Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
1. feb 2008

Nellie neboj o chvíľu sa to uričte zadarí 🙂

pahu
1. feb 2008

Terez, jasnačka, zavoláme si ešte v sobotu, kedy cca v nedeľu by Vám to vyšlo a dohodneme sa aj kde presne sa stretneme, oki? 😉

Nellie, ja viem 😵 Ja len že mám iba pár dní po ovu a nechcem si zatiaľ zobrať lieky, aby som neublížila fazuľke, ak tam náhodou už je 😉

Mirka, čajík už mám uvarený, čakám kým mi trošku vychladne 😉

Janka, dúfam ale že ťa nič nebolí z toho zápalu ☹

mirka20
1. feb 2008

pavli, s adu si si nepisala? uz moze rodit, uz je februar 😀

pahu
1. feb 2008

Mirka máš pravdu, idem jej hneď napísať, že už môže 😀

KUK: http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

Janka, ty nemáš grafík? 😨 😵

terezicka
1. feb 2008

Pavli ok sme dododnuté 🙂 A som zvedavá či napíše Adulka 🙂

mirka20
1. feb 2008

pavli, grafik je krasny 🙂 este jeden den trochu pustime teplotku dole a potom nech sa uz len drzi hore a hore 😉

nellie_
1. feb 2008

Jéj že 100 dní do pôrodu, ake pekné čislo..fakt to ide vsetko neskutočne rýchlo...veď len kedy ste chystali svadbu, a aj my...

Pahu, dobre zmýšľaš s tými liekmi...no ja dufam, že moja ovu ešte neprebehla, dnes som 15DC, takze by mala byt dnes a v to dúfam, keďže manželík nebol od nedeľe doma a dojde až dnes...ale myslim, si že bola včera, lebo som mala pichanie v podbrušku, no možno to dnes ešte stihneme...

Terez to máš super že dnes si v robotke len tak kratučko.. 😵 😵 😵 😵

pahu
1. feb 2008

Nellie, aj ja cítim kedy mám ovu 😀 Tento mesiac som si to ale ešte potvrdzovala BT, aj ovu testom a aj ružovým výtokom 😵

zabka
1. feb 2008

Ahojte dievcata, krasny dnik prajem... Mirka aj mne vypocitaj to pohlavie ked budes mat cas, co ti mam dodat? 😉

adulina
autor
1. feb 2008

ahojte 😀

mirka20
1. feb 2008

pavli, tento mesiac si vsetko pekne utvrdila, tak by to malo vyjst. 14.2. si tehu pekne potvrdis testikom 😉 a potom u doktora
nellie, tak to ti poviem. si este pamatam, ako som odratavala dni do svadby a ked sme mali 222 dni, tak som si myslela, ze ten den snad nikdy nepride. a teraz mam uz len 100 dni do porodu 😵

zabka
1. feb 2008

Adu ty si este tu? 😵

pahu
1. feb 2008

100 😀 To je super 😉

Adu 😀 Ty ale už môžeš porodiť 😵

terezicka
1. feb 2008

Jej Adka nás prišla navštíviť, ja sa teším 😵

jankabelka
1. feb 2008

Ahoj Adulka, ešte ste 2v1?

adulina
autor
1. feb 2008

jasne, ze som tu 🙂
a dnes mi je fajn, ani ma nic moc neboli 🙂 , ale vcera som myslela, ze umrem, neprajem nikomu a to sme cely den behali po meste 😝 aj som chcela prist, ale samozrejme kobyla nefungovala 😠

terezicka
1. feb 2008

Adulka a čo kedy čakáš ten veľký deň? Lebo my každú chvíľu čakáme že tu budem vítať Alexa 😉

pahu
1. feb 2008

Adu a teraz ležkáš? Asi sedíš za stolom a to ti nie je veľmi dobre, však? 😒 A tie bolesti včera, to ti akože napínalo bruško, alebo chrbátik ťa bolel? Alebo že by niečo ako kontrakcie? 😕

mirka20
1. feb 2008

jeeej, adulka, ty si este tu? 😵 ale uz mozes povedat alexovi, ze moze prist, uz je februar a prispevok je zvyseny 😅 mozno to, ze ti je teraz dobre je ticho pred burkou 😉 teda pred porodom

pahu
1. feb 2008

Babuľky, Adu zmizla... Myslíte že už rodí? 😀

terezicka
1. feb 2008

Pahu poďme robiť stávky že kedy porodí 😀

adulina
autor
1. feb 2008

mirka 😀 no asi som to tak prehovorila, ze sa mu teraz nechce 😉

terez, tak na ten den cakam aj ja, ale ked neporodime do 5.2, to idem do poradne, tak ma zjavne hospitalizuju a budu vyvolavat porod 😅

pahu, teraz sedim, lebo dnes mi je fajn, sice trochu chrbat boli, ale to je nic oproti vcerajsku, a aj rozmyslam, ze urobim kolacik tvarohovy 😉
no vcera ma boleli krize az do predu cez cele podprusko, take koleso okolo celeho tela, no bola to hroza, lebo som nemohla sedet, lezat, stat no proste nic a kym som to rozchodila vzdy ako som vystupila z auta tak preslo desat minut 😉

mirka20
1. feb 2008

adu, to toto ma caka za 100dni? 😕 juuuj, zacinam sa bat

adulina
autor
1. feb 2008

ale mirka co bojis, ty to take nemusis mat 😉

mirka20
1. feb 2008

no, uvidime. ale ja to vydrzim. ved co nevydrzim pre nasu malu bekinku 🙂

pahu
1. feb 2008

Adu 😵 Však už roď, nech už to máš za sebou a my nech sa môžeme tešiť z jeeej!!!!! Viete o tom, že Alex bude moje prvé koníkovské miminko, s ktorým som aspoň ja bola od prvého testíku v kontakte? 😀 😀 😀 Takže je tak trošku aj môj, však? 😕 Adu? 😕

zabka
1. feb 2008

Zachvilu tu budu same babetka... to uz bude asi ina tema a nie pripravy... 😉

terezicka
1. feb 2008

Teda Pahu ty si nejako privlstňuješ bábätká 🙂

zabka
1. feb 2008

Mirka ako sa pocitaju tie pohlavia? 🙂

pahu
1. feb 2008

Terez a to tvoje keď už bude vyzerať ako bábätko bude úplne naj moje! 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre