• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
Nellie neboj o chvíľu sa to uričte zadarí :slight_smile:
1. feb 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez, jasnačka, zavoláme si ešte v sobotu, kedy cca v nedeľu by Vám to vyšlo a dohodneme sa aj kde presne sa stretneme, oki? :wink:

Nellie, ja viem :dizzy_face: Ja len že mám iba pár dní po ovu a nechcem si zatiaľ zobrať lieky, aby som neublížila fazuľke, ak tam náhodou už je :wink:

Mirka, čajík už mám uvarený, čakám kým mi trošku vychladne :wink:

Janka, dúfam ale že ťa nič nebolí z toho zápalu :frowning2:
1. feb 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, s adu si si nepisala? uz moze rodit, uz je februar :grinning:
1. feb 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka máš pravdu, idem jej hneď napísať, že už môže :grinning:

KUK: http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

Janka, ty nemáš grafík? :fearful: :dizzy_face:
1. feb 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavli ok sme dododnuté :slight_smile: A som zvedavá či napíše Adulka :slight_smile:
1. feb 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, grafik je krasny :slight_smile: este jeden den trochu pustime teplotku dole a potom nech sa uz len drzi hore a hore :wink:
1. feb 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéj že 100 dní do pôrodu, ake pekné čislo..fakt to ide vsetko neskutočne rýchlo...veď len kedy ste chystali svadbu, a aj my...

Pahu, dobre zmýšľaš s tými liekmi...no ja dufam, že moja ovu ešte neprebehla, dnes som 15DC, takze by mala byt dnes a v to dúfam, keďže manželík nebol od nedeľe doma a dojde až dnes...ale myslim, si že bola včera, lebo som mala pichanie v podbrušku, no možno to dnes ešte stihneme...

Terez to máš super že dnes si v robotke len tak kratučko.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. feb 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nellie, aj ja cítim kedy mám ovu :grinning: Tento mesiac som si to ale ešte potvrdzovala BT, aj ovu testom a aj ružovým výtokom :dizzy_face:
1. feb 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata, krasny dnik prajem... Mirka aj mne vypocitaj to pohlavie ked budes mat cas, co ti mam dodat? :wink:
1. feb 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :grinning:
1. feb 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, tento mesiac si vsetko pekne utvrdila, tak by to malo vyjst. 14.2. si tehu pekne potvrdis testikom :wink: a potom u doktora
nellie, tak to ti poviem. si este pamatam, ako som odratavala dni do svadby a ked sme mali 222 dni, tak som si myslela, ze ten den snad nikdy nepride. a teraz mam uz len 100 dni do porodu :dizzy_face:
1. feb 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu ty si este tu? :dizzy_face:
1. feb 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
100 :grinning: To je super :wink:

Adu :grinning: Ty ale už môžeš porodiť :dizzy_face:
1. feb 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej Adka nás prišla navštíviť, ja sa teším :dizzy_face:
1. feb 2008 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Adulka, ešte ste 2v1?
1. feb 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jasne, ze som tu :slight_smile:
a dnes mi je fajn, ani ma nic moc neboli :slight_smile: , ale vcera som myslela, ze umrem, neprajem nikomu a to sme cely den behali po meste :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj som chcela prist, ale samozrejme kobyla nefungovala :angry:
1. feb 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulka a čo kedy čakáš ten veľký deň? Lebo my každú chvíľu čakáme že tu budem vítať Alexa :wink:
1. feb 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu a teraz ležkáš? Asi sedíš za stolom a to ti nie je veľmi dobre, však? :unamused: A tie bolesti včera, to ti akože napínalo bruško, alebo chrbátik ťa bolel? Alebo že by niečo ako kontrakcie? :confused:
1. feb 2008 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, adulka, ty si este tu? :dizzy_face: ale uz mozes povedat alexovi, ze moze prist, uz je februar a prispevok je zvyseny :sweat_smile: mozno to, ze ti je teraz dobre je ticho pred burkou :wink: teda pred porodom
1. feb 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babuľky, Adu zmizla... Myslíte že už rodí? :grinning:
1. feb 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu poďme robiť stávky že kedy porodí :grinning:
1. feb 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mirka :grinning: no asi som to tak prehovorila, ze sa mu teraz nechce :wink:

terez, tak na ten den cakam aj ja, ale ked neporodime do 5.2, to idem do poradne, tak ma zjavne hospitalizuju a budu vyvolavat porod :sweat_smile:

pahu, teraz sedim, lebo dnes mi je fajn, sice trochu chrbat boli, ale to je nic oproti vcerajsku, a aj rozmyslam, ze urobim kolacik tvarohovy :wink:
no vcera ma boleli krize az do predu cez cele podprusko, take koleso okolo celeho tela, no bola to hroza, lebo som nemohla sedet, lezat, stat no proste nic a kym som to rozchodila vzdy ako som vystupila z auta tak preslo desat minut :wink:
1. feb 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, to toto ma caka za 100dni? :confused: juuuj, zacinam sa bat
1. feb 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale mirka co bojis, ty to take nemusis mat :wink:
1. feb 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, uvidime. ale ja to vydrzim. ved co nevydrzim pre nasu malu bekinku :slight_smile:
1. feb 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu :dizzy_face: Však už roď, nech už to máš za sebou a my nech sa môžeme tešiť z jeeej!!!!! Viete o tom, že Alex bude moje prvé koníkovské miminko, s ktorým som aspoň ja bola od prvého testíku v kontakte? :grinning: :grinning: :grinning: Takže je tak trošku aj môj, však? :confused: Adu? :confused:
1. feb 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zachvilu tu budu same babetka... to uz bude asi ina tema a nie pripravy... :wink:
1. feb 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda Pahu ty si nejako privlstňuješ bábätká :slight_smile:
1. feb 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka ako sa pocitaju tie pohlavia? :slight_smile:
1. feb 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez a to tvoje keď už bude vyzerať ako bábätko bude úplne naj moje! :grinning:
1. feb 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok