Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
12. feb 2008

ahoj pipika. 🙂 ako sa citis? mrcha nedosla, vsak? 😕

pahu
12. feb 2008

Ahoj Pipi 😉

Babuľky, keď pocítim aspoň trošku hlad, tak si niečo dám, to by som nesilila, uvidím neskôr... 😵 🤐

marse
12. feb 2008

ahojte babulky tak som prave prisla z 3d uzv bolo to uzasne len z naseho syna sa vyklulo dievcatko 😀 😵 😵 😵 sme uplne v poriadku zdravucky , velmi sa tesim 🙂 😉

mirka20
12. feb 2008

pavli, to ovocie mozes zjest, aj ked hlad nemas. daj si to ako taku chutovku. fakt nie je teraz dobre, aby si do seba nic okrem tekutin nedala

pahu
12. feb 2008

Keď ja tu nič dobré nemám, iba takú mandarinko-pomaranč a to sa zle šúpe 😖

Marse, tak to budete mať doma babinec 😵

marse
12. feb 2008

pahu ano tatik je hrdy ze bude mat dom plny bab 😀 som povedala ze bude zarabat na vlozky 😀 😀 😀

terezicka
12. feb 2008

Jejda Marse to je teda super a krásne meno ste vybrali pre dievčatko 😉
Pipika ahojky tak ako sa cítiš?

mirka20
12. feb 2008

marse, to vazne? to je fakt zvlastne. vacsinou je to naopak, ze z dievcatka sa vykluje chlapcek 🙂 ale hlavne je, ze ste v poriadku 😵
pavli, ani jablcko?

marse
12. feb 2008

terezicka mirka dakujem je to ten naj pocit vediet ze ten mrnosko je uplne v poriadku a zdravi.... 🙂

terezicka
12. feb 2008

Marse tak to ti verím že to musí byť super pocit 🙂 Ja sa už teším na piatok keď aj mne doki povie že je všetko ok 😀

mirka20
12. feb 2008

marse, to je 😵 . a fotky mate?

marse
12. feb 2008

terez v piatok ides na poradnu?? a co nevolnosti ? mas?

mirka fotky su len ich musim dat do albumu, len take z normalneho sona, nie z 3D lebo mala nechcela ani za svet ukazat tvaricku stale si drzala rucicky pred nou 😀 tak hanblivka do tvare ale pohlavie nam vystrcila ako nikdy 😀

andulla
12. feb 2008

ahojte kocky 🙂
Pvli drzim paleceky 🙂

pahu
12. feb 2008

Marse, tak šupni aspoň foto z normálneho, však nás poteší všetko 😉 A to bude dobrá beťárka, keď už teraz Vás neposlúcha 😀

Mirka, poslala som sekretárku na nákup, tak snáď kúpi aj nejaké ovocie,...

Anduli ďakujem, ale ja tomu naozaj nedávam skoro žiadnu nádej... Max 5%... 😒 Skôr ma to štve, lebo by som mala začať stimulovať kvôli 2.IUI (inseminácii) už zajtra a takto nemôžem...

zaza_na
12. feb 2008

babeny, javas citam, len velmi nestiham. marse, blahozelam k dievcatku. som rada, ze ste vporiadku 😉

terezicka
12. feb 2008

Marse v piatok idem vlastne 2x k dr, povedal že mi vtedy spraví aj tie vstupné vyšetrenia 😝 A že mám prísť s plným močovým mechúrom, tak dúfam že sa nepocikám 😀 A nevolnosti, no dosť veľmi ma napína - nie je to veru nič príjemné 😔 Zvracala som zatiaľ iba raz 😔
Ozaj a keď mi nepovedal doki či si mám doniesť aj moč, tak si ho mám pre istotu doniesť? A budú mi brať aj krv teraz? Mám tam ísť nalačno?

mirka20
12. feb 2008

marse, tak to je riadna potvorka, takto sa vam schovavat 😅
jaj, pavli, neviem, ked si poslala sekretarku 😀
ahoj andulka. mrcha nikde?

andulla
12. feb 2008

Pavli to nevadi, ze nedavas velku nadej, ale predsa tych 5%. Nevzdavaj sa. Velmi ti to prajem 🙂

terezicka
12. feb 2008

Andullka a ty si ako na tom? Pipika a ty ? Kde si sa teraz stratila?

pahu
12. feb 2008

Terez, podľa mňa mu bude stačiť tvoj moč v brušku 😀 Ideš ráno ? 😕

Mirka, už je tu sekretárka, idem ju skontrolovať 😀

mirka20
12. feb 2008

terez, moc si radsej zober. a ak tam ides rano, tak chod radsej nalacno, lebo na zaciatku sa berie krv, len neviem presne v kt.tyzdni. ale kedze si uz v 9tt, tak ti uz budu robit tie vstupne testy krvi

terezicka
12. feb 2008

Pavli hej idem tam hneď ráno na pol 8 a potom šup-šup do školy 😝 Ale ja som myslela moč na testovanie 😅 😀

terezicka
12. feb 2008

Mirka ale ja keď som nalačno ráno tak ma vždy nadrapuje veľmi 😔 A keď ma bude aj u nich to bude riadny trapas 😕 A keby som aspoň nejaké sucháre zjedla? 😕

andulla
12. feb 2008

Terazka mrcha nikde. Dnes som aj vybehla do lekarne pri baraku, ale mali nen Rapid, tak som nekupila. Po obede cez vychadzku hned o 14,00 letim na stredisko do lekarne a tam uz nejaky kupim. Co myslis co by sa stalo keby som jeden urobila este dnes? 🙂

pahu
12. feb 2008

Anduli, skús 😀 Ale skús pred tým aspoň hodinku-dve neísť cikať, aby si tam mala toho hormónu dostatok 😀

Mirka, papám banán a na stole mám aj jablko 😵

Počujte, to vy ste tu písali, že tehuľky by nemali jesť grep? A prečo? 😕

mirka20
12. feb 2008

terez, moc si budes nosit teraz stale do poradne, aby zistili, ci nemas bielkovinu v moci. takze ten si zober. no a s tym jedenim fakt neviem. a keby si vstala tesne predtym ako pojdete? a daj si zuvacku, mozno to zaberie. tie suchare fakt neviem. a neboj, u doktora su podla mna na taketo stavy zvyknuty 😉
pavli, som fakt zvedava, co doniesla 😀
andulka, radsej vydrz do zajtra rana 😉

andulla
12. feb 2008

Pahu ok uz od teraz nepojdem cikat, teda ak to vydrzim lebo ma nutka castejsie. 😉

marse
12. feb 2008

Terezka nemusis brat moc staci ten v tvojom mechuri 😀 😀

pahu nejake fotecky vlozene 😉

pahu
12. feb 2008

Anduli 😀 Tak teraz mám ešte scvrknutejší žalúdok ako pred tým... Som nervózna 😀 😀 😀

pipika
12. feb 2008

Sorry,mala som pracu.
Takze ako sa citim? Rano som odpadla,este dobre ze bol mangel doma.Strasne sa mi toci ta blba hlava.Mrcha zatial nikde,mala dorazit dnes.Trocha mi je na grc. 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre