Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
10. apr 2008

tak my vyrazame do ulic na nakupy. papa 🙂
terez, o tretej sme u teba v robote. hladaj tmavomodru fabiu 😉

zaza_na
10. apr 2008

dobre ranko 😉
ako ste sa vyspali? ja dobre.
mirka, prijemne nakupy prajem.
terezka, ako sa citis?uz su nevolnosti uplne zazehnane? mimco sa hybe? 😵
zabka, kukla som grafik. ak ti ovulku teraz vyznacilo dobre, tak si prave 15DPO, ze? drzim palceky. teplotka je stale krasne hore. tak nech tak ostane 😉 a ako sa inak citis? 😕 nezufaj este...

terezicka
10. apr 2008

Mirka tak príjemný lov prajem 😀 O 15-tej vás vyzerám 🙂
Zuzka ahojky 🙂 No nevolnosti...Naposledy také riadne v sobotu, včera ma však večer bolela hlava a bolo mi na zvracanie ale myslím že to z toho...Ale dnes ráno som zas trochu predýchavala 😅

zaza_na
10. apr 2008

no terezka, aspon ze su to uz len take kratkodobe a chvilkove zalezitosti. to sa da zvladat, ze? aspon ze uz neobjimas zachodovu misu 🤐
tak len oddychuj ked ti treba a da sa. tento druhy trimester uz by mal byt super 😉

terezicka
10. apr 2008

Zuzka hej už to trvá iba 5 minút keď to na mňa príde 🤐 Ale dúfam že už sa to odo mňa odlepilo 🤐
A ty sa máš ako? Upratuješ? Z poisťovňe vám už niečo prišlo?

zaza_na
10. apr 2008

terezka, prepac, ze som sa na dlhsie odmlcala. potrebovala som napisat dolezity mail a bola som sa potom okupat.
z poistovne to vyzera na totalku, tak uvidime. asi sa nam ho z tej sumy podari opravit a mozme ist domov autom. ale pre istotu si dnes vypytam od porodnej asistentky papier, keby som isla lietadlom, ze mozem este letiet...
neboj, uz sa ti to nevrati a bude to len lepsie 😉
neobedujes uz nahodou? 😀

terezicka
10. apr 2008

Zuzka obedovať idem teraz, bola som "služobne" v meste 😀 Vieš nie je tu riaditeľ tak treba využiť 😀
Verím že sa vám to podarí opraviť a domok môžte pekne cestovať svojim autíčkom 😉

zaza_na
10. apr 2008

dakujem terezka. aj ja dufam. vsak to uz budem asi v 33tt, le my to zvladame 😀
dobru chut k obedu 😵

terezicka
10. apr 2008

Zuzka si ešte niekde tu? Mne nešlo vôbec pridať odpovede 😠

zaza_na
10. apr 2008

terezka, aj mna stale vyhadzuje 😠 🙄
aky bol obed? ja si idem spravit zeleninovu polievku a o 1 hodinu a pol idem za tou porodnou asistentkou 😉

terezicka
10. apr 2008

Zuzka tiež som sa sem teraz nevedela dostať 😠
Obed bol celkom fajn, ale teším sa domov - dnes pre hostí varí manžel, tak som sama veľmi zvedavá 🤐 Ale verím že to zvládne, v najhoršom sa príde spýtať alebo tam pošle mňa 😀
Veď Mirka môže zajtra pohovoriť, ja tu zajtra nebudem celý deň - idem do poradne 😉

terezicka
10. apr 2008

Kočky ja sa idem pomaly baliť, tak ak sem ešte niekto nakukne tak prajem príjemný dník a aj víkend 🙂 Vidíme sa v pondelok 🙂

zaza_na
10. apr 2008

papa terezka 😉 som zvedava co navsteva na vas zajtra vyzaluje 😀

pahu
10. apr 2008

Ahojte pipinky 😉
Ja viem ze Vam chybam, ale musela som Vas ponatahovat 😀

Zabka, je to divne... A v grafe uz mas znacku ze spinis? Je to tak?
Zajtra tu s Vami budem aj chvilku cez den... Predebatime to spolu... Dobru nocku. 😵

jankabelka
11. apr 2008

Dobré ránko, Terezka už dovolenkuje že?

zabka
11. apr 2008

Pekne ranko ja som uz jasna... takze zase nic.... 😔

zaza_na
11. apr 2008

dobre ranko 😉
tak ako zabka? 😕 kukala som tvoj grafik... ty od vcera spinis? 😔

mirka20
11. apr 2008

dobre ranko 🙂
zabka, moc ma to mrzi, ze teplota klesla. vobec nechapem,ako si ta ta mrcha mohla najst, ked si mala taky krasny grafik. ale skus to hodit za hlavu, teraz sa sustred na svadbu a mozno sa nenazdate a budete na svadbe traja 😉
zuzka, sa tesim,ze sa to s tou poistovnou ukazuje celkom fajn. tak dufam, ze to dotiahnu do super konca pre vas a vy pridete na slovensko autickom 🙂
pavli, tesim sa, ked sa tu ukazes 😅
my sme boli vcera na tych nakupoch, bolo fajn, nakupili sme skoro vsetko, takze mozem zacat balit veci do porodnice. potom sme boli u terezky a bolo super. brusko uz ma take malilinke, ale vsak ono este narastie. dnes ide do poradne, tak som zvedava, co bude mat nove. my ked sme sa vecer vratili, tak som bola uplne hotova, unavena z toho nakupovania, tak som skoro ani nepozerala moj oblubeny serial. ale nejak som sa premohla a zvladla ho dopozerat. a este k vecery, kt.varil terezkin manzel. bola super. mnam. a musim pochvalit terezku, lebo papala aj salatik. aj ked len kusok, ale papala 😵

jankabelka
11. apr 2008

Ahoj Zabka nezúfaj podarí sa to čoskoro 😉
Ahoj Zuzi som rada že s autičkom sa to vyvíja pozitívne 🙂
Mirka tak je super, že ste boli na návšteve a že ste sa zhodli 😉

pahu
11. apr 2008

Halo halo..... Vam to tu dnes nejako stagnuje 😀

pahu
11. apr 2008

Tak kedze ste tu neboli, ja miznem 😉 Pekny vikend 😀

zaza_na
11. apr 2008

pahu, ty uz si fuc?! 😲 😝
tak pekny vikend aj tebe. skoda, ze som ta nestihla. dnes mam upratovaci den. triedim oblecenie a pcham do tasiek, aby to uz bolo pripravene...

martinkamm
11. apr 2008

ahojte babulky ako sa mi mate a co je nove?

jahoda
11. apr 2008

ahoj martinkamm..gratulujem ku krasnej dcerke!!! ako sa mate?

zabka, neboj, vyjde nam to o mesiac 🙂 ja som tentoraz tiez bola sklamana...zacala som verit ze to vyslo, az ked mi meskal MS...isto sa stretneme v januarovkach 😎 😎 😎

mirka20
11. apr 2008

ahojte. ospravedlnujem sa, ze som sa tak vytratila, ale isla som upratovat, potom s manzelom na obed, pozriet kolegyne do roboty, tam ma vyzdvihol manzel, isli sme na nakup potravin a potom to uz nejak zbehlo a bol vecer. 🙂
pisala mi terezka, ze s malickou fazulkou je vsetko ok.
prajem vam krasny vikend, dufam, ze bude slnecny a teply. papa

kila
12. apr 2008

Ahojte! Som tu trošku zase, prišli sme domov k rodičom, lebo pred pôrodom som tu posledný krát a po pôrode aspoň mesiac domov na dlhší čas určite neprídeme... hoci je tu u našich maliar a je tu veľký bordel, ale aspoň mame trošku pomáham... a medzitým vám podám aj správu:
vo štvrtok som bola na poradni, vraj je bábätko ešte veľmi vysoko, hoci som teraz trošku "schudla" zo 75 na 74 kg a sestrička povedala, že to znamená že malá čoskoro príde na svet... 😅 S doktorom sme sa definitívne dohodli, že 27.4. mi vyvolá pôrod, vtedy má službu v nemocnici - keď sa malá nebude pýtať na svet skôr... a keď hej, tak porodím bez môjho doktora... už sa teším na pôrod, nebojím sa, som len presne tak nervózna ako keď človek čaká napr. na deň svadby alebo na deň odchodu na dovolenku... 😀 Ešte dva týždne a ubehne to určite tak rýchlo, že si to ani nevšimnem. Budúci týždeň idem ešte do nemocky na CTG a na poradňu vo štvrtok.

sharlotta
12. apr 2008

Ahoj Kiluska. 😵

kila
12. apr 2008

Ahoj! Ahoj! Ahoj! 😵 😵 😵

sharlotta
12. apr 2008

Drzim ti velmi, velmi palceky, nech vsetko dobre prebehne a nech nemas velke bolesti. zacinam mat pozvolna pocit, ze chcem dieta, tak ten buduci sk. rok vyzera dost realne... 😅 Budete ma podporovat.Prazdniny mam na regeneraciu organizmu.

kila
12. apr 2008

Ďakujem Sharlotta! 😉 Správne rozhodnutie, budeme ti držať palce. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre