Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
9. apr 2008

Žabka ešte vôbec nie, ja pôjdem do obchodu až o 11:30 ak stihnem všetko naskenovať dovtedy 😅

terezicka
9. apr 2008

Tak síce som ešte nedoskenovala, ale aj tak idem do obchodu aby som nebola hladná

zabka
9. apr 2008

Veru veru, ty musis papkat kedy chudi drobcekovi... 😉

zabka
9. apr 2008

No haloooooooooooooooooooo 😕

zaza_na
9. apr 2008

no babenky, ja prave obedujem. ale pozeram, ze tu nikoho 😕

mirka20
9. apr 2008

dnes tu je nejak tisko.
ja som sa vratila z mesta. bola som zaniest obed manzelovi, pozriet kolegyne a teraz obedujem. a ked dopapam, tak sa pojdem trochu povyhrievat na slniecko,lebo je vonku tak krasne a teplucko 😵

terezicka
9. apr 2008

Ja som už tiež tu, len som mala veľa skenovani a písania

mirka20
9. apr 2008

tak uz som zjedla zemiaciky a idem sa vyvalit von na lehatko. papa 🙂
terez, zajtra sa stretneme 😉 sa tesim

mirka20
9. apr 2008

jaaj, som zabudla. zajtra tu asi nebudem, lebo budeme behat po tych nakupoch. takze sa uvidime asi az v piatok

terezicka
9. apr 2008

Mirka ja sa tiež veľmi teším, dúfam že na mňa nezabudnete 😅 😕 😀 Presne o 15-tej môžem odísť z roboty, skôr sa mi nedá lebo štikáme 😝

terezicka
9. apr 2008

Babenky pre dnešok sa s vami lúčim, vidíme sa zajtra ránko 🙂

pahu
9. apr 2008

Ahojte, iba Vas zdravim, som doma a Vam vobec nechybam 😔

Zabka, dufam ze to budu 2//, pisni mi to do IP, ak by som to tu zajtra nevedela najst 😉
Terez, pekne papkaj ked mas chut 😵
Mirka, ako ti je doma? Odpocivas aj trosku? 😕 😅
Kiluska, dnes tu nie si, tak dufam ze nerodis 😀
Zazi, ahoooj 😉
Janka, o tebe toho momentalne vela nevieme, uz nas nelubis 😨 😕 😵

snazivabublinka23
9. apr 2008

je tu niekto mam dotaz, mozem sa pytat?

terezicka
10. apr 2008

Dobré ránko babeny 🙂
Pahu ty nevymýšľaj jasné že nám chýbaš, myslím že sme si nevšimli že sa na nás tu nikto neškerí celý deň? 😀 Bola si u tej DR? Zistili ti čo je?
Žabka kdeže si? Ja som veľmi zvedavá 😅

jankabelka
10. apr 2008

dobré ránko kočky 😵
Pahu včera sme mali menšie problémy s internetbankingom tak som nestihla sa ani rozlúčiť ale polepším sa.
A dnes idem na 8,30 k zubárovi 😨
Zabka kde že si?

terezicka
10. apr 2008

Jani aj ti ide zubár niečo robiť alebo iba preventívka? Ja by som mala ísť tiež, ale sestrička vravela že treba prísť do 8 tam a to mi nejako nevyhovuje 😝 A vrátiš sa ešte do robotky nas5?
Žabka no halóóó 😕

jankabelka
10. apr 2008

Ide mi urobiť 1 zúbok vraj tam mám maličký kaz a nechce ho zanedbať, ale isto sa vrátim 😉

terezicka
10. apr 2008

Janka tak sa budeme tešiť že sa vrítiš a budeš tu potom s nami ok?
Joj ja som ale zvedavá kde je Žabka 😨 Možno ešte rozdýchava tie dve // 😵

terezicka
10. apr 2008

Ozaj včera keď som bola na tom cvičení tak jedna baba tam riadne dostala kontrakciu 😲 Kým sme cvičili v stoji tak všetko bolo ok, ale hneď ako sme si ľahli na chrbát tak iba vzdychla, musela sa prevrátiť na bok...Cvičiteľka jej chytila bruško a hneď jej povedala že to je kontrakcia 😲 Termín má ona teraz v pondelok, ale dr jej povedal že to bude asi aj skôr

terezicka
10. apr 2008

No haló Žabka kdeže si? Mňa nemôžeš takto naťahovať 😲

zabka
10. apr 2008

Pekne ranko... vyhodila som z grafu ovu test a posunulo mi tu ovu... a test nic... 😢 😢 😢 ... http://www.fertilityfriend.com/home/1adaf0

terezicka
10. apr 2008

Ale Žabka veď BT je ešte pekná 😅 Myslíš že to už nemá šancu? 😔

zabka
10. apr 2008

NIe terez uz tomu neverim.... cakam na mrchu len nech uz pride nech mam pokoj.... Som z toho taka smutna... 😔 😔

lauritka
10. apr 2008

no pri takom grafesa mi to zda neuveritelne 😔

mirka20
10. apr 2008

dobre ranko 🙂
zabka, este nic nie je stratene, kym mrcha nedorazila 😉 mysli na to, ze ja som mala len slabulinky tienik na 17.dpo
terez, dnes sa uvidime 😉
nasa mala rebeka ma uz kamosku na svete. suseda, kt. mala termin 2-3 tyzdne pred nami uz ma dcerku. dnes rano mi to hovoril janko, lebo mu volal vcera vecer kamarat. a nechcel ma vcera kvoli tomu budit, aby som potom nemala divoke sny o porode. tak to teraz rozdychavam, lebo som si prave uvedomila, ze uz o chvilu to caka aj mna 😔 boze, ved ja o chvilu budem mamou

zabka
10. apr 2008

Ale ona pride viem to... Dnes tu asi moc nebudem, tak prajem pekny dnik...

terezicka
10. apr 2008

Jej Mirka tak už ťa nebudeme volať iba Mirka ale budeš mamina Mirka 😀 A nestresuj, ty si siláčka všetko zvládneš ľavou zadnou 😉
Žabka mne sa to tiež ešte nezdá...
Mirka na stretko sa teším aj ja, teda my všetci 😵
Lauritka ahojky ako sa máš? Ako pokračujete...?

mirka20
10. apr 2008

terez, ved ja som silna, ale este nemam vsetko pripravene a to ma desi 😔 este ani postielku nemame zlozenu, takze mala musi urcite este pockat

terezicka
10. apr 2008

Mirka veď Janko je šikovný a keď ty už budeš v nemocke po pôrode tak on to určite hravo zvládne 🙂 Na víkend k nám prídu na návštevu kamaráti a oni čakajú v auguste bábätko. A ona vravela že nič nejde teraz kupovať, že až v júli keď už bude na MD kúpi všetko 😲 Tak mne to prišlo dosť zvláštne, bude horúco, už bude mať veľké bruško a ísť na komplet nákupy???To by som ja nezvládla 😅 A ty pokiaľ nemáš pripravené len drobnosti tak sa netráp... 🙂

terezicka
10. apr 2008

Žabka prosím ešte nezúfaj 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre