Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zabka
30. jan 2008

No citala som ze kopkala.... to muselo byt suprove... 😉 ... vidim ze uz tu prebiehaju nakupy, inak pekny kociarik mirka..

terezicka
30. jan 2008

Zuzi a tebe ako skoro vybehlo bruško? Lebo neviem či je to pravda, ale vraj chudým babám vyskočí bruško dosť skoro 😕
Žabka ahoj ako sa máš?

jankabelka
30. jan 2008

Ahojte babule, mám akosi viac robotky dnes, a musela som si urobiť normálne šálku kuracej polievky, lebo už od včera som mala na nu chuť 😀

mirka20
30. jan 2008

zuzi, vsak je to super, ked tak male kopka. ja nosim stale take volne veci a hrube svetre, lebo mi je furt zima, tak sme brusko velmi nepozorovali. ale ked sme boli teraz u nasich v cinziaku, ti maju teplucko, tak som bola len v tenkom tricku a aj hole brusko som mohla mat, tak sme ho pozorovali.
zabka, nakupy su u nas v plnom prude, lebo ja sa furt obavam, aby nahodou sa nic nestalo a nemusela som ostat lezat, tak chcem mat radsej vsetko pokupene popredu. a dakujem za pochvalu za kocik 🙂

zaza_na
30. jan 2008

janka, drzim palce dnes u doktora. neboj, bude dobre. tes sa, ze sa bude konecne daco diat a snad to poriesite a budes onedlho s nami tehu!!!! 😵
myslime na pipiku 😉
terezka, vsak to. ja rovna ako doska, vsetky nohavice nosila na tesno, tak hned som spozorovala na veciach, ked sa brusko trochu vydulo. teda hlavne na nohaviciach. ale sukne sa daju v pohode nosit este dlho 😉
ani nevies, ako som sa tesila na tehu, ze sa aspon trosku snad zaokruhlim. takmer kazdy den sa pozorujem v zrkadle 😀

jankabelka
30. jan 2008

Zuzka ďakujem budem to musieť zvládnuť 😉

terezicka
30. jan 2008

Veru myslíme silno na Pipiku nech to dobre dopadne 😵 Potom jej napíšem sms-ku okolo obeda 😉
Zuzi tak to budeme na tom asi rovnako s tým oblečením a bruškom 😅 A priberáš aj na nohách a zadku alebo iba na bruchu?

zabka
30. jan 2008

Terez celkom to ujde, len to cakanie na mrchu je otrasne... Ale vsak este 6 dni to nejako vydrzim... Ostali tu vobec nejake snazilky este?

zaza_na
30. jan 2008

terezka, vies co? zda sa mi, ze na stehnach som pribrala a mamina zahlasila, ked som prisla domov, ze mi narastol zadok 😀
ona si ma vzdy poobzera zo vsetkych stran, ked pridem domov... dlho ma nevidi, tak to vie potom dobre zhodnotit.

andulla
30. jan 2008

Ahojte kecenky. Vidím, ze s písaním sa snazíte, tolko ste toho popísali. Ja nevydrzím tou noho vylozenou dlho sediet na stolicke pri PC, ale budem sa snazit.

terezicka
30. jan 2008

žabka a prečo si si taká istá že príde mrcha? Čo ak už zablúdila? 😉
Andulka ahojky len sa šetri a hlavne nech ti je pohodlne 🙂

andulla
30. jan 2008

Dik terazicka. Uz sa mi aj snívalo, ze som behala po schodoch a potom som sa strala o malinké bábenko. Aká kombinácia. Mne uz z toho sibe aj v spánku. A ja cakám mrchu budúci tyzden, ale vim, ze ju dostanem a po nej idem na to raketovou rýchlostou. Ved aj rehabilitacku mozem zvládnut s fazulkou v brusku, no nie?

zabka
30. jan 2008

To by bola parada, ale ona aj tak vzdy prekvapi... ☹ ....

terezicka
30. jan 2008

Andullka a možno ešte skôr sa to podarí takto - budeš sa vlasnte liečiť a fazuľka sa ti pritrafí fo bruška 😵

andulla
30. jan 2008

To by bolo úzasné, keby to tak bolo len este na to nemysliet a bolo by to.

zabka
30. jan 2008

To je asi to najhorsie a najtazsie nemysliet na to, ze?.... Ozaj terez kedy ides na prve sono? a pridaj nejake fotecky z testikov

zaza_na
30. jan 2008

ahoj andulka 😉 urcite by sa fazulke v brusku dobre darilo aj ked sa budes este liecit.
zabka, mozno prekvapi, ze nepride 🙂

zabka
30. jan 2008

No veru by mohla 😉

andulla
30. jan 2008

ved to nemyslit na to zabka a hlavne, ked okolo mna kamosky a hned 2 oznámia, ze sú tehu, tak je to o to tazsie ☹

zabka
30. jan 2008

To ano, ale vsak mi to nejako zvladneme a zachvilu sa aj my budeme tesit z fazuliek 😉

andulla
30. jan 2008

Boze nic iné si ani neprajem. Len to vidiet // na teste a potom bábo v nárucí.

mirka20
30. jan 2008

babky, nebojte sa, urcite mate o chvilu fazulky v bruskach, teda ak ich este nemat 😉
pipika uz ma asi po tom, dufam, ze sa fazulka prijme 😔

andulla
30. jan 2008

jáááj verím, ze áno a natesená dá do albumu testík s //.

terezicka
30. jan 2008

Žabka na prvom sone som bola minulý piatok a bolo pekne vidno takú malú guľku ktorá sa aj trochu pohybovala 😵 A mala 5 mm 😉 Na ďalšiu kontrolu idem 19.2. a dúfam že vtedy budem počuť aj srdiečko ako bije 🙂 Fotky určite dám len si musím nájsť čas aby som to stiahla do PC a to bude najlepšie vtedy keď nebdue riaditeľ v robote, lebo nikdy neviem kedy vyskočí z kancelárie a prekvapí ma tu a ešte mi objaví moje dve // 😅

andulla
30. jan 2008

jasnacka teraezicka, pockáme. Ja sa uz tesím. rada vykukávam // na testíkoch aj bruská ako vám rastú. To je môj denný rituál v behnút do albumu a vykukat si vás. 😝

zabka
30. jan 2008

Ahaaaaaaaaaaaaa a to si bola na sone po tyzdni meskania?Kolky den si robila testik? To by bolo keby to uvidel.. 😅

terezicka
30. jan 2008

Andullka dobrú zábavku máš 🙂 Aj do môjho budeš môcť potom kukať len si ho musím najrpv vytvoriť 😔

zabka
30. jan 2008

Tak vytvor co najskor... 😉

andulla
30. jan 2008

terz uz teraz sa tesím. Vies ja som si pri prvom ziadny test nerobila, prislo to náhodou, ale teraz po nicom inom netúzim, tak preto pozerám fotecky s testíkmi a bruská. To si este pamatám z pred 18,5 roka aké je to úzasné ked brusko rastie a bábenko kopká v nom. mnáááááááááááááááááááám. Terz uvidís a hlavne pocítis sama, ze mám pravdu. 😉

mirka20
30. jan 2008

pisala mi pipika, ze to uz ma za sebou a ze jej doktor povedal, ze ma idealne podmienky na to, aby otehotnela. takze zaciname odratavat 14 dni 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre