• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
babuľky halóoooo, som tu, len som robila tie mzdové dekréty :wink:
29. jan 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, si si zvysovala mzdu, co? tak to je jasne, ze si nemala na nas cas :grinning: ale je ti odpustene :wink:
29. jan 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja ešte hodinku a pól :grinning:

Nellie, ja som tiež brala clostil a mne pichali aj pregnyl :slight_smile: potom som išla na isemináciu a hneď potom som začala brať aj utrogestan :grinning:
29. jan 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, ty si taká šľachetná :grinning: :grinning: :grinning: Ďakujem. :dizzy_face:
29. jan 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem kočky, papa zajtra
29. jan 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PIPIKA IDE ZAJTRA NA IUI!!! Nezabudnite na ňu myslieť, o 10,00 :wink: Do robotky príde až v pondelok, tak až potom sa nám ozve, prečo sa to tak posunulo :wink:
29. jan 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pa Terez :dizzy_face:
29. jan 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa terez. a nezabudni sa setrit a papat vela zeleninky a ovocia :wink:
pavli, nezabudla si na pitny rezim? :confused:
zajtra od 10.00 budeme silno mysliet na pipiku, hadam nam da potom vediet co a ako
29. jan 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa terezka!
dufam, ze to pipike vyjde. budem na nu mysliet
29. jan 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka :grinning: Teba by som chcela mať vedľa seba non-stop :wink: Samozrejme som zabudla, ale vypila som už dnes: 2 dcl celaskon, 6 dcl minerálky, kuraciu polievku.. Všimli ste si že tam nie je káva? Tú si idem dať až teraz :grinning:
29. jan 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, ale ak si das kavu, k nej vypi aspon 3dcl vody, lebo kava odvodnuje :wink:
29. jan 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ch jaj Mirka, normálne som si dala šálku preč od úst :wink: Ale musím si ju dať, lebo sa mi točí hlava... :dizzy_face: A hneď si idem pre ďalšiu fľaštičku vody :grinning:
29. jan 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som na teba pysna, ale nie, ze si len donesies tu vodu a nevypijes ju :wink:
29. jan 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o chvilu sa balim a odchadzam domov. papa zajtra :slight_smile: pavli, nezabudni pit :slight_smile:
29. jan 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa mirka zajtra :slight_smile:
29. jan 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Zazi ty máš ale krásnu kočku v brušku! :wink:
29. jan 2008 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej, ahoj kila :slight_smile:
dakujem. potesili sme sa, ked povedal doki, ze miminko ma ruzove ponozticky oblecene :grinning: ale vsak by sme sa tesili aj keby boli modre.
ako sa mas? ako sa citite? chystas vybavu? mirka uz kupila kocik
29. jan 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zazi! Videla som jej album, no pekne je už prichistaná na príchod malej... :wink: my ešte nemáme kočík, ani postieľku... :sweat_smile: ideme na veľké nákupy do Maďarska na budúci víkend... ale kočík kupovať určite nebudeme, len si ich popozeráme, vyskúšame a vyberieme si nejaký... potom ho objednáme a zoberieme ho domov až keď malá bude na svete... :wink: ale postieľku už chceme kúpiť najneskôr na budúci víkend... :wink: Výbavičku chystám, chystám... zajtra či pozajtra ideme zase na nákupy s mamou... :slight_smile: Už som kúpila aj všetku kozmetiku pre bábo a predstav si čo so našla: v Hypernove som kúpila 3 ks bodičiek za 48 korún!!! To bol ale úlovok! :wink:
A vy? Ako ste cestovali?
29. jan 2008 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Kiluš, škoda že si tu tak neskoro, ja už teraz odchádzam :frowning2:

Tak pa a vidíme sa zajtra. :grinning:
P.S. Nezabudnite na tú Pipiku za jtra o 10,00 :wink:
29. jan 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa pahu. nezabudneme :wink:
kila, zakecala som sa s kolegynou. vies ako, nuda v praci...
a das aj nejake nove fotos do albumu?
nech sa vam teda vydaria nakupy v madarsku a nakupite kopec krasnych veci! :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tie body si kupila uplne super. smiesna suma. to bola velmi dobra kupa :wink:
29. jan 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Pahu! No škoda... :confounded:
Pipike držím palce aj ja! :dizzy_face:
29. jan 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
docestovali sme dobre. cesta nam trvala 19 hodin. ale to bolo este v pohode. dost rychlo sme vlastne dosli. vyrazili sme rano v sobotu o 3.00 a dosli sme vecer o 19.00 miestneho casu.
ale poviem ti, uz som ku koncu nevedela, ako si sadnut. ale som rada, ze sme to takto rychlo a lahko zmakli a mame to za sebou. a je to super pocit, mat tu auticko so sebou. kazdy den sa nan divam, ked idem do roboty a z roboty :grinning:
29. jan 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz nemám nové fotky... v 30 tt idem na uzv, potom vtedy pridám fotku malej aj ja si ofotím bruško zase - a možno vtedy už budeme mať aj postieľku, aj kočík vybratý... takže o dva týždne... :wink:
Bože, 19 hodín... :stuck_out_tongue_closed_eyes: to by som nevydržala... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak mozes aj nove vecicky, ked sa ti bude xciet.
a ako je doma? nenudis sa? chodis na nejake cvicenia alebo predporodne kurzy?
no poviem ti, tych 19 hodin bolo asi tak akurat. ale v aprili sa chystame naspat autom na Sk. tak to si radsej ani nejdem predstavovat, ako sa mi bude potom cestovat :astonished:
29. jan 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majte sa teda krasne baby. aj ja uz odchadzam domov. papa zajtra!
kila, drz sa a zase sa niekedy zastav, ked budes mat cas :wink:
29. jan 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatiaľ sa nenudím, je super trošku si oddýchnuť... a vždy sa nájde niečo čo treba robiť... navyše už každú chvíľu čakáme, že nám donesú nové okná - to bude ale zábava! :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Občas mám pocit že do pôrodu všetko ani nestihnem urobiť čo som mala naplánované... však je už koniec januára - bože, tak letí ten čas!
U nás nie je žiadny predpôrodný kurz ani cvičenia, takže si občas zacvičím doma pred telkou, mám dvd-čko s tehu cvičením - fakt mi to robí dobre, ale najčastejšie nemám čas alebo náladu potom ani na to... :sweat_smile:
Ty už cítiš pohyby?
29. jan 2008 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme zatiaľ vybratý a odskúšaný zatiaľ tento kočík:
http://www.gracobaby.sk/quattro_deluxe_tout.htm
Dostaneme k nemu aj autosedačku, aj tašku na bábo... ale ešte sa to môže zmeniť...
29. jan 2008 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka ty si už v 7 tt! Ako to letí! :grinning: A už je ti poriadne zle? :grinning:
29. jan 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočky :slight_smile: Ja som dnes spala celú noc úplne super, zobudila som sa 4 minúty pred zazvonením budíka :sweat_smile:
Kilka moja to mi dúfam ale nepraješ aby mi bolo zle :astonished: Zatiaľ mi zle nie je, dúfam že ani nebude :pensive:
30. jan 2008 o 06:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočky :sweat_smile:
Kila tak to je dobré že sa domka nenudíš a chystaš si vecičky :wink:
A dnes myslíme na Pipiku :slight_smile:
30. jan 2008 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok