Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
1. feb 2008

pavli, tak tvoje prve babo, to je super 😀
zabka, je to zalozene na tom, ze cloveku sa meni krv kazdych 7 rokov a to pohlavie, kt.ma mladsiu krv, to by malo mat dietatko. ak chces, tak ti to vyratam, len mi napis datumy narodenia teba a tvojho draheho

terezicka
1. feb 2008

Ešte 35 minút musím vydržať 😝

zaza_na
1. feb 2008

ahojte babenky 😉
terezka, si este tu? a kedy odchadzas?
adu, ty si tiez este tu? 😀 no tomu Alexovi sa teda nejak nexce. neukecame ho? 😵
pahu, krasne sa ti drzi teplotka. len nech uz neklesa 😉

mirka20
1. feb 2008

pavli a nasu rebeku nebudes mat rada ?😔
terez, to uz zbehne raz - dva 😉 svagrovcom poviete novinu?

zabka
1. feb 2008

Ja som 13.9.1983, a drahy 17.10.1983..... 😉 .... to som ale zvedava

adulina
autor
1. feb 2008

Pahu 😉 jasne bude take tvoje 1. MK babatko 😀

babulky opustim Vas idem nieco porobit, ale asi nie porodit 😀 musim nachovat dunca, lebo strajkuje a nechce jest, bude zas vracat, idem urobit ten kolacik a do obchodu. Poradte mi nieco take rychle a dobre na veceru, prosim, prosim 🙂
dakujem

zabka
1. feb 2008

Terez a kam utekas?

terezicka
1. feb 2008

Pahu no teda len či to schváli môj Marek 😲
Zuzi odchádzam o 10:45 a ideme do Bratislavy 🙂
Ozaj Mirka včera som vravela Marekovi že keď k vám prídeme tak nás chceš pohostiť zeleninou 😝 Tak sa na mňa pozrel a že ti mám odkázať že jedine ako príloha k mäsu to môže byť 😀 Aj to len trošku 🙂

zabka
1. feb 2008

Uz vidim 😉

adulina
autor
1. feb 2008

jéj terez ty ides do BA a ja sa s tebou nestretnem ☹ no a myslis, ze este pojdete niekedy do BA? Lebo Alex by sa chcel tiez stretnut 🙂

pahu
1. feb 2008

Adu ďakujem 😉 A na večeru urob niečo zapečené, nech nemusíš stáť pri sporáku... 😉

Terez, Marek to schváli určite, no tak nesebči a rozdeľ sa 😀

Mirka, Rebeku si tiež beriem, lebo aj ja chcem mať dievčatko Rebeku 😀 😀 😀 To je samozrejmosť, ani som si nemyslela že by ťa to nenapadlo 😀

mirka20
1. feb 2008

zabka, u vas je to vychadza takto: do 10/2004 do 9/2011 by ste mali mat dievcatko, 9/2011 do 10/2011 chlapceka, 10/2011 do 9/2018 opat dievcatko. ale ber to s velkou rezervou, lebo u tych, kt.su narodeni v jednom roku to vobec nemusi platit 🙂
terez, ved som povedala, ze vymyslime nieco zdrave a chutne 😵
adu, co tak pecene zemiaky s kyslym mliekom? ja ich mam dnes na obed, lebo vcera sme sa tu bavili o zemiakoch a ja som dostala strasnu chut na ne 🙂

zabka
1. feb 2008

Dakujem velmi pekne....Takze to potom mame iba dva mesiace na chlapceka??hihihhihihi 😉 ... Vsak to som bola len zvedava ze ako to funguje....

mirka20
1. feb 2008

pavli, som rada, lebo som sa trochu zlakla, ze nasu malicku nebude mat niekto rad 😔 🙂

terezicka
1. feb 2008

Adulka neboj ešte možno pôjdeme do Blavy keď už budem mať aj ja väčšie bruško, možno tam pôjdeme aj na nákupy 🙂 A potom sa určite stretneme lebo aj ja sa chcem stretnúť s Alexom a samozrejme aj s tebou 😎
Pahu no veď dobre, v nedeľu mu to môžeš vysvetliť 😀
Mirka hlavne kvôli Marekovi chutné, jemu slovo zdravé pri jedle nič nehovorí 😀 Ozaj včera som mu povedala že ten krém na brucho bude asi viac potrebovať on ako ja 😀

zaza_na
1. feb 2008

mirka, aj ja mam dnes na obed zemiaky s kyslym mliekom 😵

mirka20
1. feb 2008

zuz, ahojky. ani som si nevsimla, ze si tu uz raz bola 🙂 ste ma vcera na tie zemiaky navnadili, tak ked som prisla domov, hned sme ich robili.
terez, nepovieme marekovi, ze je to zdrave, len ze je to chutne 😀 a neboj, urcite sa aj tebe zide ten kremik. my sme si s jankom vcera tak porovnavali brucha a hadaj, kto vedie? musime sa odfotit 🙂

terezicka
1. feb 2008

Mirka ja mám Rebeku rada už teraz tak sa neboj 😵
Ja som včera robila tie zemiaky na krúžky a dala som to piecť a bola som hnusná lebo keď som naberala na tanier, tak Marekovi som nabrala také nepripečené a sebe pripečené 😀 Ale on si potom kradol z môjho taniera tie pripečené 😀

mirka20
1. feb 2008

ja som tie zemiaky tiez pokrajala na kolieska, lebo sa rychlejsie spravia. posypala som ich korenim na americke zemiaky a bolo. baby, nehovorme tolko o jedle, lebo som nejako vyhladla 😀

terezicka
1. feb 2008

Mirka ja by som si ch veru zas dala také dobré zemiačiky 🙂
No u nás veru Marenovi riadne rastie brucho, veď keď sme sa brali tak bol úplne chudučký a teraz mu brucho dosť narástlo a aj nohy má oveľa pevnejšie 🙂 No vidno že sa o neho starám 😀
Ešte 10 minút a môžem padať 😀

zabka
1. feb 2008

Vsetky babatka ktore su tu, teda vo vasich bruskach veeeeeeeeeeeeeeeeelmi lubime 🙂 🙂

mirka20
1. feb 2008

terez, ved tak treba. len nech pekne pribera, aspon ti nikto nebude vycitat, ze sa o neho nestaras 😀
a dakujem, ze mas rada rebeku, jej to odkazem 🙂

terezicka
1. feb 2008

Mirka odkáž aj ju za mňa pohladkaj 😵
Ešte 5 miút, idem skontrolovať či už prišiel Marek 😉

zabka
1. feb 2008

Co idete kupovat do BA?

mirka20
1. feb 2008

terez, vykonam 😀
zabka dik, odkazem rebeke, ze ju aj ty velmi lubkas

terezicka
1. feb 2008

Kočky lúčim sa s vami, prajem vás ešte krásny piatok a krásny víkend a vidíme sa v pondelok 😵

zabka
1. feb 2008

No ved to je samozrejme a mohla by sa prihovorit u kamosiek z nebicka nech aj mne uz poslu nejakeho anjelika 😉 .. Ahojky terezka, pekny vikendik a davaj na seba aj na fazulku pozor....

zaza_na
1. feb 2008

papa terezka. pekny vikend a vyletik 😉

nellie_
1. feb 2008

Tak Terezka uz odisla vikendovat...ale jej je...Nech si riadne užije vikendika... 😵 😵 😵 😵

Ja sa tiez tesim na vikendik...konecne dojde manzelik domov...od nedele sme spolu neboli.. 😔 😢
Prave mi dosiel super mail ze palacinky zapecene v karamele..mnam ako do genialne vypada...vy tu pisete o jedle a ja uz som tak vyhladla.... 😀 😀 😀

mirka20
1. feb 2008

papa terez 🙂
zabka, len nas anjelik je uz v brusku, tak sa u ostatnych nemoze prihovorit. 😉 ale neboj, urcite uz coskoro budes mat aj ty svojho anjelika v brusku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre