• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
a ked si pomyslim ako tan cas leti,este len vcera som tomiho doniesla z porodnice a dnes sme ho boli zapisat do skolky.
poviem ti uzi si kazdu minutku s nou lebo tak rychlo vyrastie ani sa nenazdas.
18. jan 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: asi to bude tak... :grinning:
18. jan 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom neviem kilus :wink:
uz sa pomaly balim domkov. majte sa krasne. a neboj, zvyknete si a bude sa vam vsetkym dobre spat
18. jan 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
malo to byt do skoly,nie skolky
18. jan 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maj sa Zazi! :dizzy_face: A potom čakáme fotky z 3D! :dizzy_face: A šťastnú cestu a dávaj si na vás pozor! :dizzy_face:
18. jan 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, najmä Terezka, a testujete vy poctivo, že tu nie som?!?! :grinning:
19. jan 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky
19. jan 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa majte baby, uvidíme sa o dva týždne! Vo štvrtok idem na poradňu, potom napíšem Terezke sms-ku či bolo všetko ok... Pá!
20. jan 2008 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko tak už som tu po víkende :slight_smile:
21. jan 2008 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, ako sa máte? :slight_smile:
21. jan 2008 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Jani no mám sa celkom fajn, aj keď úplne nechápem čo sa so mnou deje :sweat_smile: V piatok ma brucho bolelo tak ako keď prichádza mrcha, no tá v piatok neprišla. V sobotu a nedeľu bola BT vysoká, brucho ma nebolelo vôbec. Dnes mi BT výrazne klesla no brucho ma zatiaľ nebolí, ale aj tak si myslím že mrcha príde :sweat_smile:
A ty ako s tou tvojou? Už pomaly aj končíš však?
21. jan 2008 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno Terezka ja ju už pomaly vyprevádzam, a dnes sa chcem objednať u gyndoša :wink:
Terezka a koľko ti mešká?
21. jan 2008 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani presne týždeň, mala som ju dostať minulý pondelok
21. jan 2008 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A neskúšala si testovať?
21. jan 2008 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani vôbec som neskúšala :slight_smile: Ale mne vždy mešká takže to zas nie je až také neobvyklé :pensive: Len nechápem tie piatkové bolesti a potom zrazu dva dni nič a dnes výrazný pokles a mne keď tak výrazne klesne tak ma brucho bolí hneď :sweat_smile:
21. jan 2008 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka ešte sa nechceš unáhliť však?
21. jan 2008 o 07:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :dizzy_face:
terez, takze ja stale dufam a verim, ze bude dobre :wink:
ja idem dnes do poradne, ale az pred obedom, lebo som sa neobjednala a rano je tam vzdy natresk. od soboty ma strasne bolia krize, vcera ma z toho aj trochu bolelo brucho, tak som rada, ze idem k dokimu a zistim, ci je vsetko ok :unamused: a rano som sa vazila a zistila som, ze som uz pribrala 5 kil, tak sa tesim :sweat_smile:
21. jan 2008 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani presne si to vystihla :slight_smile: A potom daj vedieť čo ti povedal gyndoš keď sa k nemu objednáš dobre?
Mirka ahojky, no tak dúfaj aspoň ty :grinning: A teším sa že sa ti darí pribrať, len na tebe to vôbec nevidno, iba na brušku :slight_smile: A ešte sa sem vrátiš od dokiho?
21. jan 2008 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, jasne, ze sa vratim. :wink: a ten tvoj pokles je kolko? aku si mala teplotku cez vikend a kolko mas teraz?
21. jan 2008 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka cez víkedn bola skoro 37,2°C a dnes ráno bola 36,9°C a ja pri takej BT zvyknem už dostávať mrchu :sweat_smile:
21. jan 2008 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak uz si to viem predstavit. a merala si v tu istu hodinu?
21. jan 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mirka, tak je dobre že ste pribrali a som zvedavá čo povie doki :wink:
21. jan 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, aj ja som zvedava, aj mam trochu obavy, lebo som citala, ze ak ta bolia krize a aj brucho, mozu to byt predcasne kontrakcie a tie ja este nesmiem mat, lebo rebeka je este malicka :pensive: takze sa uz velmi tesim k dokimu
21. jan 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka prosím ťa len nečítaj hlúposti :angry: A hlavne si ich nepripúšťaj :angry: A hej merala som zhruba v rovnakej hodine.
21. jan 2008 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, ved ja necitam, len som to nahodou zachytila v teme maj 2008, tak ma to trochu vystrasilo. ale rebeke som uz dohovarala, ze z bruska urcite este nemoze vyjst, nech tam pekne ostane az do maja. :dizzy_face:
21. jan 2008 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka mala by si spomaliť, a hlavne v práci, musíš viac oddychovať, a Rebeka vydrží určite až do mája :wink:
21. jan 2008 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, ved sa uz setrim. v robote som len do stvrtej, teda asi 2-krat som bola aj trochu dlhsie, doma oddychujem, aspon sa snazim. uvidim, co povie dnes doktor, ale hadam bude vsetko ok.
21. jan 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som rada Mirka že sa šetríš :wink:
21. jan 2008 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka a dokedy si bola včera v robote?
Janka kedy ideš volať gyndošovi?
21. jan 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Každú chvíľku len musím nájsť číslo :confused:
21. jan 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok