• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
Mirka a ty dnes nejdeš na obedík? Však už je skoro 12,00 :grinning: Rebeka bude hladná? :fearful:
24. jan 2008 o 11:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Už som tu aj ja :grinning: Pahu a predsatv si že kolega mi nič nespravil :grinning:
Mirka a česať môžeš prísť aj mňa, ja to mám veľmi rada keď sa o mňa niekto stará :slight_smile:
24. jan 2008 o 12:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojky terezka :slight_smile: tak kedy mam prist? :grinning:
pavli, idem obedovat, len som okolo jedenastej jedla jogurt, tak som este nie velmi hladna. ale ako nad tym rozmyslam, tak ten hlad akosi na mna dosiel :slight_smile:
24. jan 2008 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj mirka...kraaasne brusko :dizzy_face: :dizzy_face: uz sa z kopca pozeras :grinning:
24. jan 2008 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj kaboca. no, este chvilu a nedovidim si na spicky :grinning:
24. jan 2008 o 12:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirka keď aj hneď prídeš, dnes som tu sama :grinning:
24. jan 2008 o 12:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
terez,dnes nestiham. mam toho moc :pensive:
24. jan 2008 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirka tak inokedy sa určite dohodneme :slight_smile:
Písala mi Kila: "Ahoj! Tak my sme v poriadku, na poradňu idem zase 14.2., vtedy sa už pozrieme ako leží bábo, lebo leží stále krížom a mám pocit že takto aj ostane :confounded: "
24. jan 2008 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
terez, uz si jej odpisovala? ak nie, tak jej napis, nech sa tym netrapi, ze Reka sa urcite este otoci tak, ako ma.
ja som sa prave pustila do obeda :slight_smile:
24. jan 2008 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirka hej napísala som jej že malé ešte dostane rozum a otočí sa :grinning: A že hlavné je že sú v poriadku :slight_smile: A tebe prajem dobrú chuť k obedu :slight_smile:
Ja si idem v rámci možností čítať veci na zajtrajšiu skúšku, uvidím ako sa mi to podarí či tu niekto nebude chodiť :confused:
24. jan 2008 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
terez, pekne sa uckaj :wink:
ozik, vcera som zabudla ti povedat. beries nejake vitaminy? ja som uzivala kyselinu listovu, tu si daj urcite a aj calibrum babyplan, hlavne teraz v zime, aby si neochorela.
24. jan 2008 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja som už tu :wink: Mala som angličtinu :dizzy_face:

Aj ja užívam kyselinu a baby plan :grinning: A o 14,00 odchádzam k tej fyzioterapeutke, tak dúfam, že ma dobre ponapráva :dizzy_face:
24. jan 2008 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nikto? :fearful: :confused:
24. jan 2008 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pavli, to je super, ze to uzivas. a pijes dost? uz si sa polepsila? aj ja by som sla k fyzioterapeutke :slight_smile:
24. jan 2008 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby ja beriem tú babyplan, síce je pravda že niekedy som to veľmi zanedbávala ale teraz už nebudem, lebo si musím dávať na seba pozor :slight_smile: A dnes som zjedla aj banán, ku obedu som mala kompót a teraz som pocítila že už zas som hladná :sweat_smile: Doma mám ešte zelený grep, no u mňa to bude horšie so zeleninou :sweat_smile: To ja neľúbim :fearful:
24. jan 2008 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tu,len tu bola moja mamicka,teraz peciem file atd.takze pridem precitam odbehnem sem tam nieco napisem a toto bude asi kym nevimalujeme.uz aby to bolo
24. jan 2008 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
terezka na grep pozor obsahuje chinin a to ty nemozes.
24. jan 2008 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ani pravopis uz v tej rychlosti nezvladam
24. jan 2008 o 13:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pitný režim? Čo je to? To je ten pohár vody denne??? :confused: Nedodržiavam, ale snažím sa, naozaj :grinning:

Heni, už aby to bolo za Vami, však? :wink:
24. jan 2008 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Heni to vôbec nemôžem ani kúsok grepu? :sweat_smile:
Pavli uvidíš tá fyzio ti pomôže a ani sa nenazdáš a budeš tehu :slight_smile:
heni, jeden grep za den si moze dat :wink:
terez, ale kup si este aj kyselinu listovu, aspon teraz na zaciatku, alebo papaj vela listovej zeleniny
pavli, ale hned si chod napustit pohar vody a vypi ho, kym pojdes k fyzioterapeutke. to je rozkaz!
24. jan 2008 o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Oki, už letím :grinning: A u nej sa pocikám :grinning:
24. jan 2008 o 13:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre Mirka kúpim si, uvidím či stihnem ešte dnes alebo až zajtra ok? :sweat_smile: Chce sa mi spať :pensive:
24. jan 2008 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mám 1,5 litra minerálky, asi ho nezvládnem celý, ale skúsim aspoň trošku :grinning:

Terez, šup do lekárne :dizzy_face:
24. jan 2008 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pavlinka, vsak pojdes predtym este na wc. :wink: len pekne pi
terez, zvykaj si, teraz to bude lprvy trimester tak. :sweat_smile: a kupis si kyselinu listovu alebo zeleninku? :grinning:
24. jan 2008 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirka poďme sa staviť, že si radšej kúpi kysleinu listovú :grinning: Ani ja nemám rada zeleninku :grinning:
24. jan 2008 o 13:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pahu, sa stavim, ze urcite vyhraju tabletky :grinning:
24. jan 2008 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirka, idem na to WC a hneď potom k tej fyzioterapeutke, takže neviem či Vás ešte stihnem... Zatiaľ pa, Pavla. :dizzy_face:
24. jan 2008 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
papa pavli :slight_smile:
24. jan 2008 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok