Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
31. jan 2008

Jani kdeže si? Ja som zvedavá ako si dopadla včera

jankabelka
31. jan 2008

Terezka tak dopadla som zle ☹ zápal mi ani po liekoch neprešiel, lekár mi nasadil ďalšie, a najhoršie je že najskôr
som mala ten zápal na krčku maternice, ale teraz už zasahuje maternicu 😢 včera keď som išla od lekára tak som si poplakala 😢

terezicka
31. jan 2008

Janka to ma fakt veľmi mrzí 😔 A čo ešte povedal? Po tých liekoch by ti to už mohlo prejsť? A nenavrhoval ti nejaký zákrok aby sa to nešírilo ďalej alebo niečo také? 😅 naozaj ma to veľmi mrzí, ale treba veriť že to prejde 😔

terezicka
31. jan 2008

Januška kde si? 😔

jankabelka
31. jan 2008

Terezka iba povedal, že musí mi dať tie lieky aby to prešlo aj môj ster sa posielal na rozbor a ak ani po týchto liekoch to neprejde tak bude sa musieť vymyslieť niečo iné 😖 takže som zasa tam kde som bola

terezicka
31. jan 2008

Janka ale zas trošku sa to pohlo lebo tento doki ti chce pomôcť 😔 A kedy máš ísť na ďalšiu kontrolu? A čo povedal doma tvoj manžel?

jankabelka
31. jan 2008

Na kontrolu idem po využívaní liekov, a môj manžel bol zlatý, povedal že aby som rýchlo dopapala tie lieky a že v marci aby som bola už tehotná 😅

terezicka
31. jan 2008

Vidíš Janka ako pozitívne myslí tvoj manžel, to sa mi páči 🙂 A koľko je tých liekov? A ty sama máš aký pocit z toho všetkého? 😕

mirka20
31. jan 2008

dobre ranko 😵
janka, neboj, urcite sa to po liekoch napravi a ako vravi tvoj manzel, v marci budes tehu 😉

mihanka
31. jan 2008

dobre rano... ako sa mate, vy ste uz pomalicky vsetky tehulky z tejto temy 😵 😵
ako sa dari fazulkam?? 😵

jankabelka
31. jan 2008

áno včera ma môj manžel veľmi podržal 😉
Mám 2 tabletky, a pocit mám taký nijaký a hlavne som bola alebo som ešte trochu vedľa 😎
Ahoj Mirka tak to dúfam že to prejde
Ahoj Mihanka

mirka20
31. jan 2008

ahojky mihanka. nasa fazulka pekne rastie a dava patricne o sebe vediet kopancekami 😵 a ty ako?
janka, verim v to, ze ked sa preliecis, bude dobre a ty budes tehulka

mirka20
31. jan 2008

a viete, co mame nove? mame doma net 🙂 takze ked pojdem na matersku, tak tu budem s vami 😉

mihanka
31. jan 2008

mirka, tak nech poslucha drobcek a nevytlaca ti bublinky do bruska 😵 😵 alebo trosku hej... 🤐 🙂
ja ok, nejaka som spokojna, ci co... cakam mrchu kazdy den, ale stupla teplotka zase dnes rano tak neviem.. 😕 ale beriem antibiotika, lebo som mala bacila v mechuriku koscuriku... 😒 takze skor cakam mrchu... 🤐

terezicka
31. jan 2008

Mihanka ahojky tak sa len rýchlo vylieč 🙂
Mirka čauko tak to je fakt super že máte doma net, aspoň si budeme môcť stále spolu písať 🙂 My si tiež ideme asi v najbližšej dobe kúpiť PC a chcem aj net, teda budem ho potrebovať kvôli škole a aj kvôli vám samozrejme 🙂

jankabelka
31. jan 2008

Mirka tak to je super, že máte domka net 🙂 aspoň budeš stále s nami

mirka20
31. jan 2008

mihanka, vobec mi nevadi, ked tam vystraja. teda v utorok som si myslela, ze sa prekope na svet, ale nastastie mam brucho este stale cele 😵 a nebolo by vobec zle, keby aj mrcha neprisla 😉 ale ak aj pride, hlavne nech sa vyliecis a potom bude aj fazulka v brusku
terez, takze si budeme pisat 😅

terezicka
31. jan 2008

Mirka veru budeme si písať 🙂

mihanka
31. jan 2008

mirka, tak to je supeeer, mozes konikovat uz aj domka... no my mame svoj pc, manzel ma sluzobny pc a ja nastupujem od zajtra do prace, takze aj ja budem mat sluzobny pc 🤐 😅 mozeme si skypovat z izby do izby... 😀
terezi a tvoja fazulka sa ma ako??? 🙂
jankabel, a ty sa mas ako?? ake tabletky beries?? 😕

mirka20
31. jan 2008

mihan, to je super, ze nastupujes do roboty. a hned budes mat sluzobny comp, tak to je fajn. 🙂

mihanka
31. jan 2008

hej tesim sa, aj preto by som bola trosicku radsej kebyze pride mrcha, lebo mi na tej praci velmi zalezi a chcela by som tam zostat... konflikt zaujmov 🙂

mirka20
31. jan 2008

hej, to je konflikt zaujmov 🙂 ale ved sa vsetko stane tak, ako ma 😉

jankabelka
31. jan 2008

Mihanka mám zápal tak mám antibiotiká

terezicka
31. jan 2008

Mihanka moja fazuľka sa má dúfam dobre, veď sa o ňu aj starám 🙂 A super že sa ti podarilo nájsť dobrú robotku to je fakt super 🙂

mihanka
31. jan 2008

mirka presne tak, mimi pride vtedy kedy ma...
janka 😕 nejaku mykozu? alebo tak ako ja mechur??? 😕 tak sa vyliec co najskor... 😔
terezi, uz si bola aj u dr??? fotocku bodky malej uz mas? 😵 😵 hej velmi sa tesim do prace, aj ked mam aj taku zdravu tremu, predsa len zobrala ma bez adekvatnej praxe v uctovnictve, robila som sice 7 rokov ekonomku, ale len sme pripravovali podklady pre externeho uctovnika a teraz vlastne idem robit rovno asistenta auditora... 😕 ale ja som frajerka ja to zvladnem 😀 😝 😎 😅

pahu
31. jan 2008

Ahojte 😉
KUK 😵 Neviete prečo nemám vyznačenú ovulku? Však aj test aj teplotka o tom nasvedčujú 😨

http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

A trošku cítim močový mechúr pri cikaní, hneď som teda sprdla sekrošku, že keď otvára okno, tak od nej už rok chcem, nech mi zatvorí dvere, lebo mne tu ťahá rovno na kríže...

A ešte jedna otázočka: dnes ráno som mala trošku krvavý hlien, neviete z čoho by to mophlo byť?

Ahoj Mihanka a Janka 😀

Terez, Mirka a vírusíky??? 😀 😀 😀

mirka20
31. jan 2008

mihan, jasne ze to zvladnes, ved si sikulka 😉
terez, uz si si kupila ten krem? a som citala, ze pre tehulky je velmi dobra brokolica, tak by si si mala kupit a papat, lebo obsahuje velmi vela vitaminikov

terezicka
31. jan 2008

Mirka krém som ešte nekúpila, snáď dnes stihenm a nezabudnem 😅 A brokolica nie je pre mňa 😅

mirka20
31. jan 2008

ahoj pavli. ovulku ti podla mna vyznaci zajtra alebo pozajtra. ten hlien byva niekedy aj pri ovu, nie? teda ja s tym skusenost nemam, ale uz som o tom pocula. alebo zeby az take extremne snazilkovanie? 😉
terez, premoz sa kvoli fazulke. treba papat zeleninku a brokolica je velmi dobra. napriklad ju sprav ako franc.zemiaciky, len namiesto klobasky das brokolicu alebo das aj klobasku aj brokolicu. alebo ja robim zapekany karfiol s brokolicou. zeleninku si trochu povarim, naukladam na pekac, zalejem mliekom a rozslahanym vajickom, posypem syrom. to je dobre 😅
a teraz zopar virusikov pre nase potencionalne tehulky:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

mihanka
31. jan 2008

ahoj pahu, zajtra ti vyznaci ovulku,vzdy sa vyznaci az na treti den zvysenej teplotky 😉 niekedy ovulku sprevadza aj trosku krvavy vytok... a sektretarka je stale este ta tvoja hviezda?? 🤐
ano brokolica obsahuje vela kyseliny listovej aj zeleza... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre