Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

jankabelka
2. jan 2008

Ahoj Myska, aj ja Ti želám všetko krásne nech Ťa stretne v živote
😉

zaza_na
2. jan 2008

abbulky, aj vam sa konik tak vlecie? 😕
ako ste silvestrovali a sviatkovali? 😉
my len tak pokojne. mali sme znamych na navsteve, tak sme posedeli, pojedli a pokecali a zalahli sme o pol tretej 😀

mirka20
2. jan 2008

ahojte. uz som spat 😵
terez, u kriza mi to neberu. budem volat neskor

adulina
autor
2. jan 2008

Mirka gratulujem k Rebeke, dufam, ze uz nic tam nedorastie 😀

Vidim, ze ste vsetky OK po sviatkoch tak super 😉 , aj ste pribrali 😅

sharlotta
2. jan 2008

Ahojte, aj ja vam vsetkym prajem stastny novy rok, vela zdravicka a uspechov v snazilkovani a zdrave krasne deticky 😉

mirka20
2. jan 2008

adu, dakujem.ale ak mam pravdu povedat, tak mi je to uz uplne jedno ci to budeme chlapec alebo dievcatko, len nech je to zdrave

adulina
autor
2. jan 2008

mirka, ale ved to je jasne 😉 najhlavnejsie je zdravie a nic ine, aj tak potom zalezi na tom aku lasku mu das a vychovu a tak sa bude aj spravat.
Moja mama nechcela chlapca, ze chlapci su zli, ale teraz uz si pomalicky zvyka na to, ze budem mat vnuka, tak uvidime, tvrdi, ze sa aj tesi 😅
no mne to bolo od zaciatku jedno, ale aj tak som vedela, ze budem mat chlapceka 😉

mirka20
2. jan 2008

ahoj sharlot, aj tebe vsetko dobre 🙂
adu, ja som od zaciatku velmi chcela dceru, ale ako sa blizilo, ze uz sa mame dozvediet, co to bude a ked mi vela ludi hovorilo, ze vyzeram na chlapca, tak som si uz aj na tu myslienku pomaly privykala, ale velmi som chcela, len nech je to zdrave
zuzka, my sme sviatkovali doma v krtisi. 25.12. sme boli u mojich rodicov v prievidzi a potom stale doma.aj na silvestra sme boli len doma, sami dvaja s jankom, chceli sme si uzit posledne sviatky sami dvaja a janko sa velmi bal, aby ma nezasiahli nejakou petardou alebo niecim, takze sme nikam nesli. a ked sme o polnoci vysli na ulicu a sused robil taky maly ohnostroj, tak si stal tesne predomna, aby malickemu trochu stlmil ten buchot. bolo to zlate 😵

adulina
autor
2. jan 2008

mirka, ved ja som Ti povedala, ze budes mat dcerku 😉

mirka20
2. jan 2008

adu, ale este to nie je na 100%,takze sa teraz tesim z toho, ze je zdrave 🙂

adulina
autor
2. jan 2008

no prisiel mangel s cvicaku, idem mu dat papat a potom ideme na prednasku o epiduralke, zatial papa, ale asi az zajtra 😀

mirka20
2. jan 2008

pa adu 🙂

zaza_na
2. jan 2008

paap adu. mirka, tak to bolo zlate. my sme mali zase vianoce pokojne - sami dvaja uz poslednykrat, ak bude vsetko vporiadku 😀
sice som na silvestra vecer nevystrcila ani paty von, aj tak som na druhy den bola dost unavena, ale to asi kvoli tomu, ze som zle spala tu noc a casto som sa budila

mirka20
2. jan 2008

ja som spala ako zabita, lebo nie som zvyknuta byt teraz dlho hore, tak som bola o tristvrte na jednu taka hotova, ze som lahla do postele a spala. 🙂 ale bol to pekny silvester. s detskym sampanskym, ale bolo super 😅

jankabelka
2. jan 2008

Ja som deň pred silvestrom nespala skoro vôbec, takže náš silvester skončil o 1,30keď som zaľahla do postele nevládna, a dnes som toho tiež moc nenaspala pretože som sa každých 5 minút pozerala na budík koľko je hodín aby som nezaspala asi nie som normálna

jankabelka
2. jan 2008

haloooooooooo kde ste?

terezicka
2. jan 2008

Ja som tu Jani, podarilo sa mi sem prihlásiť 😅 dúfam že už to pôjde poriadne a rýchlo, len nech sa ten MK zas nevlečie ako slimák 😝

mirka20
2. jan 2008

aj ja som tu, ale ten konik furt blbne. 😝
mne sa tak strasne chce spaaaaaaaaaaaaaaaaaaat a to musim byt v robote este dve hodiny 😖

terezicka
2. jan 2008

Nejako veľmi pomaly ide ten koník 😝
Mirka mne sa úplne zatvárajú oči, by som si hneď zdriemla keby som mohla 😅 A zajtra ráno budem vstávať už o pol 5-tej, lebo Marek ide zas do roboty 😢 Ja už som inak z tej jeho roboty úplne chorá, raz mi z toho šibne a môže ma potom rovno odviezť do blázinca. Ale som mu povedala že tento rok to musíme nejako poriešiť a spraviť nejaké rozhodnutie, lebo takto to ďalej nepôjde 😠 Ako sa blíži deň jeho odchodu tak ja som vtedy hneď nervózna, všetko ma rozčuľuje a nedá sa so mnou ani komunikovať 😢 Baby aj by ste také keď nemáte manželov dlhšie pri sebe?

sharlotta
2. jan 2008

Terezicka, ja sa ti ani necudujem. Ved tak sa neda existovat. 😠 A podvedome si nahnevana nanho? Lebo ja hej. Ked ostal pol roka moj vtedy este priatel v anglicku, tak som bola strasne nahnevana. Pol roka sme sa nevideli. Nechcelo sa mi s nim ani rozpravat, aj ked to nebola jeho chyba a nemal inu moznost.Odisiel v juni a vratil sa pred vianocami. A takisto som bola nastvana, ked ho mesiac pred svadbou poslali do Danska na skolenie. A prisiel tyzden pred svadbou 😠

terezicka
2. jan 2008

Sharlotta hej som na neho nahnevaná trochu, hlavne kvôli tomu že on nemá snahu hľadať si nejakú robotu bližšie. Ja keď o tom začnem hovoriť, tak ma odbije slovami že on má hlúpu strednú školu ( potravinárska priemyslovka ) a že nevie nič poriadne robiť.A tým náš rozhovor väčšinou skončí...Ja viem že sa takto nedá existovať, je to na figu, keď sa neičo zomelie tak to riešime cez telefón a to je o ničom...Ale niekedy sa cítim úplne bezradná s pocitom že už ďalej fakt nevládzem...Aj sme rozmýšľali že by som ja išla do Bystrice, ale do podnájmu by to bolo drahé a na nový byt alebo dom nemáme. A to by som tam najprv musela mať robotu a potom by sme až mohli uvažovať o sťahovaní

sharlotta
2. jan 2008

Terezka, ked nejde hora k Mohamedovi, musi Mohamed k hore 😉 Zacni si hladat pracu v Bystrici. Ved si sa nevydavala na to, aby si bola sma? Co je toto za zivot? Na co to je dobre? Poviem ti, ze mna by to riadne stvalo. 😠 To si mohla ostat aj u vasich.

terezicka
2. jan 2008

Sharlotta mňa to teiž riadne štve, ale musím ustupovať práve ja??? 😅 Síce inak to možno ani nepôjde 😔 V poslednej dobe sa veľmi pohrávame s myšlienkou stavať domček, aj sme rozmýšľali že ak Marek má zostať v Bystrici tak by sme skúsili niekde tam nájsť pozemok...Len si vybaviť hypotéku... 😅

sharlotta
2. jan 2008

a jemu to tak vyhovuje, ci co? Jeho to nestve? A kde on tam byva? Inak sa pousmievam nad ironiou osudu. Ked som sa uz konecne odhodlala mat deti...Tak vcera som mala v strede cyklu vytok, akoby som dostala mrchu. Dnes uz nic. Tak som si precitala, ze to moze byt cysta, alebo aj rakovina krcka maternice. Dufam, ze to bude "len" prechladnutie.

mirka20
2. jan 2008

terez, neboj, urcite sa to nejak vyriesi. 😉

terezicka
2. jan 2008

Sharlotta ani nežartuj s tými diagnózami, ma striaslo z toho 😅 Určite to bude "len" prechadlnutie, ale radšej sa snaž predchádzať aj tomu 😔
Jeho to tiež štve, len on to nevie tak prejaviť a drží to v sebe...Ale skúsim sa s ním dnes úplne vážne o tom porozprávať a uvidíme aký bude výsledok nášho rozhovoru...Zajtra napíšem...
Teraz sa idem už pomaly obliekať

sharlotta
2. jan 2008

Hlavne si to dobre premyslite a nepustajete sa bezhlavo do niecoho. Domcek je sice pekna vec, ale nie je byt lacnejsi? Ked sa teraz zadlzite budete "v pasci". Byt mozte kedykolvek predat a vratit sa k svokrovcom, keby nieco nedajboze. Ale co s rozostavenym domom?

mirka20
2. jan 2008

terez, tak vela stastia pri rozhovore
sharlotta, nestras, urcite to bude len prechladnutie

terezicka
2. jan 2008

Sharlotta veď hej, ale za tie peniaze čo v Bystrici kúpime byt môžme mať postavený aj dom, a dom je dom...
Dobre idem, zajtra ti napíšem čo sme poriešili a dohodli

sharlotta
2. jan 2008

No, ja som teraz ako bez duse, ani hovorit sa mi nechce. Uplne som sa vystrasila. Myslim, ze to moze byt to prechladnutie, lebo ked som bola doma v Presove na sviatky, som sa tak nalahko obliekla(v BA je teplo, odvykla som si😅) a cakala som na taxi 25min v teplote -8,5 stupna. Riadne som premrzla. A vcera sme sa isli prejst, asi tak hodinova prachadzka a ked som prisla domov, zistila som, ze bud som dostala mrchu tak skoro, alebo mam riadny problem. 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre