• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
pavli, tak tvoje prve babo, to je super :grinning:
zabka, je to zalozene na tom, ze cloveku sa meni krv kazdych 7 rokov a to pohlavie, kt.ma mladsiu krv, to by malo mat dietatko. ak chces, tak ti to vyratam, len mi napis datumy narodenia teba a tvojho draheho
1. feb 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte 35 minút musím vydržať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky :wink:
terezka, si este tu? a kedy odchadzas?
adu, ty si tiez este tu? :grinning: no tomu Alexovi sa teda nejak nexce. neukecame ho? :dizzy_face:
pahu, krasne sa ti drzi teplotka. len nech uz neklesa :wink:
1. feb 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli a nasu rebeku nebudes mat rada ?:pensive:
terez, to uz zbehne raz - dva :wink: svagrovcom poviete novinu?
1. feb 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som 13.9.1983, a drahy 17.10.1983..... :wink: .... to som ale zvedava
1. feb 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pahu :wink: jasne bude take tvoje 1. MK babatko :grinning:

babulky opustim Vas idem nieco porobit, ale asi nie porodit :grinning: musim nachovat dunca, lebo strajkuje a nechce jest, bude zas vracat, idem urobit ten kolacik a do obchodu. Poradte mi nieco take rychle a dobre na veceru, prosim, prosim :slight_smile:
dakujem
1. feb 2008 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez a kam utekas?
1. feb 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu no teda len či to schváli môj Marek :astonished:
Zuzi odchádzam o 10:45 a ideme do Bratislavy :slight_smile:
Ozaj Mirka včera som vravela Marekovi že keď k vám prídeme tak nás chceš pohostiť zeleninou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak sa na mňa pozrel a že ti mám odkázať že jedine ako príloha k mäsu to môže byť :grinning: Aj to len trošku :slight_smile:
1. feb 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz vidim :wink:
1. feb 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jéj terez ty ides do BA a ja sa s tebou nestretnem :frowning2: no a myslis, ze este pojdete niekedy do BA? Lebo Alex by sa chcel tiez stretnut :slight_smile:
1. feb 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu ďakujem :wink: A na večeru urob niečo zapečené, nech nemusíš stáť pri sporáku... :wink:

Terez, Marek to schváli určite, no tak nesebči a rozdeľ sa :grinning:

Mirka, Rebeku si tiež beriem, lebo aj ja chcem mať dievčatko Rebeku :grinning: :grinning: :grinning: To je samozrejmosť, ani som si nemyslela že by ťa to nenapadlo :grinning:
1. feb 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka, u vas je to vychadza takto: do 10/2004 do 9/2011 by ste mali mat dievcatko, 9/2011 do 10/2011 chlapceka, 10/2011 do 9/2018 opat dievcatko. ale ber to s velkou rezervou, lebo u tych, kt.su narodeni v jednom roku to vobec nemusi platit :slight_smile:
terez, ved som povedala, ze vymyslime nieco zdrave a chutne :dizzy_face:
adu, co tak pecene zemiaky s kyslym mliekom? ja ich mam dnes na obed, lebo vcera sme sa tu bavili o zemiakoch a ja som dostala strasnu chut na ne :slight_smile:
1. feb 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem velmi pekne....Takze to potom mame iba dva mesiace na chlapceka??hihihhihihi :wink: ... Vsak to som bola len zvedava ze ako to funguje....
1. feb 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, som rada, lebo som sa trochu zlakla, ze nasu malicku nebude mat niekto rad :pensive: :slight_smile:
1. feb 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulka neboj ešte možno pôjdeme do Blavy keď už budem mať aj ja väčšie bruško, možno tam pôjdeme aj na nákupy :slight_smile: A potom sa určite stretneme lebo aj ja sa chcem stretnúť s Alexom a samozrejme aj s tebou :sunglasses:
Pahu no veď dobre, v nedeľu mu to môžeš vysvetliť :grinning:
Mirka hlavne kvôli Marekovi chutné, jemu slovo zdravé pri jedle nič nehovorí :grinning: Ozaj včera som mu povedala že ten krém na brucho bude asi viac potrebovať on ako ja :grinning:
1. feb 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, aj ja mam dnes na obed zemiaky s kyslym mliekom :dizzy_face:
1. feb 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, ahojky. ani som si nevsimla, ze si tu uz raz bola :slight_smile: ste ma vcera na tie zemiaky navnadili, tak ked som prisla domov, hned sme ich robili.
terez, nepovieme marekovi, ze je to zdrave, len ze je to chutne :grinning: a neboj, urcite sa aj tebe zide ten kremik. my sme si s jankom vcera tak porovnavali brucha a hadaj, kto vedie? musime sa odfotit :slight_smile:
1. feb 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka ja mám Rebeku rada už teraz tak sa neboj :dizzy_face:
Ja som včera robila tie zemiaky na krúžky a dala som to piecť a bola som hnusná lebo keď som naberala na tanier, tak Marekovi som nabrala také nepripečené a sebe pripečené :grinning: Ale on si potom kradol z môjho taniera tie pripečené :grinning:
1. feb 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tie zemiaky tiez pokrajala na kolieska, lebo sa rychlejsie spravia. posypala som ich korenim na americke zemiaky a bolo. baby, nehovorme tolko o jedle, lebo som nejako vyhladla :grinning:
1. feb 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka ja by som si ch veru zas dala také dobré zemiačiky :slight_smile:
No u nás veru Marenovi riadne rastie brucho, veď keď sme sa brali tak bol úplne chudučký a teraz mu brucho dosť narástlo a aj nohy má oveľa pevnejšie :slight_smile: No vidno že sa o neho starám :grinning:
Ešte 10 minút a môžem padať :grinning:
1. feb 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetky babatka ktore su tu, teda vo vasich bruskach veeeeeeeeeeeeeeeeelmi lubime :slight_smile: :slight_smile:
1. feb 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, ved tak treba. len nech pekne pribera, aspon ti nikto nebude vycitat, ze sa o neho nestaras :grinning:
a dakujem, ze mas rada rebeku, jej to odkazem :slight_smile:
1. feb 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka odkáž aj ju za mňa pohladkaj :dizzy_face:
Ešte 5 miút, idem skontrolovať či už prišiel Marek :wink:
1. feb 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Co idete kupovat do BA?
1. feb 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, vykonam :grinning:
zabka dik, odkazem rebeke, ze ju aj ty velmi lubkas
1. feb 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky lúčim sa s vami, prajem vás ešte krásny piatok a krásny víkend a vidíme sa v pondelok :dizzy_face:
1. feb 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ved to je samozrejme a mohla by sa prihovorit u kamosiek z nebicka nech aj mne uz poslu nejakeho anjelika :wink: .. Ahojky terezka, pekny vikendik a davaj na seba aj na fazulku pozor....
1. feb 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa terezka. pekny vikend a vyletik :wink:
1. feb 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak Terezka uz odisla vikendovat...ale jej je...Nech si riadne užije vikendika... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Ja sa tiez tesim na vikendik...konecne dojde manzelik domov...od nedele sme spolu neboli.. :pensive: :cry:
Prave mi dosiel super mail ze palacinky zapecene v karamele..mnam ako do genialne vypada...vy tu pisete o jedle a ja uz som tak vyhladla.... :grinning: :grinning: :grinning:
1. feb 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa terez :slight_smile:
zabka, len nas anjelik je uz v brusku, tak sa u ostatnych nemoze prihovorit. :wink: ale neboj, urcite uz coskoro budes mat aj ty svojho anjelika v brusku
1. feb 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok