Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

nellie_
18. feb 2008

ALebo možno išla domkov potom, ak bola unavena alebo tak.... Mirka ma aj doma net???

pahu
18. feb 2008

Podľa mňa sa jej do robotky už neoplatí ísť, dúfam len, že je všetko O.K. 😀

nellie_
18. feb 2008

Presne to si myslim aj ja Pahu....ja by som na jej mieste urobila to iste... 😀 😀 😀

Mna to tu dnes tak nebavi.... ☹ uz nech som doma.... fakt sa necitim vo svojej koži....a to pichanie ma akosik znervoznuje... 😅

pahu
18. feb 2008

Nellie, neboj sa 😉 To zvládnete, idem teraz volať do centra, nech mi povedia, kedy je IUI 😀

terezicka
18. feb 2008

Mirka má net aj doma, ale sľúbila že sa ozve...Ale idem jej už napísať

mirka20
18. feb 2008

uz som tu 😵

mirka20
18. feb 2008

3 hodiny som stravila u dokiho, aby ma za 2 minuty vybavil 😠 ale nechcel ma trapit, tak ma ani nepozrel, len mi predpisal tabletky do pochvy. a su take obrovske 😝

mirka20
18. feb 2008

terez, stretko plati 😉
u dokiho ma mala tak kopala, bola som z toho cakania nervozna, tak aj ona. som myslela na teba, terez, ze dufam, ze ked pridete,tak bude tiez tak kopkat 😵

zaza_na
18. feb 2008

mirka, uz sme sa tu veru o teba strachovali 😀
joj a kolko mas tych tabletiek? kolkokrat denne musis brat?

terezicka
18. feb 2008

No Mirka tak vidíš akurát som ti napísala keď si ty prišla 🙂 A išla si ešte do roboty alebo už pekne domkov radšej?
A ja dúfam že Rebeka bude pekne pokpať nemusí silno aby ťa veľmi netrápila, ale trošku môže aby som ju cítila 🙂

mirka20
18. feb 2008

prave som si docitala, co ste tu vsetko popisali a ste zlate, ze ste sa o mna tak bali 😵 na to, ze som tehotna ohlad nebrali, lebo 90% cakajucich bolo tiez tehotnych a podla bruska sudim, ze vo vyssom tyzdni ako ja.
terez, ja hned ako som prisla, tak som si musela ist dat zohriat jest, lebo som bola uz poriadne hladna a hned som aj pustila net a ako som precitala, ze mi ides pisat, tak som napisala, ze uz som tu, ale uz si si to nestihla precitat.a bekinku nejak posmelime, nech kopka, aby si ju citila. a ak nebude chciet, tak si lahnem a ona urcite zacne, lebo to je vzdy tak, ze ked si lahnem, tak ona zacne uradovat 😅
zuzka, tabletiek je 12 a mam si davat jednu na vecer, tak neviem, ci mam vyuzivat cele to balenie 😔 asi zavolam dokimu, ked mi to polavi, ze ci to mam uzivat dalej.

nellie_
18. feb 2008

Mirka, to ta neprepustili? Ja vzdy pustim tehulku predo mna....

mirka20
18. feb 2008

nell, len tam vsetky predomnou boli tehotne. nas tam ani nebolo tak vela, ale doktorovi to islo nejak pomaly a este aj mal obed, takze sa to vsetko natiahlo. este aj ja som chcela jednu tehulku pustit, lebo ze jej je trochu zle, ale nakoniec povedala, ze ona vydrzi.

terezicka
18. feb 2008

Mirka neva, na teba oželiem tie 3,-SK za sms-ku 😀 Už sa teším na tvoje veľké bruško aj na Rebekino kopkanie, dúfam že bude chcieť poctiť svojim kopancami budúcu tetu 😀

nellie_
18. feb 2008

jáj, takže tak...v tom pripade beriem.. 😉 🙂 🙂 🙂
To neznasam ked maju tie ich doktorske obedne a kavickove prestavky...a ja mam vzdy taku smolu ze to vyjde akurat predtym ako mam ist ja na rad... 😀 😀 😀

terezicka
18. feb 2008

Nellie a ja neznášam keď sa predbehne ten človek čo rozdáva tie letáky a ponúka kadejaké lieky - neviem teraz rýchlo prísť na to ako sa ten človek volá 😝 Mňa ide vtedy úplne rozdprapiť 😠

zaza_na
18. feb 2008

mirka, ale uz si teraz teda domka, hej?
no a tie hyper tablety ti nezavidim. ja neviem, co by som s takymi robila 😅

terezicka
18. feb 2008

Zuzi ja si myslím že Mirka sa vrátila naspäť do roboty 😝
Ty Mirka ozaj, dúfam že si pamätám ešte cestu k vám, nieže budeme zvoniť pri cudzích dverách 😀 Auto môžme dať tam kde minule alebo tam stojí vaše?

mirka20
18. feb 2008

nell, tak to sa mi stalo presne dnes, ze uz ma sestricka nezobrala dnu, lebo mali obed. ale nebolo to az tak dlho, takze to bolo ok. ale 3 hodiny su 3 hodiny. tak som sa na buducu poradnu radsej objednala, lebo neviem, ci by sa mi tam chcelo tak dlho opat sediet. tak si radsej priplatim 100,- a pojdem presne na cas.
zuzka, nie, som naspat v robote. dnes som aj chcela skor odist z roboty, kedze ideme mat taku vzacnu navstevu ako je terez, ale kedze som tolko bola u dokiho, tak nemozem
terez, obchodny zastupca - ludovo nazvany diler 😉

pahu
18. feb 2008

Mirka, tablety by si mala užívať všetky, nakoľko ti síce veľmi rýchlo zmiznú príznaky Mykózy, ale ona tam stále je a vráti sa pri najbližšej príležitosti späť, takže pozor 😉

Tak už som volala do centra, IUI mám vo štvrtok ráno, ideme tam už na 7,15 spolu s drahým, takže budem mať všetko čerstvé 😵 a potom ale pôjdem rovno domov... V robote som im oznámila, že idem na mini zákrok, budú mi prepichovať cystu a však som ani veľmi neklamala 😀 Aj to mi budú robiť 😉

terezicka
18. feb 2008

Kočky pomaly sa zberám na odchod, tak sa vidíme zajtra ale s Mirkou ešte dnes 😀
Tak príjemný zbytok dňa, nech vám to tu rýchlo prejde 😵

zaza_na
18. feb 2008

no, tak ale to ti uz ubehne rychlo mirka 😉
pahu, takze vo stvrtok rano budeme na teba mysliet a drzat ti palce 😵

pahu
18. feb 2008

Pa Terez a vychytaj ju aj keď ty nepotrebuješ, lebo potom nám konečne pošlete aj zase nejaké vírusíky, mne by sa momentálne doooosť zišli 😀

mirka20
18. feb 2008

pavli, dobre si im to oznamila. a neklamala si, len si nieco zatajila, ale nema ich to co zaujimat 😉 a s tymi tabletkami mas pravdu, takze 12 dni budeme s tabletkami a bez tulkania sa s manzelom 😝
terez, pa o chvilu sa uvidime 🙂

mirka20
18. feb 2008

pavli, pre teba:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pipika
18. feb 2008

Ahoj terez!
Pahu som rada,ze idete vo stvrtok. 🙂 Ty ides az okolo 9,vsak? Ja stale neviem co so sebou.

mirka20
18. feb 2008

a tu su virusiky pre vsetky ostatne snazilky:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

pahu
18. feb 2008

Mirka ďakujeeeeem 😀

Pipi, ty budeš v GF až 26.2., však? Ale zase to nie je tak neskoro, skúste sa dohodnúť na žiadosti na IVF ale popri tom skúšajte stále IUI, ak je to možné, prečo to nevyužiť? 😀 Noo, a povedali mi, že môžeme prísť hneď ráno o 7,15 spolu, takže počkáme kým to vyčistia, možno pôjdeme niekam na raňajky, počká na mňa v čakárni alebo v aute a potom ma odvezie moje zlato domov... Tento krát chcem aby tam bol, neviem ako sa budem cítiť keď mi budú prepichovať aj tú cystu 😒

andulla
18. feb 2008

Pavli budem aj ja na teba vo stvrtok mysliet, neboj. Tentoraz to bude na 100% uspesne 🙂

mirka20
18. feb 2008

baby, ja sa lucim, lebo uz mi prezvanala terezka, ze su na ceste k nam, tak letim domov. papa zajtra 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre