• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
terez, v robote som bola od 9.00 do 12.00, potom som sla na obed a vratila som sa o 13.00 a bola som do piatej.
21. jan 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink:
Terez, som úplne tichučko a dúfam... :confused: :dizzy_face: Trošičku by nás to povzbudilo do ďalšieho boja...ale som úplne tichučko :wink:

Mirka ty s Rebekou neblbnite, ešte sa tam držte :grinning: Vysvetli jej, že tam je jej teplučko, papá kedy chce... :sweat_smile:
21. jan 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka tak hľadaj som zvedavá čo ti povie :wink:
Mirka no veď za to, veď ja som na teba včera myslela či si nezabudla čo si mi sľúbila :sunglasses:
Pavli ahojky tak len zostaň tichučko a uvidíme čo z toho bude... :sweat_smile:
21. jan 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
terezka aj ja dufam, ze z toho nieco bude, silno drzim palce :slight_smile:
mirka a ty svojej rebeke len pekne dohovor, aby tam ostala co najdlhsie, lebo vcera sa mojej naj kamoske narodila predcasne dcerka v 33 tt a zomrela :pensive: :cry: prepac nechcem ta strasit :pensive:
21. jan 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Maji, to nebolo veľmi povzbudzujúce... :unamused: My sme tu v tejto téme také veselé optimistky, snažilky aj tehuľky a ja osobne si neprosím takýto "tieň".. Je to veľmi individuálne a hlavne keby sme sa mali báť od otehotnenia až do pôrodu či sa náhodou niečo nestane, neviem...lebo niekomu sa to stalo... Mirka, neboj, vy budete v poriadku :grinning:

Maji, to nie je osobné, to len pre info, oki? :wink:
21. jan 2008 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu jasné že my sme tu samé optimistky a zober si pre porovnanie Deinu - porodila v 32tt a lekári vravia že malý je silný, krásny a zdravý drobček a ešte aj sám papá :slight_smile: Ale Mirke nič nehrozí to je jasné, lebo Rebeke dohovoríme všetky a ona sa neopováži neposlúchnuť nás - jej super tety :grinning:
Majka ahojky tak môžme dúfať všetky spolu :slight_smile:
21. jan 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu viem, ze ste tu same optimistky a nechcela som, aby ste boli smutne, ale v zivote sa stavaju aj taketo veci :pensive: ,ktore su pre mna zatial nepochopitelne :pensive:
21. jan 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné Maji, v pohodičke... Aj ja mám teraz kamošku v nemocnici, je v 18 tt, začali jej kontrakcie, pred tým už 2 x potratila a ešte ju aj museli zašiť, lebo má krátky krčok... Nič sa nedá robiť, musíme bojovať :wink:
21. jan 2008 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haló haló!!!! :grinning: Je tu niekto? :grinning: :fearful: :confused:
21. jan 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic ine nam neostava iba bojovat :wink:
21. jan 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno som tu :wink:
takže k lekárovi budem volať po 10hod, lebo sestrička to má tak uverejnené
21. jan 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiež tu :slight_smile:
Janka tak to je už za chvíľku, som veľmi zvedavá čo ti povie :slight_smile:
21. jan 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka tak držím palčeky... :wink:
21. jan 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka, si mi dala :frowning2: ale nam sa to nestane, lebo my s rebekou budeme este peknych par tyzdnov 2v1, takze... :wink:
inak ahojte majka, pavli :slight_smile:
pahu, aka bola lyzovacka?
21. jan 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka tak tomu sa hovorá správny prístup :grinning:
Lyžovačka? Celý víkend pršalo, takže aj tých 50cm a veľmi dobré podmienky, to určite nebolo... Ani raz sme nemohli ísť lyžovať, lebo fakticky non-stop pršalo... Ale aspoň sme sa dobre zabavili :grinning: Akurát sťahujem fotky do svojho PC...
21. jan 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavli tak nám potom ukáž zopár fotiek dobre? Sme zvedavé :slight_smile: Ale vidíš tak aspoň ste mali dobrú zábavu, prišla si na iné myšlienky a oddýchla si si :slight_smile:
Ja som bola na WC a mrcha zatiaľ nikde a ani brucho ma zatiaľ nebolí :confused:
21. jan 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, ved urcite. pozitivny pristup je potrebny. :wink:
mrzi ma, ze lyzovacka nebola s lyzovanim, ale hlavne je, ze ste sa dobre zabavili :slight_smile:
21. jan 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A všimli ste si že dnes mám aj ja celkom pozitívny prístup? :slight_smile: Teda aspoň zatiaľ :grinning: Ono to pominie vtedy keď prídem domov a budem sa musieť začať učiť na piatkovú skúšku - to mám tú opravnú a vôbec sa mi nechce do toho ani len pozrieť :sweat_smile:
21. jan 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez, ja som stále úplne potichučky :grinning: Pozitívna a potichučky :wink:
21. jan 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavli a na tej fotke ťa mám kde hľadať? :confused:
21. jan 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez, to som poslala ako recesiu, že na nete je stále info: 50 cm a veľmi dobré podmienky... :grinning:
21. jan 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oki, posielam Vám inú foto, z auta oki? :wink:
21. jan 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha Pahu chápem :grinning: A čakám ďalšiu fotku, dúfam že tam ťa už uvidím :slight_smile:
21. jan 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volala som dokimu a nikto mi tam neberie :unamused:
21. jan 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka, asi má plné ruky práce :grinning:

Terez, fotky by si už mala mať u seba :wink: Aj Janka, Mirka aj Zuzka :dizzy_face:
21. jan 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani skús o chvíľu :slight_smile:
Pavli fotky už došli, aj som pozrela a teda ty máš doma riadneho chlapa :grinning: Ale inak sú pekné fokty :slight_smile:
No som zvedavá či tu nebude teraz rozruch, lebo som povedala že odmietam rozdávať kancelárske veci kým to nemám oficiálne na papieri že som za to zodpovedná ja :astonished:
21. jan 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno skúsim o chvíľku :slight_smile: Pavli asi máš pravdu a fotky sú peknučké
21. jan 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez jeeeeeeej, on nie je taký veľký, prisahám, to asi tá mikina a vesta :grinning: Ale je pravda, že od svadby sme pribrali obaja a dosť :wink:
21. jan 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooojte! :slight_smile: :slight_smile:
21. jan 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Pipika :wink: ako sa máš?
21. jan 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok