• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
Ja som na tom niekedy tak isto veru, nestiham niekedy a potom len citam ....
4. feb 2008 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu, pipika, aj terezke sa krutila hlava a aha ju :wink:
4. feb 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka,ked som bola tehu aj vtedy sa mi dost skoro zacala tocit hlava.Dobry priznak :slight_smile:
4. feb 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, vyzera to slubne. ale netesme sa radsej predcasne a nechajme si to na neskor, aby sme si to potom mohli plne vychutnat :dizzy_face:
4. feb 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Priam skvely priznak :wink: ... No niekde nam zostalo visiet to stretko :confused:
4. feb 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, spravny nazor. takze teraz sa tesme s adu a jej alexa, snoopy a jej natalky a mihankinych 2//
4. feb 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde ste? Ja na dnes koncim.Neidem este domov,ale mam kopec prace a kolegynka tu hned bude a ja pisem na jej kompe. Prajem pekny zvysok dna,papa :slight_smile:
4. feb 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa zatial pipika. ale dufam, ze sa ti dnes podarti este ukazat :wink:
4. feb 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak papapa.... veru dnes asi nikto nema cas.... :frowning2:
4. feb 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pa Pipi :wink:
Babuľky, teraz sa vzdialim, mám toho na dnes veľ, oki? Odpúšťate? :dizzy_face:
A mne sa hlava začala točiť už deň po ovulke, to bolo asi z tlaku :grinning:

Zabka a ty si odkial? TN?
4. feb 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak papa aj tebe pahu. vsetci su nejaky moc upracovany dnes... :astonished:
4. feb 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano pahu ja som z Trenčína... :wink:
4. feb 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda upracovani :grinning:
4. feb 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi, pa :slight_smile:
ja som teraz volala so sestrou, tak sme sa trochu zakecali. zajtra odlieta naspat do anglicka, tak mi je trosku smutno :pensive:
4. feb 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako dlho je uz v UK, mirka? ostava tu? ale dobre ste sa mali, nia? bolo urcite super ju znovu vidiet. a casto chodieva domov?
4. feb 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som tu :slight_smile: Som sa aj najedla - mala som buchty na pare :grinning: Teraz sa vám môžem dúfam venovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No konecne terez uz som myslela ze ani nenakuknes... :wink:
4. feb 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, sestra je v anglicku len od konca septembra, teraz prisli domov na dovolenku a zajtra odlietaju spat, len nevie kedy opat pridu. ostat tam nechcu, urcite sa aj s priatelom vratia.
ja tiez prave obedujem. palacinky s pudingom. terez, sme sa dali dnes na sladke :dizzy_face:
4. feb 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a my mame dnes kuravie masko na cinsky sposob s ryzou
buchty na pare som davno nemala. palacinky si robima casto, ale nie take fajnove ako vy mirka :wink:
tak to ti potom verim, ze chyba. to odisli len pred nedavnom. ale aspon sa im dari, ze?
4. feb 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darit sa im dari. zarabaju si pekne, preto tam vlastne isli. len ju trochu stve, ze sa zatial nenaucila velmi po anglicky, lebo su v okoli len sami slovaci a poliaci. a do skoly este nechodia, lebo kurzy zacinali len v septembri a teraz v januari a je tam len jedna skola, tak nevie, ci nepojdu blizsie k londynu, kde je viacej skol
4. feb 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka a to som už jedla čokoládovú deli dneska a teraz tie sladké buchty :grinning:
Ozaj sme povedali švagrinej s mužom že čakáme bábo tak boli celý happy :dizzy_face: Švagor ma vystískla a vybozkával :grinning: A už máme aj kočík, teda zatiaľ nie je doma ale budeme mať od nich - to nám sľúbili už dávno a teraz keď je to aktuálne tak nám ho aj dajú :wink: A ešte povedali že nám vedia dať aj postieľku, ohrádku, cestovnú postieľku a sedačku do auta. Nie je to síce vajíčko, je to taká až od 3 mesiacov ale majú k nej výplň ktorá je vhodná aj pre novorodenca :wink:
4. feb 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No parada tak ty uz mas skoro vsetko :wink:
4. feb 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no terezka, tak vidis. a uz mate aj polku vybavicky :grinning:
mirka, tak to je dobre, ze sa dari. len nech si setria. a vedia ako dlho asi ostanu? ja som povodne xcela na rok. a uz som tu takmer 4 a pol roka... :sweat_smile:
4. feb 2008 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terez to je supiš :wink:
4. feb 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru baby je to super, ešte ani bruško nezačalo poriadne rásť a už máme postarané o určité veci :slight_smile: A ten kočík sme radi, lebo my by sme si určite kupovali taký istý štýl kočíka, možno iba inú farbu ale aj táto je dobrá - zelená, myslím že sa v ňom môže voziť aj baba aj chalan :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, zelena je pekna farba. svetlo zelena alebo tmavo zelena?
4. feb 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi aj taká aj taká :slight_smile: Ale ten kočík je celkovo pekný, keď ho budeme mať doma tak ho určite odfotím a dám do albumu :slight_smile: A chystám sa už spraviť aj album, možno sa mi to podarí aj zajtra lebo riaditeľ má dovolenku, len musím poprosiť Mareka aby ma doma odfotil
4. feb 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, to nas veru velmi vsetky potesis! :dizzy_face:
a nemohol by niekto dat foto maleho Alexa niekde do albumu? asi sa to neda, ze?
4. feb 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze ja uz pre dnesok koncim .... papapa.... :wink:
4. feb 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj Zuzi neviem veru či to pôjde, ja nemám kábel do mobilu a PC :sweat_smile:
Ale ten album skúsim zajtra zrealizovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ozaj tehuľky chcem sa vás spýtať, nosíte aj tangá nohavičky alebo len normálne? :astonished: Lebo ja mám tangá rada ale teraz sa ich nejako bojím nosť, neviem či mi to môže spraviť niečo zlé alebo nie :confused:
4. feb 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok