Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
21. feb 2008

a nevies, kde by som mohla zohnat ten vankus na kojenie v nejakej prijatelnej cene? ci treba len pozerat bazar, ci niekto nepredava...?

zaza_na
21. feb 2008

a kam ste sa vsetky vytratili? 😕
terezka, dufam, ze si ok...

mirka20
21. feb 2008

zuzka, urcite len pozeraj bazar. daj si do vyhladavaca a najde ti urcite nieco. ja som tiez kupovala z bazara, aj ked bol cisto novy, lebo ta baba, co to predavala brala odniekadial priamo z vyroby.

zaza_na
21. feb 2008

dik mirka za tip 😉

mirka20
21. feb 2008

niet za co 😉

mirka20
21. feb 2008

kde ste vsetky zmizli? 😕
ja sa prave napchavam 😅

zaza_na
21. feb 2008

ja som stale tu mirka. ale terezka sa nam nejako stratila 😕
dobru chut prajem. a co mas dobreho? 😉 ja mam dnes segedinsky. uz treti den, tak nemam nan uz tak velmi chut. ale to neva. uz je dojedeny a zajtra mozme mat nieco ine 🙂

mirka20
21. feb 2008

ja mam rybu na masle so zemiakmi. chcem, aby nasa rebeka bola mudra, tak sa snazim jest vela ryb 😅

nellie_
21. feb 2008

ja som bola tiez sa napapat...mala som take dobre cestovinky co vcera mama robila...mnam 😎
A teraz som si uvarila cajik, lebo mi je akosik zima.. 😅
A bavim sa na kolegovi on je taky velmi slusny...a nabehol sem ze: "pocuvaj Julka na chodbe je taky smrad, ako keby niekto vypustil vzduch z cloveka..." 😀 😀 😀 😀 Mne to take smiesne prislo ako to povedal a ked odisiel som tak vybuchla a neviem sa prestat smiat... 😀 😀 😀 On to tak vazne povedal a tak dôlezito a tak smiesne.. 😀 😀

mirka20
21. feb 2008

mne pokazila naladu jedna klientka. taka som nastvata, este aj vonku je tak pod mrakom. dnes som skoro vobec nic nespravila a to v kuse kmitam. proste nemam svoj den 😖

nellie_
21. feb 2008

Mirka, nedaj si pokazit naladu.... 😉
Inak je fakt otrasne...u nas prsi, je zatiahnute a zacina ma boliet hlava.. 😒

mirka20
21. feb 2008

u nas este neprsi, ale je zatiahnute. uz mam naladu pokazenu, takze nic so mna dnes nebude 😔

terezicka
21. feb 2008

Už som tu aj ja 😅 Bola som pri tej kolegyni, vysvetlili sme si to...Tak dúfam že už bude dobre 😅 Ale išlo o to, že v smernici je napísané že prieskum trhu nemá robiť na niektoré veci ale riaditeľ jej ho aj tak kázal robiť a tu to nikto nevie 😅 A na základe toho vzniklo z toho to čo vzniklo

nellie_
21. feb 2008

nemam rada take dni, ked mi niekto pokazi naladu....nastatie moj sef je na lyzovacke, tak mam klud.. 😎
a nema ma tento tyzden kto vytacat.. 😀

terezicka
21. feb 2008

U nás je tiež na figu počasie a hlava bolí aj mňa 😅 Ešte by som mala ísť s kolegyňou do mesta a potom dnes to tu ťahám do 16:30 😝
Mirka a doniesla som si ten denník od teba, tak si môžem potom doň zapisovať 😉 A nebuď smutná prosím, stačilo že som bola ja dnes 😔

zaza_na
21. feb 2008

nellie 😀 teda, ten tvoj kolega 🙂
u nas je tiez zamracene. prsat nebude, ale aj tak by som bola ovela radsej, keby na nas zasvietilo slniecko 😔
uz mi tak velmi chyba...
mirka, to mi je luto, ze mas pokazenu naladu. uz ti ju nic nemoze napravit? 😉

zaza_na
21. feb 2008

terezka, som rada, ze sa to nejako poriesilo. snad uz bude len dobre 😉

mirka20
21. feb 2008

terez, urcite si do nho vsetko zaznac. ja som to velmi chcela mat takuto spomienku, ale vobec som nestihala. tak to sprav aspon ty a potom sa budem vytesovat z tvojho dennicka.
zuzka, neviem. uvidim, mozno, ale nie je to iste, ze mi nieco alebo niekto vylepsi moju super naladu 😖
terez, a nie som smutna, len som nastvata a mam depku, lebo nestiham nic. ale som rada, ze vy ste si to vydiskutovali a je dobre.

terezicka
21. feb 2008

Mirka ani my ti nevylepšíme náladu? 😕 Keby tu bola Pahu a dala nejaký svoj zápot tak by si sa isto smiala 😀 Asi takto: 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nellie_
21. feb 2008

No aspon ze Terezke sa uz nalada zlepsila.. 😉 🙂 🙂 To som rada...

Zazi, henten moj kolega on ti je ine cislo...ani ziadne skarede slovo nepozije..jeho nadavka je iba "do pekla" ine nic...on zevraj chcel ist za farara a tak este nieco z toho v nom zostalo....

len keby ste poculi ako to povedal to s tym vypustanim vzduchu z cloveka 😀 😀 😀

mirka20
21. feb 2008

terez, vy my ju lepsite uz teraz. lebo keby ste tu neboli, tak by som bola asi v uplnej depresii 😖 ale kedze ste tu, tak je to trochu lepsie

terezicka
21. feb 2008

Mirka som na tom podobne ako ty 😅 Ešte že vás mám 😀
Nellie máš super kolegu, musí s ním byť veru sranda 😀

nellie_
21. feb 2008

No my tu mame vseliakych exotov... 😀 😀
Najviac ma ale sokol ujo co robi u nas na kontorlingu...taky solventny pan presedively taky paprdko 55 rocny, co sa hrabe iba v ciselkách...Minuly tyzden nam nesiel net, a potrebovala som od neho plany, tak mi ich doniesol na USB kluci a ked som si ho kopirovala kukam, ze v tom kluci ake zlozky ma a on tam mal ze videa-er. 😀 😀 no moja fantazia hned pracovala..ked som to povedala kolegyni ze nas paprdko ma na kluci eroticke videa tak to ste mali vidiet tie vybuchy...ale mozno mu krivdim 😎 .. no ale uznajte videa-er..no co by to tak mohlo byt. 😀 😀

zaza_na
21. feb 2008

nellie, tak to si urcite uzijes. to mas velmi dobreho kolegu 🙂
mirka, tak aspon trosku sa ti zdvihla. aj to je uspech. a dakujem velmi pekne za ten link. ty si poklad 😵
terezka, tak to som rada, ze sa uz aj smejes. a veru, pahu nam tu dnes chyba. ta by hned vsetkym podvihala naladu 😀

terezicka
21. feb 2008

Zuzi to máš pravdu veď Pahu je tu taký najväčší optimista a smejko 😀 Ale dnes radšej nech pekne doma ležká a oddychuje aby sa spermijka aspoň jedna poriadne uchytila a doplávala do víťazného konca

nellie_
21. feb 2008

alebo mame este jednu kolegynu co nenosi podprdu...a to ma nejak po 50-tke a veeelmi rada nosi strikovane dierovane veci cez ktore jej vytrcaju bradavky...keby aspon mala nejake pevne prsia, ale nie tie ovisaky co ma az po pupok skoro.. 😀 😀 😀 😀
na nej sa tu tiez vzdy celkom dobre pobavime...

nellie_
21. feb 2008

Veru Pahu nech pekne lezka s vylozenymi nohami.. 😵 😵 😵 nech chlapci bojuju.. 😉 🙂 😵 😎

terezicka
21. feb 2008

Nellie tou kolegyňou si mi pripomenula moju spložiačku zo SŠ, bola viac obézna a najlepšie bolo keď si nedala podprdu, ale zato si dala tričko bez rukávov a ramienok, odvšadiaľ jej všetko trčalo a bradavky svietili tak jasne že to bola až hrôza 😅

mirka20
21. feb 2008

nell, keby som nevedela kde robis, tak si predstavujem ine veci, ze kde pracujes 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre