Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
23. jan 2008

uz som tu, tak co sa deje?
dobre ranko inak 🙂

terezicka
23. jan 2008

Takže milé moje so súhlasom môjho manžela vám môžem oficiálne oznámiť že dnes ráno... 😀

terezicka
23. jan 2008

...som vycikala dve // 😀

mirka20
23. jan 2008

terezka, gratulujemeeeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 ja, janko aj mala rebeka
ja sa normalne cela trasiem. boze, terez, ty si tehotnaaaaaaaaaaaaaaaaaa. asi to moje brusko pomohlo 🙂 kedy sa stretneme? mam pre teba darcek, vies, co som ti spominala

jankabelka
23. jan 2008

Terezka gratulujem to je úžasné gratulujem 😀 až mám slzy šťastia na krajíčku
ja sa tak tešííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím nádhera

lauritka
23. jan 2008

😅 jeeeeeeeeej terezka co to citam..tak sa to konecne podarilo !! gratulujem ti velmi 😵 ty si tak poctivo cakala ..to je super...prajem ti nech to dotiahnete do vitazneho konca 🤐

jankabelka
23. jan 2008

Terezka kde si zmizla?

terezicka
23. jan 2008

Baby ďakujem ja som ráno plakala od šťastia v posteli pri manželovi a pripadá mi to také nemožné 😅 Ráno som vycikala do pohárika, ponorila test na chvíľku a nechala som to v kúpeľni tak...Išla som si spraviť jesť do roboty a potom do kúpeľne s tým že aj tak tam nič nebude...A oni tam boli, dve silné a výrazné // až som nechápala...Tak som s krikom bežala do spálne, zobudila manžela a zasvietila mu svetlo rovno do očí...A spolu sme sa pozerali a pozareli...

mirka20
23. jan 2008

terezka, ja sa este stale trasiem od stastia. tak strasne som ti to zelala. keby som bola v robote sama, tak tu normalne revem. teraz mam len slzy v ociach a priblblo sa usmievam. ale kolegyniam som musela povedat, ze jedna kamaratka je tehotna, tak to chapu 😵 uz aj rebeka ma kopla -tesi sa na kamosku alebo kamosa 😉

terezicka
23. jan 2008

Janka tu som len som nemohla hneď písať lebo tu boli kolegyne pri mne 😅
Mirka no neviem kedy sa stretneme ale keď sa stretneme tak budeme obidve tehuľky vtedy 😵

terezicka
23. jan 2008

Mirka aj ja sa veľmi teším je to pre mňa úplne neuveriteľné... A zisťujem že vlastne neviem ani čo môžem jesť, piť a čo nemôžem 😅 Mirka nože mi napíš nejaké užitočné rady aby som nespravila nejakú chybu... 😅 Aj keď viem že v pondelok som si zobrala paralen lebo som nevládala zniesť bolesť hlavy a minulý týždeň som pila varené víno a teraz v pondelok som mala trochu tatranského čaju - pomáha mi to pri bolesti hlavy 😅
A kočky ja som si robila Verify test, stál ale iba 43,-SK tak dúfam že to nevadí...Ale dnes si pôjdem kúpiť ešte jeden test a radšej možno nejaký drahší a celodenný a testnem určite ešte aspoň raz...

mirka20
23. jan 2008

terez, my mame teraz auto, mozno aj buduci tyzden budeme mat, tak by sme prisli do lc a sli by sme na kavu. to bolo druhe, co janko povedal, po tom, co bol strasne rad a gratuloval ti, tak hned, ze kedy ideme do lc 🙂
kile si uz pisala?

jankabelka
23. jan 2008

Terezka to je úžasná správa takto na ráno, takže to naše včerajšie zaklínadlo trošku pomohlo 😀 normálne sa tu usmievam na monitor chi 😅

maja.ka
23. jan 2008

dobre ranko 🙂
co to tu citam za novinku? terezka z celeho srdiecka ti blahozelam k tehu, som velmi stastna a silno ti drzim palce, aby si to dotiahla do uspesneho konca 🙂 a porodila krasne zdravucke babo 😀 😅 juuuuj to je super spravicka tak na rano 😵

mirka20
23. jan 2008

terezka, jest mozes velmi malo veci. v ziadnom pripade pecienku, vnutornosti, obmedz kavu aj caje bylinkove, pi len ovocne a ak tak jeden cajik denne zeleny. potom ziadne plesnive syry, tavene syry, len tvrde. ziadny alkohol, cigarety 😀 ale neboj, bude dobre, da sa to zvladnut. jaaaaaaaaaaaj a este treba jest velmi vela ovocia a zeleninky

terezicka
23. jan 2008

Mirka Kile som už napísala ale asi má vypnutý ešte mobil lebo mi neprišlo potvrdenie o prečítaní sms-ky...

terezicka
23. jan 2008

Majka ďakujem a teraz verím že tento rok a to čo najskôr v ňom sa to podarí vám všetkým určite otehotnieš a dotiahnuť to úplne v pohode do šťastného konca 😵
Mirka tak tá zelenina bude pre mňa veľký probém 😅 A karičku môžem jesť či nie? A piť 3v1 kávu môžem? A džúsy a také ako fanta, kofola, sprite, cola?

jankabelka
23. jan 2008

Terezka tak dúfam, že nás potom nakazíte vírusikmi aj s Mirkou 😅

maja.ka
23. jan 2008

terezka dakujem 😉
neboj sa vsetko zvladnes a postupne si nastudujes co mozes a co nie 🙂 a k dr sa kedy chystas?

terezicka
23. jan 2008

No neviem kedy sa chystám k DR, ale on ordinuje v utorky a piatky a ja by som chcela aby išiel so mnou aj manžel...Takže buď tento piatok alebo budúci...
A kočky niečo vám teraz pošlem:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😵

mirka20
23. jan 2008

terez, karicku radsej nie. len tvrde syry. ja som nejedla ani natierkove masla. moze tam byt listerioza a to je nebezpecne. dzusy mozes pit, ale s tymi bublavymi vecami opatrne, len tak jeden pohar denne. a tonic v ziadnom pripade nepi. aj grepy opatrne, len jeden za den 😉

terezicka
23. jan 2008

Joj kočky aj stránku s ami podarilo roztiahnuť 😀 Tak rýchlo píšme nech prejdeme na druhú a nabudúce si už dám pozor keď budem posielať dávku tehu vírusíkov 🙂
Mirka ďakujem za rady, budem si dávať veľký pozor teraz na seba 🙂
A ozaj myslíte že môžem ísť k DR už teraz v piatok? Mrcha mala prísť riadne 14.1. a ja by som k nemu išla 25.1....Len sa kus bojím aby som to stihla, lebo o 14-tej mám skúšku v škole a on začína ordinovať o 12-tej 😅

jankabelka
23. jan 2008

Terezka vďaka za vírusiky 😉

mirka20
23. jan 2008

terez, kludne k nemu chod uz teraz v piatok. kedy si mala poslednu mrchu?
pre vsetky potencionalne tehulky:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

terezicka
23. jan 2008

Mirka musím sa od teba naučiť ako sa posielajú vírusíky 🙂 A poslednú mrchu som mala 18.12.2007 😀 Jaj a čo sa týka nášho stretka tak sa nejako hádam len dohodneme, ale tento víkend mám ja školu a v nedeľu ideme na oslavu ocinových narodenín...A budúci víkend chceme ísť do tej Blavy, takže asi až niekedy potom...
Akurát mi prišlo potvrdenie že Kila si prečítala sms-ku 😉

mirka20
23. jan 2008

terez, my by sme prisli niekedy cez tyzden, len tak na skok do lc. po robote by sme si sli sadnut na ovocny dzusik, lebo kavu nemozeme 😉
my tento vikend ideme do prievidze, lebo pride sestra z anglicka a ten buduci este uvidime, ci pojdeme do ba.

mirka20
23. jan 2008

terezicka, kukni sem:
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php
ved ty si uz pravdepodobne v 6tt, takze uz bude urcite nieco vidiet, len srdiecko este nebude vidno

mirka20
23. jan 2008

nahod si tam datum tvojej posl.menstruacie a tam ti pekne vsetko vypise

terezicka
23. jan 2008

Ok Mirka kuknem hneď, písala mi už aj Kila sms-ku že gratuluje 🙂

mirka20
23. jan 2008

termin porodu ti vychadza na september 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre