Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

zaza_na
27. feb 2008

diki za info adu 😉 dufam, ze sa to co najskor zlepsi a Alex bude pekne papkat. ale ked vravis, ze dost pribral, tak to snad nebude az take zle. drzim palceky 😉

zabka
27. feb 2008

No tu je ten moj grafik.... aj tak je akysi cudny...http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0

adulina
autor
27. feb 2008

zuzi, papkat papká az mám pocit, ze niekedy az vela 😀 potom hltá a híka pri tom ako somárik 😀
no ono ak sa to potvrdí tak to mizne az po siestom mesiaci, ked zacnes zavadzat prve príkrmi, cítala som, ze to niekto ma az do roka 😕 no ale uvidíme.

zaza_na
27. feb 2008

zabka, no teraz to vyzera uz lepsie. dufam, ze sa to bude tak drzat a nebude uz ziadne kolisanie 😉
adu, tak to je dobre. a neboj, urcite sa to zlepsi. on si zvykne a aj ty sa naucis, ako ho treba spravne polohovat 🙂
a spava vam dobre?

terezicka
27. feb 2008

Už som s5 babenky a dúfam že sa vám budem môcť nerušene venovať 😀

adulina
autor
27. feb 2008

zuzi, spinka ako spinka v noci, budi sa kazde dve az dve a pol hodiny a vydava celu noc tie zvuky, lebo mu je tazko, ale snazi sa spinkat 😅 najlepsie spinka v kociku a v sedacke v aute 😀 aj cez den sa to da, no ale su take striedave dni, kedy nespi skoro cely den, a zas naopak 😉

zaza_na
27. feb 2008

neboj adu. to sa spravi. este je velmi malicky a stale si zvykate 😉 a ako casto ho kojis? pouzivas aj odsavacku?
terezka, tak to dufam aj ja. a co si si kupila? papala si uz?

terezicka
27. feb 2008

Adulka a mliečka máš dosť? A manžel stále pekne pomáha? 😉
Zuzka no dúfam, lebo nám nejdú ani maily tak nemôžem ani všetko robiť 😀 Kúpila som si ražnú bagetu a pomaly ju pchám do seba, radšej pomaly aby som ju nezhltla a bude mi ešte horšie 😅

adulina
autor
27. feb 2008

zuzi, ak ma ten reflux tak musi papat tak casto, len mam pocit, ze cim castejsie papa tak ma potom stale tie problemy so žahou, ako ked spi dlhsie 😕
terez, mliecka je až až. a manžel pomaha, lieta, vybavuje, nakupuje, a doma trochu varuje, lebo sa boji takeho maleho chytat na ruky, tak vzdy mu ho dam ja do naruce a uz len drzi 🙂
odsavacku som pouzivala na zaciatku a obcas ked mam hrozne tvrde prsia aj teraz ju pouzijem, je to dobra vec 😉

terezicka
27. feb 2008

Adulka a nebolia ťa prsia alebo tak nejako po kojení? 😅

adulina
autor
27. feb 2008

Ako Terez priprav sa na to, ze bradavky ta budu neskutocne boliet, hlavne ked ti neukazu ako kojit, ale aj ked ukazu, lebo babo ma tvrde dasna, takze kym si zvyknu bradavky na to 😅 v jednej mam este aj teraz taku dieru a ragady som mala tiez, kupila som si take klobuciky na kojenie, sice to bolelo, ale sa to nezhorsovalo, teraz to este obcas citim, ale uz sa da normalne bez slz kojit, druha bradavka je v poriadku 😀

zaza_na
27. feb 2008

adu, aj ja som si kupila tie klobuciky na bradavky. takze to pomoze, hej? 😕
a odsavacku som si tiez rucnu. vsak sa snad zide... no toho kojenia sa trosku bojim aj bolenia bradaviek. ale vsak nejako zvladame ;)

mirka20
27. feb 2008

ahoooooooooojte 😵

zaza_na
27. feb 2008

ahoj mirka 😉
adu sa nas ujala a dava nam cenne rady cerstvej mamicky 😵
ako sa mas? ides obedovat?

mirka20
27. feb 2008

zuzka, uz som naobedovana. bola som s manzelom na obede, lebo vcera sa nam vobec nechcelo varit, tak sme nemali co dnes papat 🙂
uz som stihla precitat, co vsetko adulka popisala, je super, ze je tu s nami a dava nam rady, kt.budeme moct uz cochvila vyuzit 😵

zaza_na
27. feb 2008

ved to. onedlho budeme mat aj my take male hladne krky doma 😀
a co ste si dali na obed?

mirka20
27. feb 2008

mali sme kuracie prsia v pikantnom cesticku, kt.vobec nebolo pikantne a zemiakovu kasu. bolo to mnam 😵

terezicka
27. feb 2008

Jej Mirka dúfam že ešte stále pekne oddychuješ 🙂 Dávaš si pozor a šetríš sa? 😕
Adulka no vďaka za rady ohľadne kojenie 😉

linav
27. feb 2008

Ahojte dievčatá.
Stalo sa vám niektorej že vám IVF neschválila poistovna.
V akom prípade to mozu zamietnuť.
Dakujem 🙂

mirka20
27. feb 2008

terez, mam teraz pauzu, lebo sa mi strasne nechce 😅

terezicka
27. feb 2008

Mirka tá tvoja pauza ma teší 🙂
Mne je dnes od rána fakt úplne hrozne, už aby som bola doma 😔

terezicka
27. feb 2008

Tak práve aj ten kúsok bagety čo som zjedla skončil v záchodovej mise 😅 Stihla som to len tak-tak

zaza_na
27. feb 2008

joj terez, stale sa to nezlepsilo 😒 ani ta bageta nepomohla? 😔

mirka20
27. feb 2008

linav, to fakt netusim
terez, ty si fakt to vytuzene tehotenstvo uzijes so vsetkym, co k tomu patri 😔 ale uz o chvilu pojdes domov, tak si lahni, mozno sa ti ulavi

terezicka
27. feb 2008

To bude prvé čo spravím keď prídem domov, že si ľahnem a Marek ma bude obskakovať 😉 Ale to fakt nemusí, len dnes mi je zatiaľ úplne najhoršie 😔

mirka20
27. feb 2008

terez, co by nemusel, len nech sa o teba pekne stara, ved aj on moze za tvoj stav 😉

terezicka
27. feb 2008

Mirka neboj isto sa bude starať, len aby som ja vedela byť pri vedomí a vravieť mu čo mi treba a tak...Jejda ešte hodinku vydržať, potom cestu domov autobusom a potom mi je už jedno všetko 😝

mirka20
27. feb 2008

terez, nemoze prist marek po teba autom?

henrieta76
27. feb 2008

ahojte
tak som vas este stihla.

zaza_na
27. feb 2008

terezka, neboj, on sa velmi rad postara. vsak ak sa da, chod aj skor domov... 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre