Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
5. feb 2008

zabka, to je dobre znamenie. nech uz sa ani neunuva 😉

mirka20
5. feb 2008

zabka, ahojky. mrcha nedorazi, uvidis 😉

zaza_na
5. feb 2008

no mirka, vas dom by som si rada kukla - same vesele farby 🙂

zabka
5. feb 2008

Tak to by bolo super... Ale radsej jej dam este trochu casu... 😝

jankabelka
5. feb 2008

Zabka tak nech mrcha ani nedôjde 😉

nellie_
5. feb 2008

Zabka, drzim palceky, nech nedorazi mrcha jedna mrchatá... 😉 🙂 🙂 🙂 🙂

Mirka aj my máme teraz našu izbu marhulkovú a tiež tak plánujem urobiť aj obývačku...juj ja sa tak na tie prerábky teším...Len sa nemôžme do toho nejak nakopnúť, keďze nás nič nesúri..... 😅 😅

mirka20
5. feb 2008

zuz, my sme minuly rok cely malovali a kedze mam teraz oranzove obdobie, tak mame fakt skoro vsetky steny roznych odtienov marhulovej, ale kuchynu mame riadne oranzovu. a sedacku mame tiez riadne oranzovu

mirka20
5. feb 2008

nell, ti poviem, ze ja som taka stastna, ze sme uz s tym skoncili a to sme v podstate prerabali len okna, strechu a malovali, ale tahalo sa to od aprila az do decembra, tak som mala toho uz plne zuby 😝 lebo furt bol v dome bordel

zabka
5. feb 2008

Ste zlate ale radsej nechcem predbiehat uvidi sa najblizsie dni.... kolko musi byt vyssia teplotka?

mirka20
5. feb 2008

zabka, teplota je u kazdeho individualna. to sa neda zovseobecnit.

terezicka
5. feb 2008

Žabka akú máš BT teraz? Ale to je u každej iné, u mňa bola vysoká teplota 37,0°C a viac a hneď ako klesla pod 37°C tak som vedela že príde mrcha 😔

zaza_na
5. feb 2008

to ti verim mirka, ale o to lepsi pocit, ked je to dorobene, ze? 😉
mirka ja snivam zase o cervenej linke. ale mohla by byt aj z tmaveho dreva.
a neviete teda nic o miske?

terezicka
5. feb 2008

Zuzi ja neviem o nej nič, naposledy sa tuším ozvala ešte v starom roku 😨

andulla
5. feb 2008

Ahojte babulky. Máme nové tehulky? Ako sa más Terazicka? 🙂

zaza_na
5. feb 2008

ahoj andulla. dlhsie ta tu nebolo. ako sa mas? 😉

zabka
5. feb 2008

Terez no dnes som mala 37,1 aj vcera a cez vikend obidva dni 37,00.........

terezicka
5. feb 2008

žabka tak aj u teba bude ako u mňa toto vyššia teplota 🙂 Uvidíš ako sa bude vyvíjať ďalej 🙂 Ale prajem ti aby bola stále taká vysoká 🙂
Andullka ahojky ako sa cítiš? Čo noha? Ja sa mám v norme, aj keď ma cez deň napína na zvracanie 😔

andulla
5. feb 2008

Ahoj zazi, nestíhala som uz chodím na rehabilitácie a poviem ti su sadisti. Tak mi to koleno lekár popretácal, ze mi tam prasklo a vraj som mala vyhacknutý klb. Vies ako to je ked sa dokrivkám domov odtial som unavená. My nemáme auto, tak si to odkrivkávam pesko. ☹

Zabka super teplotka 🙂

mirka20
5. feb 2008

zuz, my mame linku z tmaveho dreva, ale steny mame syto oranzove. a doplnky, napriklad kvetinace mame krasne zelene. a fakt je super, ze uz je vsetko upratane.
o myske neviem nic. mozno pahu bude nieco viac vediet

zaza_na
5. feb 2008

juj, andullka, to neznie dobre. vsak ti maju rehabilitacie pomoct a nie ta este viac zmrzacit 😲 a mas to daleko pesi?

zabka
5. feb 2008

Terez ty si kedy robila testik ked ti kolko dni meskalo.... 😉

andulla
5. feb 2008

Super som rada, ze ti je fajn Terez. Fotecky nám nedás do albumu? Aspon s testíku ja sa rada vytesujem z tých krásnych // . 😝

pahu
5. feb 2008

Už som tu, amli sme poradu... 😉
Myska sa má relatívne v pohode, s manzelom sa rozvadzaju, myslim ze sa este stale stretava s tym novym neznamym, ale vraj to asi nie je to prave orechove 😒

Zabka a uz ti mrcha meska??? 😨 😕

andulla
5. feb 2008

Ahoj pahu. Ako sa más?

Zazi nastastie to nie je az tak daleko len ked idem tam je to dost z kopca a naspat hore kopec, ale dá sa. Aspon schudnem co som z minulého roka nabrala kôli tabletkám hormonálnym co ma nacávali.
Verím, ze pomozu, ale vies ja ked cvicím, tak prestanem ked to zabolí, ale oni idú stále. Asi je to tak lepsie aspon v marci uz budem ok. 😉

zabka
5. feb 2008

Pahu akurat dnes mala prist.... 😉

andulla
5. feb 2008

Zabka sme na tom rovnako. A ako sa cítis?

terezicka
5. feb 2008

Andullka chcela som dnes spraviť album, ale včera sme doma s manželom zistili že sa nám pokazil foťák 😔 Teda buď foťák alebo bude dačo bude s baterkami. Tak keď to poriešime hneď spravím album dobre? 🙂
Žabka no u mňa je to komplikovanejšie, lebo ja mávam vždy nepravidelný menzes tak som sa neponáhľala ani s testom. Ale mrchu som mala dostať 14.1. a test som robila 23.1. a vtedy boli už riadne silné dve // 🙂 Ale myslím že aj skôr by mi vyšli dve // len som nemala odvahu na testovanie 😔 Ale viem zas kedy som mala ovulku, lebo som chodila na folikulometriu 🙂
Ozaj dnes v noci som sa budila kvôli tomu že keď som si ľahla na brucho tak ma boleli prsia a nevedela som dobre spať 😝

zaza_na
5. feb 2008

no terezka, asi pomaly prestanes spavat na brusku 😉
a tie baterky mate dobijatelne, ze? lebo dobijatelnym zivotnost konci myslim po dvoch rokoch bez ohladu na to, ako casto ich pouzivas...

andulla
5. feb 2008

Super Terez uz sa tesím na albumík. A prsia jáj viem si to predstavit lebo mna tak boli pred kazdou mrchou. Ani dotknút sa ich nemozem.

zabka
5. feb 2008

Andul aj tebe dnes mala prist?No citim sa v pohode, prsia ma bolia ked sa hybem alebo sa sem-tam zle ulozim na posteli 😅 ...A vcera vecer ma aj brucho bolelo som myslela ze do rana mrcha isto pride... A ty si ako na tom?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre