Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
25. mar 2008

Zuzka ahojky teda ste mali rušný víkend 😕 A tiež dúfam že ste v poriadku a hádam aj s poisťovňou sa vám to podarí dobre vyjednať a nebudete musieť nič platiť

zaza_na
25. mar 2008

hej mirka, v poriadku sme. mala som pas a nebol to nastastie az taky prudky naraz. a uz ked sme sa priblizovali k tomu autu pred nami, vedela som, ze donho narazime, tak som sa pridrzala rukami vpredu... a pas som mala pod bruskom, takze sme nastastie vporiadku. kamoska sa udrela do hlavy, lebo nemala pas...

terezicka
25. mar 2008

Ozaj Zuzka vy sa už pomaly budete aj zberať na SK však? A kedy ideš k dr na to ďalšie sono? 😕

pahu
25. mar 2008

Zuzka no pekne... Dávaj si na Vás pozor 😨 😵 Ale vlastne, však ja si dávam na Vás pozor v duchu, takže sa Vám nič nestane 😀

zaza_na
25. mar 2008

terezka, toho sa bojim. ze sa nam tymto odchod na Sk oddiali, lebo sme mali ist autom. mali sme ist o 3 tyzdne. uz aj v robote to mam dohodnute - som tu uz len 2 tyzdne...
sono budem mat teraz v piatok. tak som zvedava, ake spravy tam budu mat pre nas... 😔

mirka20
25. mar 2008

zuz, tak je dobre, ze je vsetko ok

zabka
25. mar 2008

Ahojky uz sa to tu rozbehlo... 😉 ... pahu si ma obehla s ovu.... 😀 😀

terezicka
25. mar 2008

ZUzka ja verím že bude všetko ok a malinká je podľa mňa úplne zdravučká 😵 A ten odchod na SK stihnete neboj 😉 Ja tu v piatok nebudem ale v pondelok budem čakať na správy od teba
A dnes som tu len do 13:30, treba ísť odniesť peniaze do banky tak kolegyňa vravela že nech idem akoby na služobnú cestu a ja som s ňou smaozrejme súhlasila 😀 A zvlášť keď tu nie je riaditeľ 😀
Pahu a na lyžovačke bolo ako?

zabka
25. mar 2008

No ja som tu tiez tak nejako do jednej.... 😉 ...Dnes sa mi tu veru vobec nechce byt...

pahu
25. mar 2008

Zuzka neboj sa 😀 Ja som sa za Vás všetky pomodlila, takže to bude v poriadku 😀 A hovorila som aj s maminou o tej kostičke a ona povedala, že nemá vôbez žiadnu a keď jej nebudeš veriť, že pôjde aj na rontgen 😵

Zabka, obehla, ale ja som z toho na mraky, lebo ja mávam ovulku 10-14 DC 😕 😵 Tento mesiac som sa nejako zbrzdila 😀

pahu
25. mar 2008

Jeeej Terez, úžasne sme sa mali... A sme aj poriadne opálení, síce iba ksichtíky, čo vyzerá ako maska, ale keď si dám rolák, je to v pohode 😀 Však aj v albume by som mala mať jednu fotečku 😀

zabka
25. mar 2008

No ved to nevadi hlavne ze ste snazilkovali... 😀 😀

zaza_na
25. mar 2008

pahu, tak uz viem, preco sme vporiadku a nic sa nam nestalo. ty si pri nas stala ako nas anjel strazny 😵 dakujem, ze na nas myslis, aj ja sa modlim kazdy den, aby bola mala vporiadku. vsak uvidime. co ma byt, nech sa stane...
terezka neboj, zreferujem, nech uz su spravy akekolvek 😉

pahu
25. mar 2008

Zazi, ja sa modlím aj za teba 😀 A aj za maličkú 😀

zabka
25. mar 2008

Ty brdo terezka ty uz mas 15 😨 😨 😨

zabka
25. mar 2008

Inak ozaj viete ze Maťka uz asi porodila????v Sobotu uz mala kontrakcie ktore este popisovala tu... 😉

terezicka
25. mar 2008

Pahu pozrela som fotky aj zo stretka, ty si teda riadne škera 😀
Ozaj musím vám niečo napísať:tak sestra čo je narodená po mne kúpila pre drobca také malinké ponožtičky, fakt je to krásne - to bolo vo štvrtok. V sobotu sme boli doobedu u našich a najmladšia sestra nám dáva darček že to je pre bábätko.Tak sme si to pozreli, krásne body a ponožtičky...Ja som ho nejako zvlášť neobzerala a som si len pomyslela že možno ho kúpila v nejakej 30-tke alebo v čínskom. Potom išla tá sestra s nami domov ku nám prespať a nejako sme sa rozprávali, ja som sa kochala tým bodynkom a z nej potom vyliezlo koľko to stálo.Tak ona to body kupovala v riadnom detskom obchode, stálo 170,-SK a ponožky stáli 90,-SK...A si zoberte že ona dostane vreckové 100,-SK na mesiac, toto stálo skoro 300,-SK a ona to aj napriek tomu kúpi a dá peniaze na naše malé...My s Marekom sme nevedeli či sa máme na ňu hnevať alebo sa máme tešiť...Ja som bola z toho úplne hotová...Tak jej ešte Marek povedal že jej dáme nejaké peniaze, lebo to stálo na jej možnosti dosť veľa. A ona od nás nič nezobrala, že to ona chcela kúpiť...Baby ja som bola z nej úplne hotová

pahu
25. mar 2008

Aha, tak už nemám foto v albume, zase mi ju niekto-admin vymazal 😠

zaza_na
25. mar 2008

coze? matke zacali v sobotu kontrakcie? 😕 idem to rychlo precitat 😉

zaza_na
25. mar 2008

z kde to pisala? 😉

pahu
25. mar 2008

Matke? Fakt? No supeeer 😀 A hlavne, má na ňu niekto číslo na mobil? Alebo sme ju stratili? 😕 😵

mirka20
25. mar 2008

terez, to bolo od tvojej sestry krasne. 😵
to vazne uz matka mala kontrakcie? zuz, ked nieco najdes, daj vediet

zabka
25. mar 2008

No pisala to v snazilkach.... 😉

pahu
25. mar 2008

Terez, to musíš mať zlatú sestru 😉 Však jej to vynahradíte neskôr, neboj 😵

adulina
autor
25. mar 2008

ahojte koculiatka.
vitaj Terez, super ze si v poriadku 🙂
kuk albumík 😀 😀

terezicka
25. mar 2008

Ja viem že mám fakt zlatú sestru 😵
Jej tak Maťka už má asi potom? Kto by tak mohol mať na ňu kontakt?

zabka
25. mar 2008

Hej pisala ze z nej aj nieco vytieklo pomenovala to ako zeleno biely sopel... A niekto jej povedal ze to predsa uz zacinaaaaaaaaaaaa....

terezicka
25. mar 2008

Adulka ahojky už som pozrela tvojho malého, je fakt riadny krásavec - to už začina na toho misiaka cvičiť však? 😀 A tebe to s ním tiež veľmi pristane 🙂

zabka
25. mar 2008

Kto to nenasiel tu je:
dnes mi zacali asi kontrakcie-asi priserne navalove bolesti ako pri mrche len nepretrvavaju dlho ale len urcity cas a potom opat:(radsej som sa uz aj oholila a nachystala :( zo mna ide akysi zeleno zlty sopel bolesti su to veru fasa ale pockame este ved voda ma asi otiect nie?

mirka20
25. mar 2008

baby, nasla som to v marcovkach. matka je mamina 🙂
Volám sa Emily, svetlo sveta som uzrela o 22.54, moje modelkovské mieru sú 2550gr, 48cm. Maminku sa mooc potrápila, ale už sa spolu len tešíme.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre