Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
5. feb 2008

Žabka to je super že takto neplánovane si si niečo kúpila 🙂 To máš teraz dobrú motiváciu na snažilkovanie 😵

henrieta76
5. feb 2008

ahojte
konecne som tu.

zabka
5. feb 2008

NO to ano, ale tajne dufam ze sme do snazilkovali aspon co sa fazulky tyka... 🤐 🤐

pipika
5. feb 2008

Zienky moje,na dnes koncim.Hoci som tu dlho nebola. Prajem pekny zvysok dna. papa 😵

Uz len 8 dniiiii 🙂 🙂

terezicka
5. feb 2008

Zuzi ale našťastie som ju neroztiahla až tak veľmi 😎
Heni ahojky tak ako už máš všetko poriadené? 😉

zabka
5. feb 2008

Ahoj pipika, pekny dnik..... 🙂

terezicka
5. feb 2008

Pipika tak papa, tých 8 dní spolu vydržíme a potom budeme oslavovať krásneho Valentína 😵

zabka
5. feb 2008

Ano, to bude ten najlepsi Valentin, dufam ze pre viacerych.... 😀 😀

zaza_na
5. feb 2008

papa pipika.
no veru terez, na mna stale nemas. tak ok.
ahoj heni? ako dnes? 😉

henrieta76
5. feb 2008

terezka mam.konecne.
uz teraz len dufam ze sme stihli ovulku a zadarilo sa,lebo ak len pride mam smolu lebo mi tiez ochorel manzel.a v piatok by sme mali ist na ples,jediny jeden tak dufam ze vyzdravie.

zabka
5. feb 2008

Ahoj Heni... 😉

henrieta76
5. feb 2008

zazi dobre,lebo uz mam poriadok.

mirka20
5. feb 2008

pipika, papa 🙂
terez, kocik vyzera super. my sme chceli tiez tento atlantic, ale prerabka na sportovy sa nam velmi nepacila.
zabka, ako si pekne prisla k vecickam. a kludne z casu na cas si mozes nieco kupit 🙂
heni, ahojky 😵
zuzka, presne tak nejak som chcela tu brokolicu robit. s cestovinami 😵

terezicka
5. feb 2008

Mirka ale všimla si si že to nebude taký istý? To iba približne taký, ten čo bude mať je tiším značka Steggi ale nikde ju neviem nájsť 😕
Heni tak si aspoň v piatok oddýchnete a zatancujete 🙂

mirka20
5. feb 2008

terez, hej, to som citala. znacku steggi pozri na www.babyland.sk. aj my sme chceli steggi, ale ani sme sa nedostali do blavy, kde je ta predajna, lebo sme kupili tento nas abc design

zabka
5. feb 2008

NO veru mirka ani neviem ako... 😉 ... Vcera sa mi velmi pacil ta supravicka žabkova ale to bola cisto iba pre dievcatko.... 😵

henrieta76
5. feb 2008

ze zatancujete,moj manzel totizto netancuje,iba ak by hrali moderne kde si s kockami ztancujem ja.

zaza_na
5. feb 2008

heni, ale urcite sa dobre zabavite a pojdete medzi ludi! bude super, tak len vyzdravte.
tak mirka, dufam, ze sa ti podari najst nejaky recept, alebo budes improvizovat 😀

zabka
5. feb 2008

Pre dnesok koncim, takze sa majte krasne, pekny zvysok dna... Papappa zajtra, dufam ze mrcha nedojde 😵 😵

terezicka
5. feb 2008

Jej Mirka vďaka idem sa tam pozrieť ak nájdem niečo viac podobnejšie tak pridám 🙂
Heni tak sa aspoň ty zabavíš 😉
Mňa zas začína nadrapovať ☹

zaza_na
5. feb 2008

zabka papa. a budem sa tesit zajtra na spravicky. urcite budu pozitivne 😵
terezka a kedy si naposledy jedla? hod si aspon nieco male do seba 😕

mirka20
5. feb 2008

zuz, asi budem trochu improvizovat. a sunku do toho nemozem davat, lebo zajtra je post, takze ziadne masko 🙂
ozik terez, my tehulky nemusime drzat zajtra prisny post, iba sa zrieknut maska, vsak? ja teda musim urcite papat, lebo by som odkvecla 😝

terezicka
5. feb 2008

No kočky asi som to našla, myslím že to bude taký istý alebo veľmi podobný, len farba je zelená. A sa čudujem tej cene, len švagrovci ho kupovali v r.2004 a stále raz toľko+plus ešte neičo navyše
http://www.babyland.sk/kociky-babyland.php?Stre...

zaza_na
5. feb 2008

mirka, tak to cveru nie. potom bez maska. ja sa budem postit len tym, ze nebude masko 😉

terezicka
5. feb 2008

Mirka ja si teiž myslím že keď musíš tak sa naješ aj viac, lebo potrebuješ teraz chovať aj dieťatko. Netreba sa síce prežierať, ale jesť treba. Teda my tiež dodržiavame pôst, dnes idem robiť ryby večer na zajtra...Ale aj ja som už rozmýšľala nad tým, ako sa to dotýka tehuliek ale nikto to nikdy nespomenie. Viem len že od 18 do 60 rokov má byť prísny pôst, a ostatní nemusia ho dodržať ale musia sa vyhnúť mäsu...Ja sa tiež bojím že zajtra budem musieť jesť trochu častejšie lebo o 3 jedlách to asi veľmi nevydržím...
Zuzka jedla som pizzu na obed, hladná teraz nie som vôbec ani mi nič nejde. A od rána aj pekne poctivo pijem

mirka20
5. feb 2008

terez, peknucky 🙂

henrieta76
5. feb 2008

baby uz sa aj lucim,idem do mesta potom pre deti.
mozno vas budem znova zanedbavat,lebo budem mat od zajtra doma deti,lebo su nachladnute,ale ked budem vediet urcite pridem.
zatial ahojte.

zaza_na
5. feb 2008

to neva terezka, ze nie si hladna. len skus a sama zistis, co ti pomaha, ked ti je blbo 😉
ja urcite nevystacim s tymi 3 jedlami denne... takze to bude len o tom mase. a mozno ked dostanem chut maskrtit, tak toho sa budem moct zrieknut tiez 😉
terezka, aj ten kocik je peknucky 🙂

terezicka
5. feb 2008

ďakujem Zuzi za pochvalu 🙂 Som si vytlačila pár obrázkov, ukážem to doma Marekovi že čo by sa mi páčilo a som zvedavá na jeho reakciu 😲
Ozaj kočky neviete nejakú stránku s tehotenským oblečením? Aspoň pre inšpiráciu 😔

mirka20
5. feb 2008

no ja urcite budem papat vtedy, ked budem hladna. len sa vzdam maska. a kedze idem robit tu brokolicu, nebude problem.
terez, skus teply caj. mozno ti to pomoze. alebo nejaky suchy roztek alebo piskoty.
pa heni, zabka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre