Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

jankabelka
21. dec 2007

Adulka ďakujeme 😀

adulina
autor
21. dec 2007

janka uz sa tesim na tie tvoje dve // 😉

terezicka
21. dec 2007

Adulka super nápad a tie vírusíky hneď na úvod nám určite konečne pomôžu 🙂

pipika
21. dec 2007

Ahoj! 😵
Aj ja sa hlasim do IVky, dufam,ze nam,snazilkam prinesie stastie. 🙂

Musim pracovat. Prajem pekny den. A ak sa do noveho roku nestretneme prajem krasne sviatky. 🙂

papa

terezicka
21. dec 2007

Pipika ahoj a tiež ti prajeme krásne sviatky a hlavne tú vytúženú fazuľku do bruška 😵
Babenky my sme včera s Marekom ozodbili stromček a tak nám krásne svieti, sa z neho teším ako malé decko 😀 Zajtra poriadim obyvačku a môžem dať už aj darčeky pod stromček 😉

jankabelka
21. dec 2007

Ahoj Pipika aj ja ti želám krásne Vianoce a šťastný nový rok hlavne aby pribudla fazuľka do bruška každej z nás 😉

terezicka
21. dec 2007

Presne tak Janka hlavne nech nám pribudne fazuľka do bruška 😕 Ozaj Jani kedy ti vyjde ovu? Lebo nám dvom to vyjde teraz asi skoro narovnako 🙂 Ja budem mať 14DC akurát na Silvestra 😀

adulina
autor
21. dec 2007

Pipika tak krasne vianoce a stastny novy rok a moc nepracuj 🙂

aj ja kcem ozdobovat stromcek 😅 len najprv musi manzel poupratovat a uz to tak vidim, ze ozdobovat budem az v pondelok 😔

jankabelka
21. dec 2007

Terezka ja budem mať ovu asi 2.1. takže už v novom roku tak uvidíme 😉

adulina
autor
21. dec 2007

no Terez, tak to dufam, ze podporis nejakym vinkom a nebudes mysliet na fazulku ale na stastny novy rok a fazulka pride aj sama 😉 🙂 a poriadne to roztocite 😅

maja.ka
21. dec 2007

ahojte, som rada, ze v tejto novej teme to uz funguje ako ma, v III. sa nedalo uz ani prispievat 😒
verim, ze tato tema prinesie vsetkym snazilkam fazulky do bruska 😅

terezicka
21. dec 2007

Adulka aj ja som to včera manželovi vravela že sa pripijeme kúštik aj ja, aj on a vudíme čo vznikne z nášho opitého materiálu 😀
Jani ale aj vy môžte snažilkovať aj na Silvestra 🙂 A ktovie možno aj mne sa to ešte posunie a ovulka bude až v novom roku 😕

jankabelka
21. dec 2007

Terezka tak jasné snažiť sa budeme stále 😅

adulina
autor
21. dec 2007

ahoj majka,
dufam, ze naozaj bude IV uspesna 😉 pre vsetky snazilky

terezicka
21. dec 2007

No baby tak dnes budeme asi jediní ktorí budú oracovať riadne celú pracovnú dobu 😠 Ja toho riaditeľa nepochopím, ani raz nemôže niečo spraviť pre ľudí 😠

adulina
autor
21. dec 2007

baby musíte si poriadne uzit ten silvester a dni okolo, mozno aj vajko bude pripité a bude povolnejsie 😀

maja.ka
21. dec 2007

my mame dnes rozlucka na obed, tak sa tesim, budeme si varit vianocny punc a to zboznujem, ked sa po celej firme siri ta vona ovocia a vereneho vina 😝

adulina
autor
21. dec 2007

teda Terez ten tvoj séfisko je ... 😠

majka ja zboznujem tu vonu vareneho vinka a skorica, klinceky fúúúha normálne ti závidím 😅

terezicka
21. dec 2007

Adulka ja mám tiež rada vôňu vareného vína 🙂
A teraz som úplne nasrdená na riaditeľa, nemám vôbec čo robiť a do 15-tej mi tu asi aj prepne 😢

adulina
autor
21. dec 2007

ale Terez kasli na neho, mysli na sviatky a na pripité tvoje vajko a bude ti veselsie 😉 😀
kde je Kilka, dufam, ze uz neodisla 😒 lebo idem off a urcite ju premeskam, chcem si ist pozriet ordinaciu, nieco porobit a potom by som prisla. 😕

maja.ka
21. dec 2007

tak vam baby trosku poslem tej vone a aj vinka, aby ste mali dobru naladu, my uz popijame fernet s tonicom 😝 😅

terezicka
21. dec 2007

Adulka niečo vravela Kila tuším že ide zaúčať kolegyňu alebo čosi také...
A na toho blbca sa nedá kašlať a najlepšie je že on ide teraz preč a my tu budeme kvasiť a kvasiť a kvasiť 😠 Ako keby nevedel že ľuďom to dobre padne teraz pred sviatkami ísť skôr domov

zaza_na
21. dec 2007

ahojte vsetky! 😉
normalne som mala problem vas najst! 😀
tak nech nam vsetkym prinesie IV vela stastia a hlavne, vsetkym babenkam fazulocky do bruska, nech sme vsetky pekne tehu! 😵
a pre istotu posielam aj nejake virusiky aj ja:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

zaza_na
21. dec 2007

a zase sa mi to podarilo natiahnut to tu 😠 😲 😒

maja.ka
21. dec 2007

terezka to su typicki sefovia, nas keby mohol, tak nas nuti chodit do roboty aj v sobotu 😒
a na obdobie po novom roku sa vobec netesim, to tu budem sediet do vecera a ked sa nahodou niektora zoberie domov riadne o 16,00, tak jej povie, ze ci nema co robit???? 😠

zaza_na
21. dec 2007

terezka, neboj, dneska to rychlo zbehne.
majka, vy hned z rana takto? fernet s tonokom? no teda, tak si to uzi 😀

maja.ka
21. dec 2007

zaza dakujem, ale ja iba tak trosicku, lebo rano som brala ibalgin, v noci mi dosla prva MS a je dost bolestiva, tak by som to asi bez tabletky nezvladla 😒

adulina
autor
21. dec 2007

teda zuzi, ze sa nehambis, takto to tu roztiahnut, rychlo na druhu stranu 😀

no babky tak idem sa offnut, ale pridem,
len keby ste tu uz niektore neboli tak Vam prajem krásne vianoce, vela darcekov a velmi sa neprejedzte, stastny novy rok, PF 2008, tehulkam pokojne tehulkovanie cez sviatky a snazilkam fazulky TTTTTT. 🙂

Terez, ale teba do 15,00 urcite prídem mrknut

A Kilka, Vy sa drzkajte a cakáme správy od Teba 😉

terezicka
21. dec 2007

Zuzka ahojky, sa ti to pekne podarilo natiahnuť hneď prvú stránku 🙂 Ale vďaka za vírusíky 🙂
Majka tak aspoň vieš čo tu dnes máme, bude to tu veru dnes riadna otrava 😝

terezicka
21. dec 2007

Adulka no budem velice rada keď sa tu obajvíš lebo sama sa tu určite zbláznim 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre