Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
12. feb 2008

pavli, ma potesila ta tvoja sekretarka 🙂 a grepy by sa nemali jest pre to, ze obsahuju chinin, ci co a ten by sa v tehotenstve nemal. ale ked si das jeden, tak ti to urcite neublizi. nic v malom mnozstve neskodi, to mi povedal doktor

andulla
12. feb 2008

Pavli moja hlavne klud 😀 😝 Vsetko bude tak ako ma byt 😉

mirka20
12. feb 2008

pipika a to si v robote po tom rannajsom odpadnuti? davaj si na seba pozor, prosim. 😔 uz nech ti potvrdia tehu a ostanes na materskej, lebo to nie je dobre, ked si v takomto stave a pracujes

pahu
12. feb 2008

Marse, už som ich mrkla 😀 Ale ty už mám poriadne bruško, konečne ako tehuľka 😀

pahu
12. feb 2008

Pipi 😀 Zajtra ideš na tú krv? Či až 14.2.?? 😀

terezicka
12. feb 2008

Mirka lenže ja tam pôjdem sama, ale aspoň tú žuvačku vyskúšam hádam sa mi podarí to zvládnuť 😕
Andullka som zvedavá na výsledok tvojho testovania 😉

andulla
12. feb 2008

Terzicka aj ja. Uz prvy vysledok budem vediet cca o 14,45 hod dnes 😝

mirka20
12. feb 2008

terez, nepojde s tebou marek? hlavne nikde neodkvecni, ked aj budes grckat, ale neodpadni

pahu
12. feb 2008

Marse prepáč, ty už mášššš......

terezicka
12. feb 2008

Fúha Pipika prosím dávaj si pozor a radšej veľmi ani nepracuj...Zajtra ideš kedy na krv? Budeš potom na nete alebo nám pošleš sms-ku?
Mirka nie nepôjde, lebo on ide zajtra ráno do roboty a vráti sa až v sobotu večer. A ja idem potom do školy, tak cestou do školy budem jesť 😀

mirka20
12. feb 2008

terez, spapaj uz hned nieco u doktora a potom celou cestou do skoly

terezicka
12. feb 2008

Mirka nemaj boja hneď ako budem môcť sa určite najem 😀 Som zvedavá či dostanem už aj knižku ale s ňou ešte počká 😕

zaza_na
12. feb 2008

citam, andullka, mam radost z tvojho nemrchovania. len nech to vydrzi este aspon dalsich 9 mesiacov.
pipika, naozaj si davaj pozor. a opatrne vsetko rob a pomalicky 😉
terezka, ale snad sa mozes najest. ja som mala vsetky tie odbery az neskor doobeda a tiez som nejedla a skoro som odpadla. a doktorka povedala, ze to netreba ist na lacno. vsak na krvnu skupinu jedlo nezavazi 😀 a ani na tie ostatne testy - myslim, ze sa robi na hiv, hepatitidu, rubeolu a hemoglobin 😉

mirka20
12. feb 2008

ja som uz dostala v 9tt, teda myslim. a ak bude vsetko tak ako ma byt, tak ti ju uz mozno da. kazdy doktor je v tomto iny 🙂

pipika
12. feb 2008

Ano som v praci,ale sedim za pc.Zajtra idem na krv,potom sa rozhodnem ci pridem do prace alebo nie.Uvidim ako mi bude.Baby,velmi sa bojim zajtrajska. ☹

marse
12. feb 2008

pahu hej nejako nam rastie 😀

andulla
12. feb 2008

zazi ved to aby boli // a potom este vydraz 9 mesiacov 😀 To zvladnem, musim 😝

mirka20
12. feb 2008

pipika, neboj, sme s tebou. muselo to vyjst 😉 a do roboty radsej nechod, ak ti bude co i len trochu zle, radsej ostan doma a oddychuj.

zaza_na
12. feb 2008

andi=ulka, to bude potom nadhernych 9 mesiacov 😵
pipika, neboj sa. kedy to mas presne. budem na teba mysliet a silno drzat palce. urcite to vsetko dopadne dobre 😉 a do roboty uz potom radsej nechod, ked netreba

andulla
12. feb 2008

zaz to bude 🙂
Pipka drzim ti silno palceky 🙂

terezicka
12. feb 2008

Pipika ja som tiež za to aby si do roboty nešla, radšej si spravte s manželom pekný deň a nezaťažuj sa nejakou robotou 😔 Radšej sa pekne prejdite alebo si oddýchnite 🙂
Zuzi vďaka za tvoje info, uvidím podľa toho ako sa budem ráno cítiť 🙂
Mirka ja verím že bude všetko ok, ale tú knižku by som fakt rada dostala 😅 Ale ak nie tak si aspoň fotku vypýtam 😀 A sme sa dohodli s Marekom, že ak dr.gregor povie že je všetko ok, tak v nedeľu ideme k našim a povieme to už aj mojim súrodencom 🙂 Som to napísala mamine a ona mi hneď napísala že aby sme prišli aj na obed a Marek samozrejme hneď súhlasil - veď svokrovcov treba vyžrať 😀
Inak so mnou už asi lomcujú tei hormóny lebo niekedy som fakt neznesiteľná...Včera som Marekovi iba rozkazovala čo má a čo nemá, večer som išla spať a som naňho kričala nech ide spať aj on a keď nešiel trošku tak som sa rozplakala z ničoho nič 😅

pipika
12. feb 2008

Zaza idem na krv na pol osmu a vysledky budu po 14.00.Ale vtedy uz budem vediet,lebo spravim test.Tak velmi chcem byt tehu. 😔

terezicka
12. feb 2008

Pipika ideš ráno robiť test? Skôr ako pôjdeš na krv či až potom?

mirka20
12. feb 2008

terez, moja, no, nech si marek zvyka. aj ja na mojho sem-tam nakricim, aj sa rozplacem, aj sa smejem...proste si tehu a to je tym 😉
juuj, bolo by super, keby si uz dostala knizku. potom ju dones aj spolu s fotkou ukazat k nam. si prorovname 😉

mirka20
12. feb 2008

pipika, neboj, bude to tam 😉

zaza_na
12. feb 2008

pipika, vsetky priznaky vyzeraju byt na tehu. ale chapem, ze sa bojis. ja by som sa tiez strasne bala 😒 hlavne mysli na to, ze toto je pre teba teraz najdolezitejsie na svete a vsetko ostatne musi ist bokom. vsak si pre to spravila uz tak vela 😉

terezicka
12. feb 2008

Pipika ja si tiež myslím že to bude to po čom tak veľmi túžite 🙂
Mirka neboj donesiem len nie že začneš potom machrovať že ty tam už máš toho popísaného viac 😀

mirka20
12. feb 2008

terez, to by ma ani nenapadlo. ja som hlavne velmi zvedava na fotku. knizku budeme mat asi rovnaku, no len ja ju mam uz viac zapisanu. ale zato aj ja som ju mala kedysi novu 😉

andulla
12. feb 2008

Kocenky ja sa na hodinku s vami lucim. Idem sa obliect asup do lekarne pre test. 😀 😝

terezicka
12. feb 2008

Mirka veď ja len zo srandy som to napísala 😉 A potom sa dohodneme že druhé bejby budeme mať na rovnako a vtedy budeme mať aj knižku spolu zapísanú 🙂
Andulla tak zatiaľ pa, dúfam že ma ešte stihneš kým budem v robote, chcem počuť len samé dobré správy 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre