Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
22. jan 2008

Ahojte 😉

Martinka, si šikovnica, ja mám už týždeň plný kôš na žehlenie 😀

Terez 😀 😀 😀 Som úplne tichučko.. Ale testni až v piatok, hlavne kvôli tomu, že naozaj meškávaš 😉

Janka, ty sa máš ako? 😵

Máte dnes veľa robotky? Budete mať na mňa čas? Potrebujem sa poradiť... 😅 😕 😵

mirka20
22. jan 2008

ahoj pavli 🙂 sme tu pre teba, teda aspon ja a rebeka 😉

terezicka
22. jan 2008

Pavli ja som tu tiež, tak kľudne povedz a keď budeme vedieť tak určite radi pomôžeme 😉 A si asi prvý človek ktorý mi radí že kedy mám testnúť a neradí mi aby to bolo hneď 😅
Maťka veď jasné a drobec bude určite úplne zdravučký 🙂

jankabelka
22. jan 2008

Ahoj PAvli, celkom sa dá a ty sa máš ako?
Kľudne napíš čo potrebuješ vedieť a skúsime odpovedať 😉

pahu
22. jan 2008

Oki, takže dávam do pľacu moju situáciu... 😉

Po laparoskopii, kde nič nezistili a aj manžel je vraj v poriadku mi navrhli IUI. Boli sme na prvom, bolo neúspešné.. No a keďže som sa zľakla ako na mňa doľahlo sklamanie z neúspechu, hrala som sa na najväčšiu hrdinku, že necháme to tak, však príroda si poradí... Ale ja to tak nechcem, lebo neviem či sa na ňu môžem spoľahnúť. Tak som môjmu manželovi včera navrhla, že by sme to mohli skúšať ďalej aj s IUI aj s prírodou... On, že oki, že urobí čokoľvek čo si prajem ja... Ale dnes už mám zase pochybnosti, či ho chcem vystaviť tomu všetkému, teda aj mňa, to čakanie čo bude a čo nebude... ☹ Ale šrááášne by sme už chceli miminko... 😉 😨 😕 Takže mám sama so sebou dilemu čo urobiť, či do toho opäť ísť, alebo čakať čo sa stane a budem chodiť na tie cvičenia... 😨 😕 🤐

mirka20
22. jan 2008

pavli, mne sa vcera pacil pristup pipiky, kt.povedala, ze v tomto roku chce babatko, takze idu na iui a ak sa nezadari, tak ivf a hotovo. ale musis sa rozhodnut sama, ja by som mozno do toho sla opat, aj ked to sklamanie, ked to nevide musi byt strasne.ale zase mesiace ubiehaju, roky pribudaju...

pipika
22. jan 2008

Ahojte!
Terez drzim palce! Ja tu vo stvrtok nebudem,potom ako sa dozviem ako sa mas?

Pahu,ja som s tym bola tak isto.Bala som sa dalsieho sklamania.Ale moja tuzba po babatku bola vacsia.Viem,ze tych 10% je malo,ale moze sa podarit.V podstate je to to iste,ako kazdy mesiac.Cakas ci dojde mrcha alebo nie.Ak nemate problem potom aj na prirodzene otehotnenie mate len tolko %. Podla mna skuste to,nemate co stratit.
Ja uz teraz pred 3.iui nespavam kvoli tomu,ze co ak sa napodari,ako to zvladnem,ale aj tak to chcem skusit.Takze moja sup do toho!!!! 🙂

terezicka
22. jan 2008

Pavli a kedy máš začať presne chodiť na tie cvičenia? Ak si ešte nie úplne rozhodnutá tak ja by som ti poradila aby si vyskúšala tie cvičenia ( mesiac, dva ) a ak nič, tak potom jednoznačne neotáľať a ísť na iui 🙂 Ja viem sama z vlastnej skúsenosti aké je to čakanie a aké je potom to sklamanie... Ale ak ste rozhodnutí toto všetko vyskúšať a veriť že príde ten deň D kedy nájdeš dve //, tak si myslím že to všetko stojí za to...Myslím si že to dieťatko stojí za to všetko...A hlavne si daj pozor aby ste sa nerozhodli že to necháte len na prírodu a potom raz to možno budete aj ľutovať že ste mohli spraviť viac a neurobili ste...Ale aj my budeme vo všetkom podporovať vaše rozhodnutia 🙂

terezicka
22. jan 2008

Pipika ahojky no nejako ti už dám len vedieť ako som dopadla alebo nedopadla 😅 A vôbec tu nebudeš vo štvrtok? A v piatok už hej?

pipika
22. jan 2008

Vo stvrtok idem na krv a nevratim sa do prace.V piatok tu budem.Ale chcem to vo stvrtok vediet medzi prvymi. 😉

pahu
22. jan 2008

ďakujem babuľky 😢 🙂
Zatiaľ sme sa doma dohodli tak, že teraz mi skončila mrcha, takže by sme mesiac počkali a ten ďalší by sme na to išli... Ale asi čakať nebudem a pôjdeme do toho hneď. Cvičenie popri tom by mi nemalo ublížiť 😉 A ešte ma trápi, že budem musieť klamať celú rodinku a známych okolo... Ani naposledy o tom nikto nevedel, asi by som nezvládala tie otázky čo a ako sme dopadli a smutné pohľady ak by to nevyšlo... Budem tu mať Vás, takže s Vami o tom budem môcť hovoriť 😵

Pipi, kedy máte IUI? 😕

mirka20
22. jan 2008

ahoj pipika 🙂

jankabelka
22. jan 2008

Ahoj Pipika 😉
Pahu ja si myslím, že keď sa rozhodujete či do toho ísť tak jednoznačne máte zelenú, možno sa to podarí aj prirodzenou cestou, ale treba možno prírode trochu pomôcť 🙂 takže silno držím paste aby vám to čoskoro vyšlo a čakali ste vytúžené bábätko

terezicka
22. jan 2008

Pavli prečo by si ich mala klamať??? Jednoducho keď im niečo nechceš povedať tak im nepovieš, a ak sa ťa na niečo spýtajú tak to len nejako zakecaj... Je to proste vaša súkromná vec a do toho sa nemá kto čo starať...My tiež keď nechceme tak ani rodine nehovoríme čo a ako... A keď sa nás spýtajú a nechceme každému vešať na nos naše problémy tak sme tiež ticho...
Pipika ok tak to nejako zariadime aby si sa to dozvedela hneď vo štvrtok 😉

pipika
22. jan 2008

Ahoj Mirka,Janka!

Pahu idem vo stvrtok na krv,bude to 9DC,potom sa zisti ci v sobotu alebo nedelu ideme. Este tolko k tomu,ze vobec nebudes klamat svoje okolie.Ked im nepoviete,ze idete na iui tak sa nebudu vypitovat ako ste dopadli.J 😉 e to podla mna rozdiel.

pipika
22. jan 2008

Terez,myslime na jedno ohladom toho klamania. 🙂

pahu
22. jan 2008

Terez, Janka, Pipi, Mirka... 😵 Tak do toho pôjdeme, ale musíte mi sľúbiť, že ma budete povzbudzovať 😀 Zvláštne je, že som sa celým týmto tajnostkárčením vzdialila mojim najlepším kamarátkam. Ale vlastne nie len tým, ale aj otázkami kedy už bude miminko a ja im vždy poviem keď na to príde čas 😉 Oni to ale nechápu... Ale našla som nové kamošky - VÁS! 😀

Terez, takže testuješ vo štvrtok? 😉 😵 Aj ja by som bola zvedavá 😀 Ale už som ticho a ty tiež, aby si ťa mrcha nenašla 🤐

terezicka
22. jan 2008

Ok Pahu tak sme ticho 🙂
Pipika hej mysleli sme to rovnako 🙂
Pavli a to si z toho nič nerob že tvoje kamošky to nechápu...Ja ti poviem z vlastnej skúsenosti že keby sme my nemali problémy s otehotnením tak by som asi neverila že niekto ich môže mať...Ten kto to neprežije alebo ten kto sa s tým nejako nestretne tak ten nevie o čom to celé je... A podporovať ťa budeme vo všetkom 🙂

henrieta76
22. jan 2008

ahojte dievcata
bola som tu davno,ale vsetko mam precitane.u mna nic nove prisla mrcha aj ked to vyzeralo nadejne.a mame doma veselo,lebo malujeme takze vas budem trocha zanedbavat.terezka drzim ti palce na stvrtok alebo piatok. a pahu keby som ti porozpravala co vsetko som si prezila pre prve dieta tak by si mozno na to iui utekala uz teraz.ja ti radim nevzdavat sa a bojovat aj ked to bude trvat dlhsie vezmi si ako vzor napr.lauritku.
a pipika tebe drzim palce aby ako sa hovori do tretice vsetko dobre.

mirka20
22. jan 2008

som sa na chvilu odmlcala, ale mala som robotu 😝
pavli, jasne ze ta budeme podporovat a velmi ti fandime. teda aj vsetkym snazilkam 🙂
a klamat urcite nebudete, len zatajovat pravdu a to je rozdiel. a poviem ti, ze kym som nezacala chodit na konika som ani nevedela, kolko bab je takych, ze sa im nedari otehotniet a ake kadejake problemy su spojene s otehotnenim. tvoje kamosky sa o to nezaujimaju, preto nevedia pochopit, ze moze byt aj nejaky problem s otehotnenim.
silno vam vsetkym drzim paste, nech to coskoro vyjde a vy sa uz mozete tesit z tehulkovania a potom aj malych drobcekov 😵

henrieta76
22. jan 2008

pahu suhlasim s terezkou.

pipika
22. jan 2008

dakujem Heni! 🙂
Pahu,samozrejme ze ta budeme povzbudzovat. 🙂 Ale najblizsie 2 tyzdne budete povinne vy mna povzbudzovat.

pahu
22. jan 2008

😀 Oki, ideme na to 😵 Objednám sa k dokimu uz tento mesiac, nech ma od ďalšej mrchy začne zase pripravovať clostilbegytom na 2.IUI 😀

Ahoj Heni 😉 Fakt si tu dlho nebola 😉 To maľujete po zime, alebo že už chcete očakávať tehu stav do čistučkého bytíku? 😀

Terez, tak kedy? 😵

pahu
22. jan 2008

Pipika, takže v sobotu alebo v nedeľu... Oki, už to mám zapísané a budem na Vás straaašne myslieť a držať palčeky najbližšie týždne 😀 Vybavené, teraz sa to už podarí 😉

mirka20
22. jan 2008

pipika, jasne ze ta budeme povzbudzovat. 😉 a silno drzat paste 😅

pipika
22. jan 2008

Pahu ku komu chodis? Ja som pred 1.iui dostala clostyl na 3 iui a nemusela som potom k nemu vzdy chodit. Bola som u Drabeka teste po potrate a povedal,ze v januari hned mozem zacat clostil a nemusim prijst na konzultaciu.Tak som ani nebola.

pipika
22. jan 2008

Bodaj by ste mali pravdu. Teraz ked ma povzbudzujete zacinam tomu verit,ze sa to moze znova podarit. dakujem 🙂 🙂

terezicka
22. jan 2008

Pipika my ťa budeme pozvbudzovať najsilnejšie ako vieme 🙂
Pavli asi vo štvrtok, uvidím podľa BT a ako sa budem cítiť...Ale radšej sa o tom nebavme lebo ak to nevyjde tak nech nie sme sklamané 😔

mirka20
22. jan 2008

terez, na pocity nedavaj. niekto moze mat tehu priznaky, niekto nie. 😉

terezicka
22. jan 2008

Ok Mirka nebudem dávať na žiadne pocity 🙂
Ja som už začala obedovať, doniesli nám pizzu mňam 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre