Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

adulina
autor
1. feb 2008

mirka, hej upratuju, to sa hovori, ze ked dostanes taku naladu upratat cely byt, mas plno energie, tak ze coskoro porodis 😉 vacsinou je to den, dva pred porodu 🙂 tak uvidime, lebo az taky zachvat upratovaci ma nechytil len citim, ze mam celkom energie, co vcera som bola uplne vybita, asi mi cez noc niekto vymenil baterky 😀

mirka20
1. feb 2008

tak uz sa na ten naval energie tesim, lebo teraz som v stadiu, ze sa mi nic poriadne nechce a nespravim navyse nic. 😅

zaza_na
1. feb 2008

adu, to som nepocula. to je dobre vediet 😀

adulina
autor
1. feb 2008

mirka, tak som bola aj ja na tom cele tehu, ledva som uvarila obed, len by som spala a lezala a oddychovala 🙂

mirka20
1. feb 2008

adu, presne tak som na tom aj ja. ale mozno ak by trval ten prival energie nejake 2-3 dni, tak upracem cely dom a do porodnice odidem spokojna 🙂

zaza_na
1. feb 2008

mirka a inak spokojna nebudes, ak nebude upratane, ked pojdes do porodnice 😀
adu, tak si uzivaj tu energiu, kym sa este da 😅

adulina
autor
1. feb 2008

no veru, kaslat na poriadok, treba sa starat o malicke aby bolo v pohode v brusku a nic ho nevyrusovalo.
este, ze moj mangel vsetko uprace 😀

mirka20
1. feb 2008

zuz, ale odchadzalo by sa mi tak lahsie, ze aspon ked sa vratim nebudem musiet upratat. aj ked manzel by urcite upratal. ved aj teraz sa snazi maximalne ma odbremenit 😵

zaza_na
1. feb 2008

mirka, to si neviem celkom predstavit ako ten moj utiera prach alebo umyva podlahu. ale ked bude treba, bude musiet 😉

adulina
autor
1. feb 2008

ale prosim ta mirka, bud rada, ze si nemala problemy a jednoducho pred neporiadkom si nemusela zatvarat oci, mna islo niekedy z toho vystret 🙂
a moj muzik uz je pripraveny na upratovanie cez tyzden ked budem v nemocnici, aj pred vianocami tak krasne vygruntoval dom, ja som si len umyla kuchynu, takze sa na neho uplne spolieham 😉

mirka20
1. feb 2008

zuzka, to moj manzel spravi vsetko, ked aj ten prach poutiera, ale to velmi nerad. on radsej vsetko poupratuje, poumyva, povysava, ale prach to nie je jeho kamos. ale ked musi, tak spravi aj to. 🙂
adu, ja som sa snazila ten bordel si nevsimat 😀 aj ked to niekedy bolo tazke, ale ked to uz bolo moc, tak som zapriahla mojho manzelika a upratoval

adulina
autor
1. feb 2008

tak treba ich zapriahnut, nech robia 😉

zuzka, treba ho nejako prinutit a prehovorit, ze nie si zienka domaca 😀

zaza_na
1. feb 2008

no mirka, ten moj akurat povysava. vysavaca sa ja nedotykam. ale riad umyvam ja - on je v tom strasne pomaly 😀 ale on potom zase viac vari a ja mu popritom cistim zemiaky a umyvam riad a tak...
myslim, ze keby musel, zvladol by aj ine, ale ja si radsej porobim sama, lebo by sme sa nedockali a nebolo by to po mojom 😀

adulina
autor
1. feb 2008

zuzka zvyknes si aj na to aby nebolo po tvojom ked bude mala na svete 🙂

idem ja asi oddchovat a precitat si nejake casopisy papa, pekny vikend prajem 🙂

mirka20
1. feb 2008

pa adu a ak sa nahodou tvoj stav zmeni na 1v1 a 1v1, tak daj vediet pavlinke, ta nam to oznami 🙂
zuzka, my mame umyvacku, takze to mame vyriesene, aj ked predtym nemal moj drahy s umyvanim problem. on v podstate okrem utierania prachu a zehlenia v pohode spravi vsetko. tie dve cinnosti on nemusi, ale ked bude treba spravi aj to 🙂

pahu
1. feb 2008

Pa Adu 😉 Pobehaj si po tých schodoch, ale až keď nebudeš sama doma oki? A pišni keby niečo 😉

Prepáčte že tu nie som, je mi strašne blbo, točí sa mi hlavička makovička a som strááášne ospalá... To ale budem na tom plese vyzerať 😵 A bol tu môj šéf, tak som sa s ním dohadovala na nejakých veciach. Teraz už odišiel a ja o chvíľu tiež zdrhám, cmuk na víkend 😀

mirka20
1. feb 2008

odchadzam domkov. krasny vikend vsetkym 🙂

zaza_na
1. feb 2008

adu, to sa nebojim. on porobi, ked ho popytam, len ja si radsej spravim vsetko sama. ale vysavaca sa nedotykam a v tom vareni naozaj velmi pomaha 😀
tak papa vsetkym a krasny vikend. ua som tu ostala asi sama 😔

pahu
1. feb 2008

Pa zazi, pa Mirka 😉

chruminka
1. feb 2008

ahojte mozem sa pridat? 🙂

zaza_na
1. feb 2008

ahojky 😉
a ja som si myslela, ze tu uz nikto nie je. ja uz sice nie som snazilka, ale je nas tu zopar takych stalic co tu napriek tomu este stale chodime.
pravdaze, ze sa mozes pridat. vitaj medi nami 😉

kila
1. feb 2008

Ahojte! Rozlúčim sa s vami zase, dnes idem pre manžela do roboty a ideme naspäť do KN, neviem kedy prídem domov zase k našim... na budúci víkend ideme na nákupy a potom okolo 15.2. nám zase konečne donesú tie okná, takže bude roboty... ale 14.2. idem na poradňu, tak potom dám vedieť Terezke ako sme dopadli... majte sa a dávajte si pozor na brušká a aj na seba! 😉

zaza_na
1. feb 2008

ja sa uz pomalicky zberam zienky. krasny vikend vsetkym 😉
kila, ja mam 14.2. sono, tak to je tiez ako taka poradna. a vcera sme boli u miwife, tak sme pocuvali ako bije srdiecko 😵
aj ty si davaj na seba pozor a aj na Reku!

kila
1. feb 2008

Krásny víkend Zazi! 😵

terezicka
4. feb 2008

Dobré ránko dievčatá, oddýchli ste si cez víkend?

jankabelka
4. feb 2008

Ahojte dobré ránko

terezicka
4. feb 2008

Ahoj Jani, dnes ste dúfam bez porady 😉

jankabelka
4. feb 2008

áno presne tak 🙂

jankabelka
4. feb 2008

Terezka aký si mala víkend?

terezicka
4. feb 2008

Janka bol v pohode, boli sme v tej Blave len škoda že v sobotu bolo zlé počasie a tak sa nedalo veľa toho podniknúť 😅 A ty ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre