Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
28. jan 2008

Ahoj Januška 🙂 No ja som bola čiastočne aj v škole aj doma a včera sme boli u našich na oslave 🙂

jankabelka
28. jan 2008

A aká bola oslava? už ste vaším povedali že ste v očakávaní?

terezicka
28. jan 2008

Januška a ty si čo robila? 🙂
No oslava bola ok a našim sme to povedali hneď na začiatku 🙂 Boli veľmi radi, mamina nás vystískala a vybozkávala, ale sme im hneď povedali nech to nevravia mojim súrodencom lebo tí by to hneď vytrúbili celej dedine a tomu sa chceme zatiaľ vyhnúť 😅 Aj mojej starkej sme to povedali, tá mala slzy v očiach z toho 🙂 A večer sme to povedali aj svokrovcom, no ja viem že sa tešia aj oni, no svokor na to nereagoval vôbec a svokra iba tak že hej, tak dobre a že mám viac jesť 😠 Ale Marek mi potom vravel že to za to že z jeho strany to nebude prvé vnúča, ale že oni sa inak tešia 😔

jankabelka
28. jan 2008

Jéééééééééj tak to je super, že sa tak tešili 😉 a svokrovci sa tiež tešia ale možno to nevedia tak dať najavo.
A my sme mali taký pohodkový víkend, Radko prišiel skôr v piatok tak som bola rada, v sobotu sme boli na nákupy a potom sme boli pozrieť birmovného otca môjho manžela a včera sme len vegetili a tak strašne u nás fučalo aj v noci že som nevyspatá a ešte aj balkón nám búchal takže to bolo na nervy 😔

barny
28. jan 2008

terezicka GRATULUJEM 😀 tesim sa stebou

terezicka
28. jan 2008

Barny ďakujem veľmi pekne 🙂
Jani tak ste mali takú pohodičku cez víkend 🙂 U nás tiež veľmi fučalo a ja som teiž dosť veľmi nevyspatá a to už dobrý týždeň neviem poriadne spávať 😅
Idem si zmeniť pas 😉

terezicka
28. jan 2008

Už mám zmenený pas pozrite 😀

lessie
28. jan 2008

jéj terezicka gratulujem. 😵 😵 😵 Som v piatok na teba myslela, že ako ste dopadli u Dr. Tak super, že je všetko OK. Sa teším, že budeme spolu v septembrovkách. 🙂

jankabelka
28. jan 2008

Výborne vyzerá tvoj pas Terezka, vieš že sa mi o Tebe dnes snívalo 😵

terezicka
28. jan 2008

Jani a čo sa ti snívalo? 😕
Lessie ďakujem, idem pozrieť do septembroviek 🙂

jankabelka
28. jan 2008

Iba to že si bola ako víla na dvdčku a rozprávala si pekné veci, a potom som sa zobudila

terezicka
28. jan 2008

Jej Janka tak ja som bola víla 😵 Ozaj sorry že som ti neodpísala v piatok na sms-ku, ale už som išla do školy kde som čakala tri hodiny kým sa jej uráčilo zobrať ma na skúšku 😝

jankabelka
28. jan 2008

To je v pohode Terezka 😉

terezicka
28. jan 2008

Tak dobre keď je to v pohode 🙂
Ozaj Mirka si kúpila v piatok kočík, trojkolku 🙂 A dnes má narodky ale asi dnes nepríde

zabka
28. jan 2008

Terezicka gratulujem z celeho srdiecka som velmi rada.... 😉

terezicka
28. jan 2008

žabka ďakujem ti veľmi pekne 🙂 A ty si na tom ako?

zabka
28. jan 2008

no ja stale cakam dnes som 6DPO takze este sa nacakam.... 😉

terezicka
28. jan 2008

Žabka neboj, ja som to vôbec nečakala a podarilo sa 🙂

zabka
28. jan 2008

no ved ja tiez necakam 😉

zaza_na
28. jan 2008

dobre ranko 😉
terezka, este raz gratulujem 😵 velmi sa z toho tesim a uz som kukla aj tvoj zmeneny pas 😀

terezicka
28. jan 2008

Ahoj Zuzka ako bolo na SK? 🙂 A pozerám že aj ty budeš mať dievčatko, aj tvoj album som videla, malá je krásavica po maminke 🙂 A ďakujem za gratuláciu 🙂 A aké mená máte vo výbere?
A som si všimla že samé dievčatká tu budeme mať, iba Adulka je zatiaľ výnimka 🙂

zaza_na
28. jan 2008

konik mi vypadol 😠
takze, co som xcela napisat:
ahoj terezka. dakujem 🙂
na Sk bolo super, len ten tyzden strasne rychlo zbehol a boli sme velmi zaneprazdneni a unaveni, lebo sme stale behali kdesi hore-dolu...
na sone bolo tiez super. doktor nam povedal, ze miminko ma susulku, tak by to malo byt na 100% dievcatko. uvidime este, co nam povedia na sone tu. ideme zase o necele 3 tyzdne, 14.2.
mena sme este nevybrali. ja som zacala vyberat na zaciatku, ale potom som to nechala tak, ale onedlho sa zase do toho pustim...
manzelovi sa strasne paci rebeka, ale tych je teraz uz dost, tak nech netrpi ako ja - zuzana je kazda tretia baba 😀
ja som sa tak velmi potesila, ked som si vcera rano citala vase prispevky a dozvedela som sa, ze si tehu. 😵 len teraz si na seba musis davat pozor, nestresovat sa a vela oddychovat, slubujes? 😉

terezicka
28. jan 2008

Zuzka aj mne vypadol MK tak som sa tiež preto neozvala dlhšie teraz 😔 A to je jasné že si budem na seba dávať pozor, snažím sa byť kľudná aj keď pri mojej povahe sa to nie vždy dá...Ale čo by som nespravila kvôli drobcovi no nie? 🙂 A si predstav ako som sa ja tešila, som vôbec nemohla uveriť tomu že sú na teste dve // keď som vošla v stredu ráno do kúpelne 🙂 A neviem tomu uveriť ani doteraz 🙂 Ale už začínam veriť, s Marekom sa tešíme že sme sa konečne dočkali aj my 🙂
A s tým menom pre malú, hlavne jej dajte také meno aké sa páči vám. Nám sa tiež páči Natálka a Emma pre dievčatko a ak bude aj naše dievčatko tak určite dostane jedno z týchto mien a tých je teraz tiež dosť...Ale nám sa páči a basta 🙂
A kedy prechádzate riadne na SK? Rodiť chceš už doma však?

jankabelka
28. jan 2008

Ahoj Zuzka, takže ďalšie dievčatko to je super, a tak hlavne že ste sa nadýchali čerstvého slovenského vzduchu 😉
Terezka a vy chcete prvé dievčatko?

zaza_na
28. jan 2008

ahoj Janka, dakujem 😉 a ko sa vam dari? co mas nove?
terezka, ja verim, ze sa budes snazit co najviac si davat poroz, ale vsak prave kvoli tvojej horlivej povahe ti to pre istotu pripominam 🙂
a to poznam ten pocit, ze nemozes ani uverit, ze su to //. ale teraz si uz vasu fazulku aj videla, tak to je hned iny pocit. a aj ti uz byva nejako nevolno a tak?
s tym menom uvidime. mas pravdu, ze nech sa nam hlavne paci, ale vsak je vela peknych, tak bude z coho vyberat. na Sk sa chystame v aprili a rodit by som potom uz xcela tam. ale ktovie kde presne... teraz potrebujem poriesit poistenie a vyzera to byt velmi komplikovane... ☹

snoopy
28. jan 2008

čavte kočky...ja len toľko, že ešte sme stále 2v1...ale dokedy...tak to ani srnka netuší....od rána mám matericu v jednej veľkej kontrakcii.....a ten pocit ako na mrchu....bože...čo ak to už na mňa ide? 😕 😕 😨 😔 😲 😀

adulina
autor
28. jan 2008

ahojte cicušky 😀

terezicka
28. jan 2008

Snoopy a Adulka ahojte, no len to ešte radšej obidve vydržte aspoň do konca týždňa 😅
Zuzka zle mi zatiaľ nie je vôbec, akurát k večeru mám také veľké naliate prsia že mám pocit že ma stiahnu k zemi 😅
Janka ja by som radšej chlapčeka prvého, ale dôležitejšie a na prvom mieste je to nech je drobec zdravý a potom nám už bude úplne jedno čo budeme mať 🙂

jankabelka
28. jan 2008

Ahoj Snoopy a Adulina 🙂
Takže ešte ste pohromade?
Zuzka mám sa fajn aj keď mám trochu strach, v stredu idem ku gyndošovi takže sa uvidí čo bude ďalej

terezicka
28. jan 2008

Janka neboj nový dr ti určite pomôže a ty budeš onedlho už tehuľky 🙂 Fakt je dôležité to že mu dôveruješ a potom to už všetko pôjde samo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre