Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
29. jan 2008

U nás je zas veľa narodených práve v septembri 🙂 Veď moja mamina hneď skonštatovala že ďalšie septembrové dieťa 😎
Nellie u mňa bude určite lepšie keď to oznámim písomne, hlavne kvôli tomu že riaditeľ si zakladá na všetkých formalitách ktoré treba...
Mirka a na akých stránkach môžem zatiaľ kochať svoje oči?

annavi
29. jan 2008

ajojte baby...terka moja chcem ti poopriat krasne tehotenstvo..nech miminko rastie a nech sa uz coskoro teskate z drobčeka... 😵 😵
pisem az teraz lebo sa mi nedalo skor...moc prace...babule...ale chybali ste mi....uz sa posnazim nezanedbavat konika...

terezicka
29. jan 2008

Annavi ahojky a ďakujem veľmi pekne 😉 A ako si dopadla na to vyšetrení minulý týždeň?

annavi
29. jan 2008

no terka...chvalabohu tam nic nenasli...takze by sa to postupom casu malo zlepsit.....tak uvidime... 😔
jaaj babule ..som tu ostala asi jedina stara snazilka 😔 😔
mirka moja ako sa mavate???a co drobcek?

zaza_na
29. jan 2008

ahoj annavi. ako sa mavas? co nove?
ja prave obedujem 🙂

nellie_
29. jan 2008

Terez tak to potom tak urob, ked si sefe potrpi na oficiality... 🙂 🙂 🙂 🙂

terezicka
29. jan 2008

Zuzi čo papáš dobrého?
Janka ďakujem za to oznámenie, už som si ho uložila 🙂
Annavi neboj, veď vieš aké je heslo na tento rok tak určite nebudeš dlho iba snažilka ale už aj tehuľka 🙂

nellie_
29. jan 2008

terez aj tebe pichali ten pregnyl?? asi si prehliadla moju otazočku na minulej strane.. 😉

mirka20
29. jan 2008

terez, ja si velmi vela objednavam z www.babybazar.sk, www.mimiaukcie.sk, www.mimisk.sk. to su stranky pre mna. ale kochat sa mozes aj inde, len tie ceny su hrozne. 😝 alebo ked sa mi nieco paci, tak to hladam cez google a porovnavam ceny a hladam najnizsiu.
ahojky annavi 🙂

annavi
29. jan 2008

jeej zaza....dobre sa mam..uz sa blizi chvilka ked budem s drahym..este taky mesiac a uz budeme non-stop spolu..konecne...snad to dopadne dobre...uz zhaname podnajom v Tn...a hladame pozemok na stavanie domceka v okoli TN..takze mame rušno...
tak dobru chut...a ty ako??meno este nemate vybrate??

mirka20
29. jan 2008

ann, rebeka sa ma dobre,teda dufam. kopka o dusu, tak sa tesime 🙂

terezicka
29. jan 2008

Neliie prepáč asi sm si fakt nevšimla, ale nie nepichali mi nič, iba som brala clostil od 5DC do 9DC
Mirka ok, pozriem aj tie stránky 🙂

annavi
29. jan 2008

no ano terka...ale uz by som bola rada aj ja tehulka......ste ma tu nechali....samu...poslite mi prosim nejake tehu virusiky....

annavi
29. jan 2008

mirka tak to bude riadne šidlo... 😀

annavi
29. jan 2008

ked uz teraz takto vykopkava maminku... 😀 jaaj baby tu je take blbe pocasie na sliaci....sa mi chce spat...a to som chcela iste vecer cvicit tae-bo.--ale pokial som tu na sliaci este tak budem musiet....mam este pernamentku na 10 hodin.....takze sa budem dnes musiet prinutit...

nellie_
29. jan 2008

Pohoda Terez, len som chcela vediet či hej...no bolo by super keby to vyslo teraz bez toho vsetkeho...
Annavi, ani ja nie som tehu...nie si tu sama... 😉 🙂 🙂

jankabelka
29. jan 2008

Annavi ahoj, ale veď aj ja som stará snažilka 😅 a heslo je " budeme tehuľky "

zaza_na
29. jan 2008

jej annavi, to su dobre spravy. tak nech sa vam dari. to su teraz take prijemne starosti, ked vies, ze to robite pre vas oboch do buducna a budete uz konecne spolu. som rada, ze na kontrole sa ukazalo, ze je vsetko ok.
a ako sa pohybuju ceny pozemkov v okoli TN?
ja sa mam dobre. minuly tyzden sme boli na 3D a doki povedal, ze miminko ma ruzove ponozticky, tak sa z toho tesim. snad nedorastie pipik 😀
mena mam nejake tipy, ale este si nad to musime spolu sadnut s manzelom a nieco urcite vyberieme. s tymi dievcenskymi nam to islo lahsie sa zhodnut 😉
terezka, ja papam kuraci perkelt s haluskami 😉

barny
29. jan 2008

mirka za aky cas ti prisiel ten baldachyn, co si objednavala cez net? Ja cakam a cakam uz to budu 2 tyzdne zajtra a nic 😠

terezicka
29. jan 2008

Nellie treba veriť 🙂

zaza_na
29. jan 2008

ahoj barny. moja segrenka objednavala hniezdo do postielky. uz presiel snad minimalne mesiac a stale nic 😠 akurat dnes sa mi stazovala...

annavi
29. jan 2008

jeeej janka..ajoj..no moja ano mas pravdu...ale uz by sa patrilo aby z nas boli tehulky....
samoska ze vsetky snazilky..... 😵

mirka20
29. jan 2008

barny, cakala som nejake 2-3 tyzdne. ale myslim, ze tam aj pisali, ze je dodacia lehota 10 prac.dni. skus tam zavolat, ak ti nepride do konca tyzdna, co je s tvojou objednavkou

annavi
29. jan 2008

zana aj ja som rada..su to prijemne starosti no drahy je uz zufaly....chudacik moj....
pozemky okolo TN cca 200 litrov a vyssie....drahy uz bol nejake pozriet ale asi to pocka kym nedojdem do TN na trvalo....

barny
29. jan 2008

mirka dakujem to som chcela vediet, viem ze tam bolo 10 prac dni a to bude zajtra tak uz cakam ako na ihlach, pockam teda este do konca tyzdna a potom zavolam 🙂 uz sa mi hned lepsie dycha

nellie_
29. jan 2008

Terez ved ine mi ani neostava... 😉 🙂 🙂 ale snazime sa len tretí mesiac zatial...ale aj tak to dosť ťažko znášam ked dojde mrcha...nejak mi to nejde sa odosobniť....

terezicka
29. jan 2008

Jaj Neliie to je ešte nič ( bez urážky ), ale fakt je to krátka a tak máš ešte čas ale určite sa to už čoskoro podarí 🙂 A si mladá takže určite to čoskoro príde 😵

mirka20
29. jan 2008

terez, si sa teraz vyjadrila, ako keby si ty bola veeelmi stara 😀 co mam ja povedat, ved ja uz mam 26 rokov 😖 😅

terezicka
29. jan 2008

Mirka ale veď vieš ako som to myslela 😀 Ešte pár minút musím vydržať 😕

mirka20
29. jan 2008

terez, ty uz len par minut, ja este hodinu 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre