• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
Ahojte!
terez,ja som to vedela!!!!! Zo srdca ti gratulujem a tesim sa s tebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. jan 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pipika :slight_smile: teraz si na rade ty :wink:
23. jan 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka,neviem,neviem. Dnes mam strasne zlu naladu. :frowning2: Ale Terezke sa tesim.
23. jan 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som to kukla a asi teda pôjdeme teraz v piatok k DR, dúfam že to potom stihnem v pohode do školy
23. jan 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
terezka supeeeeeeer.velmi ti gratulujem.az som sa rozplakala.
23. jan 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipika, ja som bola rano tiez smutna, lebo v radiu hovorili, ze zomrel moj oblubeny herec, tak ma to zobralo. ale ked som prisla sem a precitala si o terezke, tak som sa uplne roztriasla, slzy v ociach a nevedela som sa vytesit. normalne som nemohla ani pisat, musela som hned volat terezke na mobil. neboj, bude dobre :wink:
23. jan 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipika a Heni ďakujem a verím že onedlho toto isté čaká aj vás :slight_smile:
Pipika a prečo si smutná? :sweat_smile:
23. jan 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:

Hneď som to písala aj Adu, o chvíľu je tu s nami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. jan 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Pipika, Heni a Pahu :sweat_smile:
Mirka a aký herec zomrel?
Babuľky, aký jej vychádza termín? Zatiaľ :wink:
Ahojte, anis om sa Vám nepozdravila :grinning: Som v šoku, slzy v očiach a to mám ísť za pár minút do Záhorskej... Verte keby som nemusela, ani nejdem :grinning:
23. jan 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka heat ledger, ci ako sa to pise. hral vo filme posledny ritier, 10 veci, kt.na tebe nenavidim, ....on bol taky pekny :pensive: ale sa vraj predavkoval liekmi, ci cim
ahojte heni, pavlinka :slight_smile:
pahu, vychadza jej termin 23.9., hadam som si to dobre zapatala :slight_smile:
23. jan 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, ešte že ťa máme :grinning: Ďakujem :wink: A podľa toho grafu, copaňa alebo závodník??? :fearful: :dizzy_face:
23. jan 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Terezicka ja som taká šťastnáááááááááá, že to vyšlo, tak som dúfala, že to teraz vyjde :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

pahu dakujem, uz by som prisla len som chcela dopozerat poistovnu stastia :sweat_smile:
23. jan 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu a Adulka ďakujem vám veľmi pekne, ja som itež total šťastná :slight_smile: A termín mi vychádza presne tak ako Mirka napísala a ja som tiež narodená v septembri :slight_smile:
23. jan 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, neviem podla grafu, ale podla vymeny krvi budu mat babu :wink:
23. jan 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka viem, ktorý to je :frowning2:
Terezka takže budete mať septembrovčiatko :wink:
Adu ahoj :slight_smile:
23. jan 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Terez, to budú velké oslavy :dizzy_face: ja som taká štastná :slight_smile:
a k dokimu kedy chces ist, nech to mas oficialne :slight_smile:
23. jan 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaahojte!!!

terez to je paradicka!!!!mooooooooooooooooooooc gratulujem
23. jan 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čavte...terez niečo mi nebodaj ušlo ?????????????????????????????????????????????????????????? :grinning:
23. jan 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, ja som filmy pozerala len kvoli nemu. ale ked som videla jeden film s nim, kde sa bozkaval s muzom, tak sa mi uz tak velmi nepacil. ale normalne som bola z toho smutna, ked som to dnes rano pocula :pensive: ale terezka mi tak vylepsila naladu, ze ....
ja sa terez z toho vobec neviem spamatat. ty si tehulka :slight_smile: a do porodnice ma prides pozriet uz s bruskom :wink:
23. jan 2008 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte martinka, snoopy :slight_smile:
snoopy, terezicka je tehuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face:
23. jan 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej Terezka gratulujem velmi velmi velmi mooooooooooooooooooc :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Ty si bola stale taka optimisticka a tak velmi si to zasluzis :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile:

tesim sa z toho velmi:slight_smile:))) Davaj na seba aj malicke pozor, ale ja viem ze budes :slight_smile: :slight_smile:
23. jan 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem si precitat dozadu terez, ake si mala priznaky a pocity :sweat_smile:
23. jan 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka a nehral náhodou aj vo filme Patriot?
Ahoj Martinka a Snoopy :slight_smile:
23. jan 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, to neviem. ten film som nevidela. teda myslim
23. jan 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka...čaves :slight_smile:

terez...zo srdiečka ti tááááááááááááááááááááákto GRATULUJEM(E)....bože ešte teraz cítim tie zimomriavky, čo som mala po tele keď som ja vycikala // palice
...tak len tfuj-tfuj-tfuj, nech to všetko prejde bez problémov, aby ťa všetky tehu komplikácie zďaleka obchádzali a aby ste sa už len tešili z malého drobčeka :wink:
23. jan 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaves Janka.....mám pocit, hral aj tam
23. jan 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky ďakujem vám veľmi pekne :slight_smile:
Adulka k dokimu pôjdem asi teraz v piatok, takže v pondelok by to mohlo byť oficiálne :slight_smile:
Maxxi a uľahčím ti hľadanie, nemala som a stáloe nemám žiadne príznaky...Ak nerátam že ma včera dosť veľmi boleli prsia a aj pár dní predtým :sweat_smile: A sem-tam sa mi zakrúti hlava :sweat_smile:
23. jan 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
terez, no dr. gregor bude asi stastny, ze sa Vam to podarilo :dizzy_face:
23. jan 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok