Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

henrieta76
30. jan 2008

baby hladna som jak cenkovej deti.
manzel dnes nema cas tak sme nevedeli ist na obed a v mojej kuchyni neviem varit a rano som nic nekupila. takze hladujem a napchavam sa arasidami

pahu
30. jan 2008

Tak Adu už odpísala 😀 :
"Mame sa 2v1, len hrozne ma bolia krize tak lezkam, blbo sa mi sedi, zajtra ked pridem z ultrazvuku tak pride vas kuknut. Pozdravuj papa."

terezicka
30. jan 2008

Heni no to je fakt výborné jedlo 😅 😝

pahu
30. jan 2008

Teda, ja oriešky nejem, tak k Vám dnes na večeru neprídem 😀 😀

henrieta76
30. jan 2008

vsak.aspon nieco uz ma zacina boliet hlava

henrieta76
30. jan 2008

ani by som ta nemala kam posadit.
ale zevraj v piatok uz mozem zacat vsetko upratovat.huraaaaa

mirka20
30. jan 2008

juuj, takze adu je este 2v1. dufam , ze to este vydrzi do piatku, aby dostala 25000,-.

terezicka
30. jan 2008

Super tak Adulka to ešte snáď vydrží do piatku, presne Mirka aj mňa to napadlo že nech len vydrží a bude mať viac koruniek 😅 Ozaj a sú aj nejaké podmienky na získanie tých peňazí? Lebo dnes je niečo na titulke nového času o tom 😖
Heni tak sa už určite nevieš dočkať kedy bude piatok 😀
Pavli ja oriešky tiež nejem 🙂

mirka20
30. jan 2008

terez, podmienkou je, aby sa dietatko dozilo 28.dna a musis chodit do poradne. to aspon co viem ja

nellie_
30. jan 2008

trosku som sa zabudla pri on line testoch do autoškoly...od buduceho tyždňa začinam chodit..to bude teda... 😀

Mirka to ako ratas podla vymeny krvi pohlavie? či čo som to čitala...to sa dá? 😵 😵 😵 😵

terezicka
30. jan 2008

Nelllie tak super že si ideš robiť vodičák 🙂
Mirka tak nejako som to asi aj ja vedela, tuším raz do mesiaca musíš navštíviť lekára alebo poradňu. Ale to myslím že aj tak sa navštevuje, veď to aj dr vraví kedy treba prísť na ďalšiu kontrolu 😝

mirka20
30. jan 2008

nellie, je to taky vypocet, ze kazdych sedem rokov sa cloveku meni krv. a ten kto ma mladsiu krv, ma ju silnejsiu, to pohlavie prevysuje a take pohlavie by malo mat dietatko. napis mi roky narodenia tvoje a tvojho manzela a ja ti to vyratam, ak chces. nie je to na 100%, ale u vasciny to vychadza

henrieta76
30. jan 2008

no veru neviem,a ak budem sikulka v pondelok uz budememat cistucko.

mirka20
30. jan 2008

terez, podla mna je to kvoli takym spoluobciankam, kt. pridu len do porodnice, odrodia a odidu. pre nas je to samozrejme, ze chodime do poradne, takze toto urcite splname 😉

henrieta76
30. jan 2008

mirka len pre srandu.vypocitaj to prosim aj mne.ak sa da aj spatne ci nam vyslo.ja som 01.08.1976 a manzel 01.02.1971.

terezicka
30. jan 2008

Mirka vystihla si to úplne presne kvôli čomu to tak je. A myslím že aj kvôli tomu je ten príspevok taký veľký iba pri prvom dieťatku, lebo v inakšom prípade by štát rýchlo skrachoval na našich spolubývajúcich 😅
Heni ty si šikuľka určite takže v pondelok ste už v krásne vymaľovanom a čistom 😎

mirka20
30. jan 2008

heni, u teba je to takto:
od 2/1999 do 8/2004 by ste mali mat chlapcov, od 8/2004 do 2/2006 dievcatko, 2/2006 do 8/2011 opat chlapceka, 8/2011 do 2/2013 dievcatko. vychadza to u tvojich deti?

pahu
30. jan 2008

Mirka aj ja chcem 😀 IP 😉

terezicka
30. jan 2008

Pahu čo sa bojíš prezradiť svoj a manželov rok narodenia? 😀

pahu
30. jan 2008

Terez nie 😉 Ja som narodená 3.8.1977 a manžel 2.3.1979 😀 Ja mám doma takého mladého šušníka 😉

terezicka
30. jan 2008

Pahu 🙂 A to neva že manžel je kus mladší, hlavne že si rozumiete 🙂

pahu
30. jan 2008

Terez ja viem 😀 A hlavne že si rozumieme v snažilkovaní 😀 však? 😉

terezicka
30. jan 2008

Veru Pahu, veď to je teraz hlavné a podstatné 😀

pahu
30. jan 2008

Terez 😀 Už nie, teraz môžeme oddychovať 😉 😵 😀

terezicka
30. jan 2008

Lae Pahu nevymýšľaj, pre istotu to ešte treba poistiť aj dnes 😀 Alebo sa ti už nechce? 😀

pahu
30. jan 2008

Terez, ale áno chce, lenže predvčerom došiel drahý domov o 23,00, včera o 00,00... On má teraz veeeľa robotky, tak ho ani nechcem stresovať, hlavne máme napožiačiavané obrovské množstvo peňazí, tak musíme zarábať 😀 Takže uvidíme kedy príde dnes a aký program si spravíme 😀 😀 😀

henrieta76
30. jan 2008

mirka pri prvom ano,lebo tomasko je 26.04.2002 ale erika je 13.02.2004.

pahu
30. jan 2008

Mirka kde si? To ti robí až taký problém vypočítať nás? 😀 😀 😀 To bude tou mladou krvou 😉

mirka20
30. jan 2008

uz som spat. bola som v masiarstve. idem ratat 🙂

zaza_na
30. jan 2008

babenky, bola osm na obede. ale ste toho popisali 😉
mirka zase vesti? 😀
terezka, aj ja mam ten elasti-Q. myslim, ze ho asi kazda tehulka pouziva. to je specialne pre tehulky.
mirka, ja viem, ze to nie je presne na 100% ale aka je pravdepodobnost, ze to nevyjde, ak je to pravdive? 😉
aj ja drzim palce Adu nech este podrziiiiiiii!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre