Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
2. jan 2008

sharlotta, nezbehnes k doktorovi radsej? 😕
o chvilocku odchadzam domov, tak sa lucim. papa zajtra 😵

vejinka
2. jan 2008

mirka..papa 😉

terezicka
3. jan 2008

Dobré ránko babenky, tak čo žeby som tu bola dnes úplne prvá? 😀

jankabelka
3. jan 2008

Dobré ránko 😅
Terezka tak dnes si tu isto prvá, ale teda takto skoro no toto

terezicka
3. jan 2008

No Janka aspoň raz sa mi podarilo prísť skôr ako tebe 🙂 A vyspinkala si sa? Ja aj celkom hej, len to skoré vstávanie bolo náročné 😝

terezicka
3. jan 2008

Jani kdeže si zmizla? 😕

terezicka
3. jan 2008

To tu som fakt sama? 😅 Akurát pijem kávičku lebo asi by som dlhšie nevydržala bez nej, no aj tak ako sa poznám tak keď ju dopijem bude sa mi chcieť hneď spať 😝 Ozaj a ráno ma zas pobolievalo tak nepríjemne brucho ako pred mrchou 😔 Tak teraz neviem či sa so mnou moje brucho zahráva alebo čo sa deje 😔

mirka20
3. jan 2008

dobre ranko 🙂
terez, takto skoro v robote? ti nezavidim

terezicka
3. jan 2008

Jej Mirka ahojky, písali sme naraz príspevky 🙂

mirka20
3. jan 2008

ahoj terez 🙂 to tvoje brusko co stale vystraja? alebo ze by ti nieco oznamovalo a nebol to prichod mrchy? 😉

terezicka
3. jan 2008

Mirka ja sa ešte bojím že to bude aj to moje prejedanie sviatočné 😝 Vôbec si teraz nedávam pozor, každý večer som jedla čipsy, popcorn alebo rôzne slané hlúposti 😅 Ale som si povedala že od dnes už nebudem vyjedať také hlúposti a radšej si dám iba nejaké sucháre alebo tak...

mirka20
3. jan 2008

terez, terez, tak cipsy 😀 ja som sa divila, ked som stala na vahu, ze som za posledny mesiac pribrala len kilo a to som si myslela, ze aspon 3-4 mam navyse, lebo cez sviatky som sa napapala riadne. aj ked nedokazem zjest vela naraz, zato castejsie. ale zase cez sviatky sme papali aj vela ovocia, najprv mi isli po chuti velmi mandarinky a teraz s jankom zosrotujeme vecer aj 4-5 pomarancov. takze zdrava strava 🙂
rozpravala si sa vcera s manzelom o vasej buducnosti?

mirka20
3. jan 2008

terezka, nevies ci uz by tam mohla byt sestricka u kriza? vcera som to vzdala, tak tam chcem volat teraz

terezicka
3. jan 2008

Mirka veru tak čipsy sú moja slabosť 😀 Ale od dnes si dávam na ne veľký pozor 😝 A musím tiež začať jesť ovocie, lebo ja ho jedávam len fakt málokedy. Ale na Silvestra som jedla biely grep, švagriná kúpila a dala mi ochutnať a bol fakt veľmi dobrý...Tak si možno kúpim aj ja dnes a budem mať ovocnú večeru 😉
No s Marekom som sa rozprávala, ale...Najviac ma dorazil vetou že on si na to už asi aj zvykol že je raz doma a raz nie... 😢 Tak som mu potom drzo povedala že ma asi tak veľmi neľúbi keď mu to až tak nevadí... 😢 Dohodli sme sa predbežne na tom, že skúsi vyzistiť či v LC nebudú otvárať to oddelenie na ktorom on robí v BB. Lebo jeho kolega je z LC a jeho mama robí v LC na polícií a ona niečo také hovorila...Tak že to skúsi zistiť a ak je to pravda tak budeme hľadať spôsob ako ho sem pretlačiť...Ale ak to pravda nie je, tak potom neviem, lebo Marek povedal že on nechce ísť robiť na obvodné oddelenie...Ale zas uznal že by bolo jednoduchšie aby on prišiel do LC, lebo jemu stačí nájsť si tu len prácu.Ale ak by som ja mala ísť do BB, tak si musím nájsť aj robotu aj poriešiť bývanie a to je asi o dosť zložitejšie... Takže vlastne sme sa dohodli zatiaľ iba na tom, že sa Marek popýta na to zriadenie toho oddelenia v LC...
Mirka a môžem sa ťa ešte neičo spýtať? Vidno veľmi medzi mnou aj Marekom vekový rozdiel... ?

mirka20
3. jan 2008

terez, silno drzim paste, aby ste to doriesili a marek prisiel do lc.
k tomu vekovemu rozdielu. janko sa ma pytal, ze kolko ma marek rokov a ked som mu povedala, ze ide mat 30, tak ostal uplne vyvaleny, lebo ze by ho na to netypoval. takze ziadny vekovy rozdiel medzi vami nevidno. ani ja by som nepovedala, ze ma tolko rokov, kolko ma. a ste velmi zlati, velmi vam to spolu pristane 😉

terezicka
3. jan 2008

Mirka ďakujeme a tiež dúfam že to čím skôr poriešime 🙂
A som rada že vekový rozdiel teda nevidno, hoci ja si to niekedy uvedomujem že tam predsa len je ten rozdiel...Ale keď to nevidno tak to je ok 🙂
A ozaj skúsu zavolať ku Križovi, už by tam mohla byť sestrička, som zvedavá či sa dovoláš a na koľkú ťa objedná

terezicka
3. jan 2008

A ozaj Mirka máš krásne bruško aj tie vecičky sú krásne 😵

mirka20
3. jan 2008

terez, volala som so sestrickou. sme objednani na 11.1. o 15.00. tak sa tesim. ale povedala, ze ak tam budu mat este pacientky, tak budu musiet vybavit este tie, takze sa to mozno este predlzi, ale to nam vobec nevadi. hlavne nech nam to spravi a povie, ze je vsetko ok. len mi musis napisat, kde to presne je, aby sme to nasli.
s tym vekovym rozdielom si hlavu nerob, fakt to nevidno.
dakujem za pochvalu, poctivo na nom pracujem 😀 tie vecicky som kupila, ked som isla zo sona a to jedno body sme dostali od kamaratov. je to take zlatucke 😵 strasne sa z toho vytesujem, ake je to mrnave

terezicka
3. jan 2008

Jej Mirka super tak sa veľmi teším že si už objednaná 🙂 A pacientky ak budú tak to neva, určite počkáte a hneď vám on dá aj fotky?

mirka20
3. jan 2008

terez, v to dufam. myslim, ze to davaju na cd aj video aj foto, ale tym som si nie ista. uvidime. ale hlavne, ze sme uz objednani a teraz uz len vydrzat tyzden a ideme na to 😵

jankabelka
3. jan 2008

Ahojte kočky, mali sme na rýchlo poradu, a ešte som písala u šéfa preklad, takže som tu až teraz.
A Terezka s tým vekovým rozdielom si nič nerob aj u nás je vekový rozdiel ale ono treba si povedať svoj názor vždy aj keď si môže myslieť že má pravdu, postupom času sa to zlepší, a aký je medzi vami vekový rozdiel?

terezicka
3. jan 2008

Mirka potom ti presne ešte napíšem kde to nájdeš, len mi to pripomeň lebo moja hlava deravá zabudne na všetko...Ale napíšem ti to určite vo štvrtok, lebo v piatok budúci tu nebudem - idem zas do školy, mám dve skúšky a prázdnu hlavu 😅
Aj sa môžme potom aspoň na chvíľku strenúť? Aspoň by si mi ukázala foto ak budeš mať v ruke 🙂 Ale iba ak budete mať čas a budeš chcieť 😔 A pôjdete autom do LC alebo busom?

mirka20
3. jan 2008

jani, vitaj opat medzi nami 🙂
terez, jasne ze sa mozme stretnut. my chceme ist z lc rovno k nasim do prievidze, takze sa ponahlat nebudeme. pojdeme autom, takze nas ani cas nebude tlacit.

mirka20
3. jan 2008

na chvilu sa odmlcim, musim ist na dan.urad

jankabelka
3. jan 2008

ach jaj akosi je toho po tom novom roku veľa

terezicka
3. jan 2008

Jani medzi nami je 7 rokov, Marek bude mať v júli 30 r. a ja v septembri 23 r. A medzi vami je koľko?
Mirka ok som rada, len ja ešte uvidím koľko budem v škole, lebo možno to nestihnem, ale isto ti zavolám ako ste na tom časovo...

jankabelka
3. jan 2008

Terezka medzi nami je rozdiel 10 rokov, kedysi sme mali častú výmenu názorov a tak ale teraz je to úžasné som rada, že ho mám aj z jeho chybami a teraz si rozumieme ešte viac ako predtým. 😉

terezicka
3. jan 2008

Fíha Janka tak to máte viac ako my 😕 Ale ja som zas na druhej strane radšej že je Marek starší odo mňa, lebo vo veľa veciach má skúsenejší názor na veci ako ja...Ale zas v niečom som skúsenejšia ja 😀 A vieš kedy som najradšej že má toľko rokov? keď ma objíme, lebo v tom objatí cítim mužské objatie a nie nejaké chlapčenské...
Jani a ty máš koľko rôčkov? Tuším 25 však?

zaza_na
3. jan 2008

ahojte vsetci 😉 zdravim
vcera som nemala velmi cas sa vam venovat, tak dufam, ze dnes to bude uz lepsie 😅
mirka, tak super, ze uz mas dohodnute to sono 😉
ja idem zajtra k zubarovi a velmi bojim... 😨
terezka, drzim palce, aby sa vam situacia poriesila a mohli ste byt spolu. dufam, ze si manzel najde pracu blizsie k bydlisku 😔 musi to byt naozaj frustrujuce a o nervy...

mirka20
3. jan 2008

uz som tuuuuuuuuu 😀
ahoj zuzi 🙂 zubara sa neboj, on ti neublizi 😉
terez, podla mna vekovy rozdiel vobec nie je dolezity, hlavne ked si dvaja ludia rozumeju.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre