Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pipika
6. feb 2008

Pahu,ja ked som v novembri,decembri dostala mrchu nebola som sklamana,lebo som vedela,ze idem na IUI a lekari nam pomozu.
Nevesaj hlavu,sanca na pekneho valentina je stale velka. 😉 Treba verit...

zabka
6. feb 2008

Nellie a ako sa vola ja momentalne tiez byvam s drahym v dedinke v okrese Bánovce n/B, ale uz nie dlho..... 😉
Hoci trvale mam stale v TN.. 😉

nellie_
6. feb 2008

Ja som bola prvy krat strasne sklamana ked mrcha dosla, to som si aj poplakala na zachode...vtedy to na mna tak nejak dolahlo, lebo ja naivna som si myslela, že na prvy šup to vyjde...ale potom som to už brala lepšie a teraz, som uplne v pohode, pretože viem, že sme ovulku prešvihli, lebo drahy bol vo Francuzsku... 😔 😔
No čo už pokračujeme ďalej.....

Pipika a kolky si den cyklu? 😉

pipika
6. feb 2008

Nellie,dnes som 22DC a tyzden po IUI.

nellie_
6. feb 2008

Pipika, čo ty vieš, podľa mňa su to tehu priznaky.. 😉 🙂 🙂 Fakt je to velmi individuálne... držim silno silno palčeky....

Babenky pridala som do albumu môjho nádherného synovčeka Tobiasa, tak mrknite. 😉 🙂

pahu
6. feb 2008

Nellie, ja ani nepočítam koľké sklamanie je toto 😉 Som z toho síce smutná, to áno, ale ešte nie je neskoro 😵 A hlavne že sme zdraví... 😀

mirka20
6. feb 2008

pavli, vobec nic to neznamena. teplota moze ist kludne hore a ty budes tehu 😉 ja v to verim
pipika, na priznaky tehu nie je nikdy skoro a aj ty si tehu 😉
terez, mna vyhodil konik, tak neviem, ci som ti uz pisala, ale osusku nekupime. a k tomu lehatku. my sme ho kupili cez net a je uz pouzivane, ale este v zaruke. stalo nas 900,-. urcite sa neoplati kupovat nove, len pozeraj na nete a najdes aj lacnejsie. a ak by si nic nezohnala, tak vam kludne posunieme to nase, ved nasa bekinka bude uz vacsia, ked sa vam narodi vas pokladik

nellie_
6. feb 2008

Pahu, dobre na to ideme veru..netreba vešať hlavu....Nás moja doktorka plaši tiež s vyšetrením spermii mojho manželika (z čoho ma on traumu) a ja som mala uspaté vaječníky z HAK tak som hned po vysadeni v oktobri od novembra jedla Clostyl..jedla som ho 2 mesiace a teraz mam prvy mesiac pauzu...potom zacinam odznova na 3 mesiace a ak nič, tak ideme na vysetrenia.... ☹ 😔

pipika
6. feb 2008

Nellie,maly je krasny.Kolko ma? 😵
Bola som znova nad misou. ☹

pahu
6. feb 2008

Nellie, aj vy ste krásni 😉

Počuj a ty berieš Clostil na prečistenie vajcovodov? A to funguje? POkiaľ ja viem, tak sa to robí laparoskopicky, aj u mňa bolo to podozrenie, tak ma šupli na diagnostickú laparku 😕 😵 A môj drahý už spermiogram má, mohol by už z nich urobiť nástenku 😀

Pipi, mám taký pocit, že ty máš veeeľmi dobrý pocit, aj keď pre teba nie veľmi príjemný 😉

Mirka, ďakujem za podporu 😀 A tehu vírusíky???

A Janka je kde dnes????? 😨

mirka20
6. feb 2008

pipika 😔 a nezjedla si nic zle? lebo ak nie, tak to musi byt z tehu

nellie_
6. feb 2008

Malinky mal v pondelok mesiac...juj, aj včera som tam bola nech sa riadne nakazím...je taky krásny...celého som ho vyvoňala.... 😵 😵 😵 😵

Pipika aj si zvracala??? 😨

nellie_
6. feb 2008

Pahu, dakujeme.. 🙂 🙂 Veď aj vy ste kočkoši, mrkal som tvoj albumík.... 🙂

Ja som ho nebrala na prečistenie vajcovodov, ale nemala by som inak ovulku...HAK mi utlmila činnosť vaječníkov, tak preto mi dala Clostyl.....

Podla mna je fakt pipika tehulienka.. 🙂 🙂 🙂

jankabelka
6. feb 2008

Ahoj Pahu som tu, len mám robotku 😉 ako sa máš moja?

terezicka
6. feb 2008

Mirka ok tak sme dohodnuté 🙂 A lehátko to zatiaľ sme sa len tak o tom bavili, uvidíme keď začneme riadne nakupovať že čo a ako 😉 A mňa tiež koník nejako tu nechce pustiť, dlho mi načítava stránku 😠
Pipika teda to ma veľmi mrzí, nechceš ísť radšej domov si oddýchnuť?

pahu
6. feb 2008

Pipi 😀 Koľký deň si po? 😨 😵

Nellie, aj ja díky 😉

mirka20
6. feb 2008

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

terez, mna vyhodil konik, lebo som dlho nic nerobila, musela som nieco vybavovat a mala som tam rozpisany text.

zabka
6. feb 2008

Mirka tolko virusikov... mnam 😉

pahu
6. feb 2008

Mirka, ďakujem 😉

terez, ôsmy týždeň, to je supiš 😀 Ešte snáď pred dvoma sme tŕpli či mrcha príde alebo nie, pamätáš? 😀

zabka
6. feb 2008

Ale to leti, ze pahu? 😀

pahu
6. feb 2008

Zabka, to teda hej.. 😉 Dúfam že po víkende tam aj ty už budeš mať nejaké číselko 😀

terezicka
6. feb 2008

Pahu veru si na to pamätám, presne pred 2 týždňami som vycikala dve // - to bola riadna radosť 😀

zabka
6. feb 2008

Akurat rozmyslam ci si dnes nekupim testik, ale asi by ma to len zbytocne lakalo..... 😅

pahu
6. feb 2008

Zabka, kúpiť si ho môžeš, aj ocikať ho môžeš, ale ešte nemusíš vidieť pravdu... Preto aj lekári odporúčajú krvný test, ktorý je citlivejší, až na 14 deň po ovulke 😀 Zbytočne by si sa mohla vystresovať, ak by tam stále neboli 2 //... 🤐 😵

mirka20
6. feb 2008

zabka, taky test nie je nikdy zle mat po ruke. a ked uz ti meska, tak snad sa tam uz nieco ukaze, ci zajtra alebo pozajtra. 😉
terez, uz 2 tyzdne vies, ze budete mat malicke 😵 to je take krasne

pipika
6. feb 2008

Pahu som presne tyzden po iui. Nezjedla som nic zle,ani som dnes este nejedla.
Domov nemozem ist,kolegynka brala syna do nemocnice,pride az poobede.

zabka
6. feb 2008

No uvidime aj z casoveho hladiska ako budem stihat.... 😉 ... Ktory je dobry? Ja viem samozrejme tie co sa same ukazuju // 😀 😀

pahu
6. feb 2008

Pipi, myslím si, že to môže byť príznak tehu... Však oni tým spermijkám uľahčili príchod k vajíčku, ktoré už tiež bolo na ceste.. Všetko sa to mohlo zbehnúť oveľa rýchlejšie, a ak je už uhniezdené od 3 DPO, prečo nie nevoľnosti? 😅

zabka
6. feb 2008

NO veru mozes byt velmi citliva a preto sa to prejavujes uz v skorom stadiu... Kazde telo je ine... 😉

zabka
6. feb 2008

Mirka tebe na kolky den meskania ukazalo nieco... 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre