Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

maja.ka
25. jan 2008

dobre ranko 🙂
dnes ste iba dve 😕
mirka to ides prac kosielky, tie klasicke co boli niekedy?

mirka20
25. jan 2008

ahoj majka 🙂
terezka dnes ide ku lekarovi, tak nepride, tak sme tu zatial len dve 🙂
tie kosielky su tie klasicke, co sme este my nosili a snazim sa ich odprat od zazltnutia a od mensich fliacikov. ak sa mi to podari, potom ich este raz operiem v prasku pre deticky.

maja.ka
25. jan 2008

terezka si isla potvrdit tehu, to je super, tesim sa s nou 😀
mirka a nebojis sa, ze ti tie snurky a golieriky zozltnu od sava, ja som tak raz davala do sava uz si nespomeniem co to bolo, a vysledok bol plno zltkych flakov, ale za vyskusanie nic nedas a v tom prasku pre deticky to urcite poriadne oper, aby to nebolo citit za savom 😉 juuuj taka prijemna pracicka to bude co, a to zehlenie, trosicku ti zavidim, ale v dobrom, tak si to pekne uzi 🙂 😉

jankabelka
25. jan 2008

Ahoj Majka 🙂

mirka20
25. jan 2008

majka, oni uz su niektore zazltnute, takze ak by to spravilo aj savo, je to jedno. vyhodim ich. ale ak by to vyslo, bolo by to super. a neboj, cochvila aj ty budes mat taketo starosti 😉

maja.ka
25. jan 2008

ahoj janka 😉
mirka jasne za vyskusanie nic nedas a mozno to fakt pomoze 🙂
verim, ze coskoro vsetky baby z MK budu tehulky 🙂

henrieta76
25. jan 2008

ahojte
mirka a nedas fotky?
a co kocik?

pahu
25. jan 2008

Ahojte 😀

Babuľky, písala mi ešte včera večer Pipika: "Ahoj Pahu! Ja v sobotu musím na kontrolu, čiže znova krv a ultrazvuk. Neviem, ale nejak nemam dobry pocit z toho. V sobotu dám vedieť... 😒"

Baby, nepáči sa mi to, čo jej môže byť? Prečo to ešte nezistili??? 😨 😠

mirka20
25. jan 2008

ahojte heni, pavlinka 🙂
pavli, aj mne pisala pipika to iste, ale stale dufam, ze bude vsetko ok. uvidime v sobotu 😒
heni, fotky coho? kocik ideme pozriet dnes vecer, tak uvidime.

henrieta76
25. jan 2008

mirka autosedacky a hrazdicky.

mirka20
25. jan 2008

ahaaa. heni, foto hrazdicky pridam o chvilu z toho inzeratu, z kt.som to kupila, ale autosedacku musime doma odfotit. ale urcite casom pridam aj tu

mirka20
25. jan 2008

heni, kuk album, hrazdicka je uz tam. aj prebalovacia podlozka, tiez kupena cez inzerat

henrieta76
25. jan 2008

uz som pozrela.pekna

pahu
25. jan 2008

Mirka, už som kukla 😉 Aj ja sa už teším, keď budeme v štádiu nakupovania 😀 Moje kamošky sa zo mňa smejú, lebo ja neznášam nakupovať oblečenie pre mňa, ale ich detičkám vždy niečo kúpim 😀

henrieta76
25. jan 2008

ahoj pahu.
mirka a aku autosedacku ste kupili?

henrieta76
25. jan 2008

haloooo kde ste?

mirka20
25. jan 2008

heni, tu som. len som mala robotu. autosedacku sme kupili od manzelovej kolegyne. znacka asi Casco, ale nie som si ista. ona ju kupila pred par rokmi v madarsku. je na hmotnost od 9-36 kil. teraz musime este zohnat nejake vajicko od 0 do 9 kil. uvidime, ci nahodou k tomu kociku nepredavaju aj vajicko.
pavli, ja som sa tiez vzdy vytesovala, ked som kupovala vecicky pre druhych a teraz sa este viac vytesujem, kedze je to pre nase baby 😵

pahu
25. jan 2008

Mirka jasnačka, to ti verím 😀
Babuľky ako vždy, tak som sa zase vytočila na sekretárku... Musela som to ísť rozdýchať do inej kancelárie, nevedela som sa sústrediť ani na Vás ☹ Ale už je mi lepšie, trošku 😀

mirka20
25. jan 2008

pavli a ako bolo u fyzioterapeutky? a nezabudla si dnes pit?

jankabelka
25. jan 2008

Ahoj PAhu a Heni 🙂
mala som robotku

pahu
25. jan 2008

Piť? 😕 Už som mala 2 dcl grapefruitového džúsu, 2 dcl šumivý celaskon s príchuťou mandarinky a 2 dcl kávy s mliečkom 😉 Ale bez raňajok alebo desiatej.. 😒 Čítala som do 1,00 v noci od Vasilkovej Kvety pre Lauru, skoro som ráno zaspala do práce... 😉

A u fyzioterapeutky? No, mám zmiešané pocity... Aj kvôli peniažkom a aj kvôli tomu, že vlastne nebudem cvičiť čiste Mojžišovú.. Mirka napísala som strááášne veľa o tom a podrobne, do témy Mojšišovej metóda na Slovensku. Skús si to tam prečítať a pišni mi čo si o tom myslíš 😀

henrieta76
25. jan 2008

mirka ak ti mozem poradit.skuste kupit taku ktora ma aj bazu.je s nou lahsia manipulacia.bazu das na pevno do auta a sedacku len naklines.mi sme taku nemali ale teraz urcite kupime taku.nemusis stale zavezovat sedacku do auta.

henrieta76
25. jan 2008

pahu co ta sikulka zasa viviedla,a nemala ona odist?ci sa zle pamatam.

mirka20
25. jan 2008

heni, co je ta baza? o tom som este nepocula
pavli, idem pozriet

henrieta76
25. jan 2008

och zasa tan pravopis,

mirka20
25. jan 2008

volala mi terezka. ich malicke uz ma 5mm a vsetko je v poriadku. fazulka je pekne tam, kde ma byt, nie je to mimomaternicove. o 3-4 tyzdne ma ist na kontrolu a potom jej spravi aj vsetky vysetrenia. teraz jej len potvrdil, ze je tehu. juuuuuuuuuuj, tak sa tesim 🙂

pahu
25. jan 2008

Heni, mala, ale hneď v pondelok som ju zaskočila odpoveďou na jej otázku čo mám nové" Ja? Nič, ale ty Soni máš novinky o ktorých ja neviem, vraj sa chystáš odísť a hľadáš si novú robotu v škole a nechce sa ti cestovať do Záhorskej keď sa presťahujeme... A ona zbledla, zbordovela, že kto mi to povedal, lebo ona nad tým zatiaľ iba rozmýšľala, tak som jej povedala, že nemusí byť v strese, že je to v poriadku, iba nech mi povie, kedy sa chystá odísť dostatočne dopredu... Takže potom mi vysvetlila, že došlo k nedorozumeniu a je to iba hudba budúcnosti... 😒 ☹ Možno... 😠

maja.ka
25. jan 2008

super, takze terezka je na 100 % tehulka, ani sa mi nechce verit 🙂
pahu takze ta nepodarena sekretarka neodchadza? 😠

henrieta76
25. jan 2008

fuu super,aj ja velmi tesim z terezky.
mirka uz som to pisala baza sa zapasuje do auta a sedacku len nakliknes a hotovo ked nemas bazu len sedacku tak musis samotnu sedacku zavezovat do auta.pozrisi niekde pegperega maju take aj graco a tusim ze aj niektota chicco.

pahu
25. jan 2008

Mirka, to fakt? Supeeeeeer!!!!! Idem jej pišnúť sms, že aspoň ju poriadne pochytám keď sa stretneme 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre