• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
uz som tutuuu
ajojky mirka...tak ako sa mate???
6. feb 2008 o 07:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka tak to je super, že bol manžel rád a hlavne že mu je už lepšie :slight_smile:
6. feb 2008 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fúha Žabka tie ceny sú brutálne, veď za toľko keby ste mali pozemok tak viete postaviť aj domček pekný :sweat_smile:
6. feb 2008 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka pekne vecicky....A na ktorej stranke to nakupujes? :wink:
6. feb 2008 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja uz chcem kupovat take mini vecicky pre miminko.... :frowning2:
6. feb 2008 o 07:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO to ano ibaze pozemok v TN by nas vysiel okolo 1mil :pensive: ...A tam kde byvame teraz nechceme stavat, lebo tam nam v buducnosti zostane domcek a dokonca aj dva...Ibaze to je strasne daleko od centra, ale ako vikendovanie tam je to krasne prostredie...
6. feb 2008 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ann, mame sa dobre :slight_smile: brusko rastie, mala kope, tak je vsetko hadam ok. zajtra ideme na interne vysetrenie, tak som zvedava, ci budem v poriadku. a v pondelok nas caka cukrova voda, tak sa tesim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zabka, nakupujem tu na mk, na www.mimiaukcie.sk, www.babybazar.sk....
6. feb 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka neboj to nebudú starosti, veď to bude pre Rebeku :slight_smile: Ale spací vak to už nebude, neboj :grinning: Ten budeme musieť kúpiť skôr pre nás :sweat_smile:
Včera som Marekovi ukazovala nejaké obrázky vecí čo sa mi páčia a bolo tam aj lehátko :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak si ho pozrel na obrázku a spýtal sa ma, či nám to bude treba...Tak vravím že neviem, najhoršie bude vtedy keď budem v kuchyni a malé bude buď samé v obyvačke alebo v kuchyni...A on na to že sa dohodneme :grinning: Ale sme sa zhruba dohodli, že od apríla začneme pomaly nakupovať...Najprv nejakú väčšiu komodu a potom aj ostatné veci.A nebránil sa tomu, celkom so mnou súhlasil :wink:
Ozaj Mirka a osušku pre Rebeku máte? A nejakú deku?
6. feb 2008 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka drahy teraz cely mesiac zhanal pozemok pri TN...nasli sme krasny za 300 litrov..ale ten nam vyfuukli...a ostatne pozemky sa pohybuju od 600 litrov vyssie... :pensive: takze je to moc....poobzerali sme sa uz aj po bytiku a nasli sme krasny 4 izbacik v Dubnici........tak asi ho vezmeme.......
6. feb 2008 o 08:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, presne tak isto reagoval janko, ked som mu ukazala lehatko. ale som si ho nakoniec vybojovala a podla mna je to dobra vec. presne na to, ze ked ja budem v kuchyni, malu budem mat pri sebe. aj ked sa pojdem osprchovat a mala bude hore, tak ju zoberiem zo sebou. aj do zahrady ju v tom mozem zobrat, lebo to ma aj striesku. mne to pripada ako velmi dobra vec.
a rebeka osusku este nema a deku uz mame jednu taku na doma a jednu ruzovu do kociarika. teda ta ruzova je mensia, tak som rozmyslala, ze ju dam do kocika, aj ked janko tou farbou nie je az taky nadseny, ale do kocika sa hodi, tak ci je nadseny alebo nie, pojde do kocika :slight_smile:
6. feb 2008 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru aj ja uz chcem nakupovat :slight_smile:
6. feb 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka moja...my budeme spolu v TN nakupovat..oki??plati???
6. feb 2008 o 08:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre super uz sa tesim :wink:
6. feb 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja zabka...dame stretko potom v TN...a to uz budeme s bruskami :dizzy_face: :dizzy_face:
moje idem pracovat....sa este ozvem...papa zatial
6. feb 2008 o 08:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabka, ann, to mate super, ze budete nakupovat spolu. ja nakupujem vacsinou s manzelom a ten iba frfle, ze ci nam to vsetko bude treba a to ma tak rozculuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky....
Mirka mrkla som aj ja na výbavičku - krásne vecičky.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Aj moj mazelik je taky ze neznáša nakupovanie a stále len frlfle pri tom..

Aj ja uz chcem nakupovat... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. feb 2008 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa ann :slight_smile:
budete aj vy cochvila nakupovat, nebojte :wink:
nell, tak vies o com hovorim :dizzy_face: a potom, ze si mam uzivat nakupovanie veciciek pre malu :confounded: s frflajucim manzelom to nejde a ja tu vo vk nemam taku kamosku, s kt.by som to mohla realizovat
6. feb 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
No,poviem vam,je mi na prd.Rano som sa pekne porozpravala so zachodovou misou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. feb 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning: , Žabka teším sa s tebou :wink: Ale už aj som tichučko :dizzy_face:
A ja? No, asi to nevyzerá na krásneho Valentína :frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c
6. feb 2008 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka tak sa môžme dohodnúť že osušku nebudeš kupovať, prosím? :confused: Dobre? Tú dostaneš ako darček :wink: Môže byť? My vyberieme nejakú peknú, aj farbu vyberieme peknú ale nie ružovú dobre? :grinning: Ozaj a to lehátko si kúpila za koľko? Ja čom som pozerala na nete tak stáli okolo 1500,-SK :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inak včera môj milovaný skonštatoval že som dosť pribrala a práve na prsiach :sweat_smile:
6. feb 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipika, ahojky. to mi je luto, ze ti nie je dobre. ale zase, keby to bolo kvoli tomu, co vsetky verime, ze je,tak je to super :wink:
6. feb 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne ze dame stretko :wink: ... A kedy sa to stahujes?
Ved prid aj ty mirka ved ked chodievas do Prievidze to je kusocek... :wink: .. Velmi rada pojdem s tebou nakupovat aj teraz... :wink:
6. feb 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka,podla mna je este skoro na take priznaky,nie?
Pahu,to este nic neznamena.Treba verit!!!!!
6. feb 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky aj ja môžem prísť do TN, veď moja babka býva v Novej Dubnici :slight_smile:
Pipika veľmi ma mrzí že ti je zle, dúfam že ti čoskoro už bude lepšie :sweat_smile:
Pahu ahojky, neboj, ešte nič nie je stratené
6. feb 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu ved uvidis zajtra mozno to je uhniezdovanie.... :wink:
Sme si slubili pekneho Valentina... :wink:
6. feb 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pipika, aj ja budem držať palčeky aby ta nevoľnosť bola z niečoho živého v tvojom brušku :wink: :wink: :wink:

Mirka, veru ja som na tom podobne mne sa všetky kamošky povydávali a odsťahovali, alebo pracujú v zahraničí a ešte aj segra býva v Bratislave....takže tiez musím všetky nákupy realizovať s manželíkom, čo si vždy "riadne užijem"..

Inak babenky ani ja nemam Trenčín ďaleko...Bývam cca 30 km odtiaľ.. :wink:
6. feb 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezicka ved to by bolo uplne super, ved to je od TN len 10 minut cesty ani nie... :wink:
Tak kedy ides pozriet "babku"????
6. feb 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidite takze dame spoločne stretko alias nakupy pre fazulky... :wink:
Nellie a kde byvas?
6. feb 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Pipi :wink: Podľa mňa nikdy nie je priskoro na príznaky tehu stavu :wink: Však sme každá iná, či nie??? :confused: :sweat_smile:

Ďakujem za povzbudenie, no nejako nedúfam, však ten pokles by mal byť prudko dole a potom späť... :unamused: Takéto pomalá klesanie,... Neviem.. :wink: Ale nevadí, však som zmierená s ďalším IUI :grinning:
6. feb 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja byvam v dedinke pri Bánovciach nad Bebravou.... :slight_smile:

To by som veru brala taký spoločný fazuľkovský nákup.. :sunglasses: :dizzy_face: :wink:

Dneska sa mi nič nechce, ale totálne... :unamused: Čakám na uzávierku januára a potom sa môžem pustiť do tabuľkovania,ale zatiaľ ani nemám čo.. :sweat_smile:
6. feb 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok