• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
Nellie, na tejto stránke trošku vyššie mám grafík, mrkni sa tam :wink:

Mirka, a kedy si mala narodky? Ako to že som to nepostrehla? Alebo áno? :confused: :fearful: :wink:
4. feb 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nell,treba verit, ze ak ma prist, tak pride
4. feb 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, narodky som mala 28.1. a tu sme ich "oslavovali" den na to, lebo v pondelok 28. som mala volno
4. feb 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, no ved to sa snazim....verit.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

No idem kuknut ten grafik, ale rozumiem sa tomu ako hus pivu, tak snad to tam pochopim... :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahááá, áno Mirka a ja som ti napísala, teda zaspievala hepppppyyyyyyyyyyyyyyyy brzdej toooooo juuuuuuu!!!! :grinning:
4. feb 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu, presne tak :dizzy_face:
4. feb 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oki Mirka, už som sa zľakla že mi niečo ušlo :wink:

Nellie, nejako dlho to tam študuješ :grinning:
4. feb 2008 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nallie, a ty cakas, ze ma prist? ci aj dufas, nech nepride? :confused:
veru tak pahu, spievala si. aj ja si uz spominam :grinning:
4. feb 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zazi to je dobre, ináč by som to musela vyhľadať :wink:
No už pomaly idem domenko, ešte skočím na WC a prídem sa s vami rozlúčiť :wink:
4. feb 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu, cakame na pozdrav :wink:
4. feb 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, Zazi, Nellie, čafko a prajem Vám pekný večer :grinning:
Ja idem asi cvičiť, nezaškodí mi to :wink:
4. feb 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pavli, ale pomaly s tym cvicenim, netreba to prehanat :sweat_smile:
4. feb 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak papa pahu a aj tebe pekny vecer prajem :wink: ale neprehanaj to este moc s tym cvicenim. pre istotu...
4. feb 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drahy ma vyrazil od počítača...bože je to hrozne s ním... :confounded: :confounded:
Pahu uza j odišla medzi tým... :slight_smile:

Zazi, bola by som rada keby neprišla sviňucha mrchácka...ale prešvihli sme plodné dni tento mesiac...dneska som 18DC a mrcha bola minul stredu, ale drahy bol od nedele do piatku vo francuzsku....tak dufam ze tento mesiac sa nam zadari... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ja si na tu fazulku počkám....

Jéj vy obidve s Mirkou budete mať dievčatká... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mi ideme na tu navštevu ohladom toho úveru...som zvedava čo nám tetuška poradí....
Dúfam, že zajtra sa mi podari aj z kanclu si s vami popísať, tu pri vás sa človek veľa priučí.. :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
4. feb 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nellie. ale vsak aj ked sa vam podarilo nejake 3 dni pred ovulkou este je nadej :wink:
Ahojte babulky... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
pa nell :slight_smile:
4. feb 2008 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa nellie :wink:
4. feb 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, a ty ako? a uz sa prave balim
4. feb 2008 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz padam. papa zajtra mirus :wink:
4. feb 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, este tu sedkame a kecame :slight_smile:
4. feb 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa zuz :slight_smile:
4. feb 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, akosi sa vám nestíham venovať :unamused: ale dnes by to malo byť lepšie :wink:
Ale až po porade :slight_smile:
5. feb 2008 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko kočky už som tu aj ja :slight_smile: Dnes tu nebude riaditeľ tak mám veget, dúfam že sa vám budem môcť venovať a že nebude nikto s ničím otravovať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale vás sklamem hneď na začiatku lebo si dnes neviem spraviť album, lebo nám nejde foťák. Neviem či sa stalo neičo s baterkami alebo s foťákom, no baterky sme celú noc nabíjali a ráno stále foťák nešiel...Tak ma to dosť mrzí, lebo som vám chcela ukázať moje dve //
5. feb 2008 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
terez, ved ked opravite fotak, tak si ich tam vlozis. zatial mozes hladat nejake ine obrazky, napr.co by sa ti pacilo pre male :wink: a mozes si tam dat odpocitadlo :wink:
ja mam choreho manzela, kt.som konecne presvedcila ostat doma, aby to vylezal. ale ani sa moc nezdrahal, tak je asi z tych tabletiek naozaj malatny.
5. feb 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka veď uvidím ako sa mi bude chcieť hľadať po nete :grinning: A mrzí ma že je Janko chorý, ale hádam sa rýchlo vylieči :pensive:
Mňa včera Marek obskakoval, prišiel pre mňa, ja som bola na tom hrozne lebo ma nadrapovalo riadne aj v obchode aj v aute :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doma išiel dokonca aj zemiaky očistiť aby som nemusela ísť ja :astonished:
5. feb 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, janko je uz podla mna z najhorsieho von, v sobotu mal vysoke horucky, ale teraz uz teplotu nema. teraz len trochu drhne a tecie mu z nosa.
marek sa teraz musi o teba riadne starat, nechaj sa rozmaznavat. :wink: a obrazky popozeraj, napriklad tam daj obrazok kocika, kt. dostanete, ak vies ako sa vola a tak :slight_smile:
5. feb 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte som späť z porady :wink:
Terezka, nechaj sa rozmaznávať :sweat_smile: a hlavne od manžela
Mirka tak je dobre že si manžela presvedčila ostať doma, pretože najhoršie je keď sa to nevyleží
5. feb 2008 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko! Som tu aj ja. Ale ako vzdy,ani teraz sa mi nechce robit. :unamused:
5. feb 2008 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok