Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
22. jan 2008

Terez 😀 Prvý krát o 7,00, druhý 7,10 a tretí o 7,20 - vtedy sa už musím vykopnúť z postele, lebo o 8,00 musím byť v robotke 😵 To sa stihnem akurát tak umyť a učesať a obliecť 😉

mirka20
22. jan 2008

terez, uz vobec nepracujem ako drak. vsetko robim pomalicky, ale ked sa toho vela nahrnie, do toho pride este sef, ze potrebuje to ci ono, tak ma ide porazit. ale dnes uz odchadzaju do blavy a vratia sa az okolo 15.2., lebo idu na tu dovolenku, tak sa tesime 🙂

pipika
22. jan 2008

Pahu idem sa tam pozriet. 🙂

terezicka
22. jan 2008

Mirka to idú tam kde si vtedy písala? Len už som zabudla že kde to bolo 😅
Teda Pavli to máš super, zato ja vstávam 5:20 hneď na prvý raz 😝

mirka20
22. jan 2008

terez, hej, idu na lod lasky do karibiku

martinkamm
22. jan 2008

ahojte babenky 😅

jankabelka
22. jan 2008

Mirka tak som rada že agenda ti už odpadá od 1.2. 🙂

mirka20
22. jan 2008

ahoj sikovnica nasa. 🙂
janka, aj ja, aj ked v podstate to najhorsie mi ostava, ale aspon nebudem musiet robit aj jedno aj druhe

martinkamm
22. jan 2008

este dnes ten zvysok a potom uz len nakupy

terezicka
22. jan 2008

Jaj Mirka takže tak 😀
Maťka ahojky 🙂
Kočky teraz som sa rozprávala s riaditeľom a mal celkom dobré názory na niektoré veci 😝

jankabelka
22. jan 2008

Mirka čo ti ešte zostane?
Terezka a v čom mal dobré názory?

mirka20
22. jan 2008

janka, vlastne musim uzatvorit rok 2007 u vsetkych mojich klientov. a kedze nemam este niektorych nahodenych, tak je toho este dost. aj ked ich mam nahodenych v stroji, tak to musim vsetko prekontrolovat, odskrtat, ci je vsetko ok a tak...

jankabelka
22. jan 2008

Mirka už chápem 😉
Baby prišlo mi akosi blbo od žalúdka ale to možno aj z minerálky 😖

mirka20
22. jan 2008

jani, to ma mrzi. hadam to prejde

jankabelka
22. jan 2008

dúfam že áno

mirka20
22. jan 2008

jani, urcite ano 🙂

terezicka
22. jan 2008

Jani hádam to bude z toho 😔 No zhodla som sa s ním napr. vo veciach že niekto múdri vymysle že budeme a.s. a nedomyslel to všetko do konca...Alebo že dať nám celozávodnú dovolenku 10 dní je riadna blblosť...A podľa mňa tiež, lebo nám ju dajú akurát uprostred leta kedy je všetko najdrahšie...Že on by to riešil tak, že sa stanoví že napr. od 1.6. do 30.9. si musí každý zamestnanec vyčerpať 10 dní dovolenky a je len na tebe kedy si ich vyberieš. V tomto s ním plne súhlasím. A 10 dní preto že sú tu takí experti, ktorí si preniesli z minulého roku aj 25 dní 😅

jankabelka
22. jan 2008

Aj nám to určili akurát na tie najdrahšie dva týždne z roka, ale u nás to musí byť pretože, je vtedy odstavená výroba takže sme sa museli prispôsobiť.
Baby u nás je tak škaredo 🤐 prší a fúka vietor dúfam že kým prídem domov nezamrznem

terezicka
22. jan 2008

Janka u nás zas nemusí byť odstavené nič, lebo my nie sme pásová výroba takže u nás sa celozávodná dovolenka dávala jedine kvôli tomu že tu boli takí experti ktorí si nemali kedy čerpať dovolenku 😝
U nás sa cez obed aj trochu vytiahlo slniečko, ale teraz je už zamračené 😔

pahu
22. jan 2008

Jeeej, Janka keby si nenapísala že u Vás je hnusne, tak ani nezbadám že u nás začína pršať 😀 Nevadí, ideme do kina, tak máme ideálne kino-počasie 😉

Dovolenka? No neviem, môj drahý vymýšľa, že by sme mohli ísť v decembri zase do Thajska aj s bratrancom a jeho ženou, tak neviem čo bude v lete... Asi nič 😉 Ale silvester v plavkách by sa mi asi páčil 😀 Lenže podľa mňa by sme mali trošku šetriť peniažky, keďže budeme zariaďovať bytík a možno príde aj tá materská... A ktovie ako to bude, či budem môcť vôbec ísť 😨 Bodaj by som už bola tehu, kašlem na celé Thajsko 😉

mirka20
22. jan 2008

pavli, ja byt vami, tak na to thajsko zabudnem, lebo do decembra budes urcite tehu, teda ak aj neporodis. a s malym babom ist tak daleko, no neviem....

terezicka
22. jan 2008

Kočky pre dnešok sa lúčim papa zajtra 🙂

mihanka
22. jan 2008

ahojte ako sa mate?? terezicka, pahu ako ste na tom s dc???
mirka ako sa ma Rebekai?? 😵

mirka20
22. jan 2008

papa terezka 🙂
my ideme po robote pozriet nejake vecicky pre male, tak sa tesim. len neviem, ci si to budem vediet vychutnat, kedze ma bolia tie krize 😒

mirka20
22. jan 2008

ahoj mihanka 🙂 rebeka sa ma dobre. vcera sme boli v poradni, tak je vsetko ok, tak sa tesime 😵

jankabelka
22. jan 2008

Pahu na čo do Thajska veď už budeš tehu alebo už bude bábo na svete, takže eee 😉
Terezka papa

Mirka a hovorila si lekárovi že ťa bolievajú kríže?
Ahoj Mihanka a ty sa máš ako?

mirka20
22. jan 2008

juuj, som to skorej odklepla , ako som chcela.
mihanka, ty ako?

pahu
22. jan 2008

Papa Terez 😉

Ahoj Mihanka 😀 No tak ja som momentalne 9 DC alebo 5 DC, nakoľko som špinila už od pondelku minulý týždeň, ale potom som skoro nič nemala až do piatku 😉 Ale momentálne to neriešim, budúci cyklus by som ale chcela ísť znovu skúsiť 2.krát IUI... 😉

terezičke mrcha mešká týždeň a jeden deň - dúfam že som to mohla vyzradiť, ak pôjde všetko tak ako má, skúsi testnúť vo štvrtok alebo piatok... Ale sme úplne potichučky, netešíme sa zatiaľ. 🤐 😵
A Janka? Jeeej, Janka koľký DC si dnes? 😕 😀

jankabelka
22. jan 2008

Pahu ja som dnes 6 DC 🙂

mirka20
22. jan 2008

janka, hovorila som mu, povedal, ze to je v tehotenstve bezne. mna sice sem - tam pobolievaju, ale teraz je to uz dost silna bolest. ale mala som to aj pre tehotenstvom, takze to beriem, ze hold smola, musim si to vytrpiet

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre