malú nebudeme rušiť keď pozeráme telku, alebo keď manžel chrápe, manžel sa vyspí a bude mať energiu do roboty, a nakoniec malá bude zvyknutá na tú svoju izbičku, nebude problém že tam nebude chcieť spať keď už bude väčšia... 😅

zaza_na
18. jan 2008

a to su naco presne potom tie krvne testy?

kila
18. jan 2008

Zazi na všeliaké genetické vady... však nás strašili nejakým Edwardovým syndrómom o ktorom som pred tým v živote nepočula...

zaza_na
18. jan 2008

tak to potom bude asi co mi robili popri mojom prvom sone v 13tt. to bolo na geneticke vady - hlavne na downov syndrom.

kila
18. jan 2008

Zazi nie, v 12 tt mi tiež nejaké testy robili... afp sa robí od 16tt do 20 tt...

henrieta76
18. jan 2008

ahojte
kilus aj ja som spala z detmi zvlast v detskej.len mi mame malu spalnu a tam sa nezmestila postielka ale bolo dobre.

kila
18. jan 2008

Ahoj Heni! No však hádam si na to zvyknem aj ja... a možno keď sa malá narodí bude predsa všetko inak... 😅

henrieta76
18. jan 2008

bude vam dvom dobre neboj sa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre