Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
14. feb 2008

cesta do ba trva okolo 3 hodin, ale kadial chodime, to ja neviem. viem, ze ideme cez nitru, ale inak nic. ja si cestu velmi nevsimam, vacsinou sa snazim spat, aby mi to preslo co najrychlejsie.
pre dnes sa lucim, ozvem sa opat zajtra. papa 😵

pipika
14. feb 2008

Mirka pekny vecer. 🙂

andulla
14. feb 2008

Ahojte kocenky. 🙂 Ja sa vám ospravedlnujem, ze som sem len teraz prisla, ale bola som neskutocne unavena a neuverite, ze od 12,00 som spala az doteraz. boli matrosku hlava.
U lekarky v celku nebolo nic. Vzala mi len krv a zajtra o 12,00 mam volat za vysledky a potom sa uvidi, takze neviem opat vobec nic ☹

pahu
14. feb 2008

Som tu, ešte 5-10 minutiek 😀

Pipi ďakujem za kompliment 😀 Aj ty si fešanda, ale nebolo by od veci, keby si si šupla jednu fotku do albumíku, aj mimo svadobnej 😀 Kvôli aktualizácii 😵 Aspoň na chvíľku ... ☹

Anduli, ako vidíš, ani ja som tu dnes toho veľa napopísala. Mám toho trošku viac v robotke, k tomu bolavá mrcha a ešte aj vybavovačky kvôli lekárom pre toho nášho kamaráta... 😨 😵

pipika
14. feb 2008

Pahu skusim pohladat fotku,ale ja sa nerada fotim,tak neviem ci najdem nejaku poriadnu.
Idem k Drabekovi 26.2, ty uz asi budes vtedy za IUI. 🙂

andulla
14. feb 2008

Normalne som dnes mimo diania. Stale ma boli hlava a je mi divne. asi je to z tej mrchy, ktora sa nevie spustit. Dnes na valentina si davame cervene vinko. Ja len trosku a aspon takto spustim tu mrchu ak ma prist 😉

pipika
14. feb 2008

Andulla aj mne strasne boli hlava od rana,bude to aj u mna od tej hnusnej mrchy.Stale nedorazila,ale citim ze je vo dverach.

martinkamm
14. feb 2008

boze my sme uz konecne doma taka som rada 😅 aspon travim valentina s mojou milovanou rodinkou 😵

jankabelka
15. feb 2008

Dobré ránko 😉

annavi
15. feb 2008

ajojte babulky...aaa je tu piaaatoookkk 😵 😵

jankabelka
15. feb 2008

Ahoj Annavi veru tak, ako sa máš?

annavi
15. feb 2008

ahojky janka.....da sa uz v pohodke.uz je piatok

mirka20
15. feb 2008

dobre rano 🙂
uz len par hodin a vikend je pred nami 😵

nellie_
15. feb 2008

Ahojte babenky....
veru, konecne piatok... 🙂 😵 😵

mirka20
15. feb 2008

ahoj nell 🙂
co idete porabat cez vikend?

martinkamm
15. feb 2008

krasny dnik vam zelame ja i bambulka 😀 nas caka cez vikend ucenie nakolko musime rychlo porobit skusky aby sme po porode uz nemali nic len statnice a diplomku 😝

mirka20
15. feb 2008

ahoj martinka. tak prijemne uckanie 😵
my ideme na vikend do blavy k sesterke, kt.ma skoro 2-rocneho syna, tak sa moc tesim 😵

martinkamm
15. feb 2008

mirka to budes mat supis vikendik no ja som zvedava ci sa cez ten vikend prinutim do toho aspon kuknut 😵 my ideme o chvilku po ten kocik co sme kupili sa uz tesim 😀

nellie_
15. feb 2008

my zatial nevieme ako budeme vikendovat...ale asi klasika..u svokry a domka.... 😉 🙂 🙂 U svokry teraz byva moja svagrinka ktora ma toho malinkateho mesacneho Tobinka a tak sa ku nim vzdy tesim....aj vcera som bola, on je fakt taky nadherny....a uz som sa konecne nebala zobrat ho na ruky bez perinky... 😀 😉 😎 😵

mirka20
15. feb 2008

martinka, tak prijemny zazitok pri pozerani kocika 🙂
pisala mi terezka. su v poriadku, malicke narastlo, srdiecko bije. maju uz aj tehotensku knizku a termin porodu 26.9. 🙂 vsetky vas pozdravuje.

martinkamm
15. feb 2008

jejku mirka tak ju potom od nas pozdrav 😀

mirka my ho uz nejdeme pozerat to sme okukali v pondelok ideme si uz pon domov 😅

mirka20
15. feb 2008

jaj, tak to bude uz o to lepsie 🙂
ja sa tiez uz strasne vytesujem z kociara a pri kazdej prilezitosti ho hojdam 😅

martinkamm
15. feb 2008

no my mame i doma na dvore uz kocik jeden a druhy tatino o mesiac znesie z povaly takze si tiez sem tam hojdam ked som doma ale to povacsinou len cez vikendy 😉

nellie_
15. feb 2008

Super, ze je u Terezky vsetko OK.... 🙂 😵 😵 😵 😵

Martinka jéj, ved ty uz o chvilku rodis, ako som kukla v tvojom pase.. 😉 🙂 🙂 🙂
A uz más vo výbere mena jasno, ci este stále nie? 😉

nellie_
15. feb 2008

Jéj Mirka, prave som kukla tvoj albumik...Ake más krásne brušinko.... 😵 😵 😵 😵 😵
Zatiaľ si pribrala , len 6 kg? 😉 🙂 🙂

mirka20
15. feb 2008

nell, ano, zatial len 6 a som rada 🙂 a co povies? uz mam vacsie brusko ako moj manzel? 😉 vcera sme sa fotili, tak sme sa nasmiali. ale ja som jankovi povedala, ze chcem vyhrat a mat vacsie brusko ako on, tak sa trosku posnazil a stiahol ho. ale len kusok. lebo on ked chce a riadne vypuci brusisko, tak ho ma fakt obrovske a len tesne vtedy vediem vo velkosti. 😅

pahu
15. feb 2008

Ahojte 😀

Tak už som tu 😉 Mrcha je stále silná, už som to neočakávala že ďalšiu noc bude taká, tak si asi viete predstaviť, ako som sa ráno zobudila... 😒

Tak ako Mirka? Kedy vyrážate do BA? 😉

pipika
15. feb 2008

Ahojte!
Neviem ako je u vas,ale tu je tma a snezi. 😠

mirka20
15. feb 2008

pavli, tak ta mrcha ti neostane nic dlzna 😖 to je ale potvora. ale kedze je posledna na 9 mesiacov, tak si to musi vynahradit 😉
do blavy by som ja chcela vyrazit uz dnes poobede, ale manzel by chcel ist az zajtra rano, tak neviem. ale ideme urcite, tak sa moc tesim 😵

mirka20
15. feb 2008

pipika, vsak si robis srandu? 😕 ved tu u nas krasne svieti slniecko. dufam, ze sa to do poobedia ustali a bude dobre, lebo ja chcem ist uz dnes do blavy 😔 inak ahojky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre