Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
22. jan 2008

No hádaj Janka 😀 Pravdu povedať teraz som sama z toho dosť zmätená 😅

mirka20
22. jan 2008

dobre ranko 🙂
terez, mrcha nedosla a teplota je hore, vsak? 😕

mirka20
22. jan 2008

terez, tak co sa deje?kde si zmizla?

mirka20
22. jan 2008

terezka, kde si?????????????????

terezicka
22. jan 2008

Som hľadala niečo pre riaditeľa tak kvôli tomu som sa odmlčala 🙂
No Mirka ty si to vystihla úplne presne, dnes ráno som mala BT 37,1°C 😅 Akože teraz už fakt nechápem prečo som včera mala takú nižšiu ( a pri takej BT ja vždy dostanem mrchu ), večer bol aj sexík aj horúca sprcha a nič 😕

mirka20
22. jan 2008

terez a co test? nerozmyslas o tom?

jankabelka
22. jan 2008

Som tu z porady 😉 tak Terezka a testík čo?

terezicka
22. jan 2008

Baby neviem či mám o tom rozmýšľať lebo nechcem zas uvidieť jednu / 😔 A nemám ani príznaky, veď mi nič nie je 😅 Akurát mám naliate prsia a trochu ma aj bolia ale to ma zvyknú aj pred mrchou 😅

barny2
22. jan 2008

terezicka ani ja som nemala ziadne priznaky a ani dotreaz nemam okrem bruska, mne bolo dobre zatial stale ani chute som nemala ani zle mi nebolo tak pohodicka pohoda 🙂 ja som si tiez urobila test len preto ze mi meskalo inak iny dovod zeby nejake priznaky tak to nie

mirka20
22. jan 2008

terez, nemas dnes cestu do mesta, ze by si si jeden kupila 😉 ja nechcem, aby si sa sklamala, ale co ak nahodou sa ukazu dve //

terezicka
22. jan 2008

Barny vďaka, no u mňa je zas dosť bežné že mi mrcha meškáva pravidelne tak aj kvôli tomu sa neviem rozhodnúť. Mala som ju dostať minulý pondelok 😔
Mirka ja mám aj doma jeden test kúpený, kupovala som ho minulý týždeň ale zatiaľ je odložený v nočnom stolíku

barny2
22. jan 2008

terezicka tak pockaj este par dni a skus potom aj mne meskavala cca 6 dni bezne
drzim palce

jankabelka
22. jan 2008

Ahoj Mirka ako sa dnes máte?
Ahoj Barny

barny2
22. jan 2008

jankabelka pekne rano aj tebe tak celkom ok dnes, uvidime dokedy lebo pracicka sa hromadi

gabika
22. jan 2008

Ahojte snazilky,poculi ste niektora o pasiku sv.Dominika. Dozvedela som sa min.tyzden od kolegyni o tomto pasiku, ktory pomaha zenám, ktore maju problem otehotniet, alebo donosit dietatko. Da sa objednat u Dominikanov na adrese: DMC-Salve, Dominikánske nám. 8, 04001 Košice alebo na tel. č.055/6230137
Objednala som si aj ja, poslali mi ho, je tam aj knizka o svedectvach zien, ktore mali problem a modlidba k sv. Dominikovi.

mirka20
22. jan 2008

terez, ja stale dufam a verim, ze si tehu 😉
janka, bolo by nam dobre, len keby ma tak neboleli krize 😖

terezicka
22. jan 2008

Gabika ja som o tom počula aj ho mám už dlhšie doma. Nosila som ho tri mesiace a nič 😔 Ale u každého všetko zaberá inak 😉

danielitka26
22. jan 2008

gabika kde sa dá o tom dočítať niečo viac ??? či len z tej knižky ked si objednám ???

gabika
22. jan 2008

V knizke je toho dost popisane, ja som sa dozvedela od kolegyni, a ta od znamej co ten pasik nosila. Ale mozno na nete je stranka o tom.

terezicka
22. jan 2008

Mirka tak ver aspoň ty,ja budem asi iba tak máličko...

danielitka26
22. jan 2008

jaj no ja som zatial nič nenašla ...idem skúsiť popozerať ...zatial sa tu majte krásne babulky a prajem vám veľa veľa testíkov s // ..... my sme videli zatial len jeden taký a ako rýchlo to začalo tak rýchlo to skončilo :((((

mirka20
22. jan 2008

terez, ja stale verim a neprestanem, ani keby....furiky padali 😅
pocuj, ale ak neklesne teplotka ani zajtra nevyskusas testnut?

terezicka
22. jan 2008

Mirka už dnes ráno som sa pohrávala s tou myšlienkou, ale nechcela som testovať keďže včera bola nízka BT...Uviídm aká bude zajtra, ale skôr asi by som testla až vo štvrtok dobre? Nech mám viac dní vyššiu teplotu dobre?

mirka20
22. jan 2008

ok, ja ta k nicomu nenutim. len som sa pytala 😉

martinkamm
22. jan 2008

aaaaaaaaaaaaaaaaaahojte 😵 tak plienky a kojenecke kosielky su uz poprate pozehlene aj s pernkami este ma dnes caka zvysok svetriky a dupacky 😵 sa tesim 😝

jankabelka
22. jan 2008

Ahoj Martinka, tak ty si ale šikovnica 🙂

mirka20
22. jan 2008

ahoj martinka. ty si riadna sikulka 😵

martinkamm
22. jan 2008

ahojte babulky to sa vam len zda ale uz treba ved aby sme nerobili vsetko potom naposlednu chvilu aked niektore babenky ako deinuska uz rodili skor tak istota je gulomet 😅

terezicka
22. jan 2008

Maťka ale naozaj si šikuľka a aj drobec bude po tebe určite šikovný 😉

martinkamm
22. jan 2008

terezicka dakujem teda velmi pekne 😅 nemusi byt sikovny staci ked bude na zaciatok zdravy ostatne sa nauci 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre