Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
6. feb 2008

Zabi, urob test v piatok. 😀

zabka
6. feb 2008

Mam to v plane pahu... 😉

mirka20
6. feb 2008

zabka, ziadny test ti nezaruci 2// ani ten najdrahsi. podla mna netreba kupovat drahy, aj tie lacne ukazu 2//,ak su tam 😉

pipika
6. feb 2008

Nechcem to zakriknut,ale v septembri to bolo to iste.Uz tyzden pred vysledkom som mala nevolnosti,ale nie az tak silne ako teraz.A bola som tehu. 🙂

nellie_
6. feb 2008

Zabka a kolky si DC??? 😉 🙂 🙂

mirka20
6. feb 2008

zabka, ja som bola 17.dpo, 3.den meskania, ale mala som len slabucku druhu palicku, lebo ja som mala neskoro uhniezdenie. ale den na to uz boli palicky krajsie 😉

nellie_
6. feb 2008

Babenky hodim vam sem jeden super receptik na perfektne mäsíčko...ja keby som to najskôr nejedla a až potom som sa nedozvedela že v tom je lečo, tak to snad ani nevyskúšam, lebo lečo neznášam, ale vôbec ho tam nie je cítiť a tie rezníky sú úžasné...
Akurát so pisem kolegynkam tak to hodím aj vám sem:

CHLPATÉ (Šťavnaté) REZNE

1 kg kuracieho mäsa, 3 dcl pohár leča, 6 vajec, 100g solamylu, 2 lyžice horčice, soľ, korenie, vegeta
Postup:
Mäso nakrájať na malé kocočky a zmiešať so všetkými surovinami. Nechať odstáť v chladničke 12 hodín (najlepšie je pripraviť ich deň vopred) a potom lyžicou vyformovať rezne a opiecť z obidvoch strán na horúcom oleji.

zabka
6. feb 2008

To ja viem Mirka 😉 ...Asi kupim ten Modra sprava.. 😵
Nellie dnes som 31DC
Pipika vidis to? To je super príznak...Teraz je to silnejsie lebo sa hlboko uhniezdilo 😉

pahu
6. feb 2008

Pipi, verím tomu a držkám palčeky 😉

zabka
6. feb 2008

A aky si mala testik? 😉

terezicka
6. feb 2008

Nellie ja ten recept poznám, už sme ho aj robili a je to fakt super papaníčko 🙂
Žabka tak na piatok držím veľmi palce, ak bude aj zajtra BT hore tak v piatok určite testni 😵

andulla
6. feb 2008

Ahojte kocenky. 🙂

Zabka ako sa darí ? Kedy budes testovat? Verím, ze budes mat // 😉

zabka
6. feb 2008

NO dobre teda vyskusam to... 😉 ... Ale ak nic nenajdem to bude asi najhorsie sklamanie doteraz... Lebo ked mi niekedy meskalo vzdy mi teplota skakala hore dole... ale teraz sa nejako drzi.... 😖

andulla
6. feb 2008

Zabka budes testovat teraz? Jéj som strasne zvedavá. 😝

zabka
6. feb 2008

Nie teraz andull 😀

andulla
6. feb 2008

Já to budem nervózna do zajtra. Viac ako ty to mi ver. Uz teraz sa tesím s tebou lebo budú //. 😅

Kocky aj vám ide pomaly koníkj. U mna je to strasé kým nacíta nejakú stránku. ☹

zaza_na
6. feb 2008

teda kocky, to mi dalo dnes zabrat precitat vas. ale ste sa rozpisali! 😀
pipika je mi luto, ze ti je tak zle, ale dufam, ze je to kvoli tomu, ze si tehu a potom je to dobre znamenie 😉
mirka, kuknem vecicky, este som nemala cas...
zabka, ja sa tak velmi tesim, ze sa to tak dobre crta s teplotkou. nech sa pekne drzi a tesim sa uz na testovanie v piatok. ale nech radsej nic nezakrikneme...
pahu, este stale sa teplotka drzi hore. este nie je nic stratene...

zabka
6. feb 2008

Ale ani zajtra nebudem 😀 ... Asi az v piatok

andulla
6. feb 2008

Zabka az teraz som si vsimla, ze budes testovat v piatok, ale ak by si si kúpila 2 testy mozes zajtra a v piatok to bude uz len tak pre potvrdenie 😀

mirka20
6. feb 2008

zabka, ja som mala modru spravu, barbara test, ci ako sa volal a este jeden, ale nazov uz neviem.
ahojte andulka, zuzka 🙂
nell, dik za recept, vyskusam

andulla
6. feb 2008

Ahoj mirka 🙂 Ako sa más?

terezicka
6. feb 2008

Už mi ide koník, vôbec som sa sem nevedela dostať 😝

andulla
6. feb 2008

Ahoj Terez aj mne to nejako blbne. Je spomalený 😒

zaza_na
6. feb 2008

veru. kon bol riadne pomaly. dufam, ze uz bude cvalat, ako sa ma 😀
ahoj andullka. a ty si na tom ako zatial?

mirka20
6. feb 2008

andul, mam sa fajn, mala pred chvilou riadne kopcovala a robila v brusku rosambo, ale uz je klud. asi sa unavila a zaspala 😵

andulla
6. feb 2008

Ahoj Zazaka, zatial este mrcha nedosla. Som ako stopovací pes, kazdú chvílku chodím na wc a sledujem ci ano alebo nie. Som uz z toho na nervy 😠

terezicka
6. feb 2008

Zuzka dobre si to vystihla že by mohol cválať 😀
Mirka tak keď sa najbližšie stretneme tak môžem chytiť zas bruško a už budem aj cítiť kopance? 😅

nellie_
6. feb 2008

Aj mne to ako blblo.. 😠 😖

žabka aj ja uz som nedočkavá ako ti vyjde testík....ale verim ze budu // 😵 😵 😵 😵 😵 😵

andulla
6. feb 2008

Jéj to krásne to uz sú viditelné kopanceky a pohyby. Mnam to som mala najradsej 😀

terezicka
6. feb 2008

Ja tiež dúfam že tento mesiac tu budeme mať veľa krásnych dvoch // 😵
Joj mne sa tam nič nechce robiť, taká som lenivá že to až nie je možné 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre