Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

mirka20
24. jan 2008

terez, zavolaj 😉

terezicka
24. jan 2008

Už som zavolala a ešte dobre že som zavolala lebo má zmenené ordinačné hodiny a zajtra tam bude od pol 8 do pol 12-tej 😅 Tak teraz vôbec neviem či mám prísť zajtra do roboty alebo nie, lebo ak ráno prídem, potom odbehnem a potom mi bude treba ísť do školy tak budem iba behať...Lenže ani riaditeľ tu dnes už asi nebude aby som mu to povedala 😅 A neviem ako s amám zariadiť???

mirka20
24. jan 2008

terez, este stastie, ze si tam zavolala. neviem, ako si na tom s dovolenkou, ale ved zo zakona mas narok na 7 dni volna na navstevu lekara, tak keby ti dal rano doktor peciatku, tak si nemusis ani brat dovolenku a ani nemusis ist do roboty.

terezicka
24. jan 2008

Mirka doki mi dá pečiatku to je v pohode, len riaditeľ teraz nie je v robote tak mu to neviem ani povedať...Ešte počkám nejako do poobedia či sa vráti a ak nepríde do pól 3 tak mu zavolám na mobil a poviem mu že zajtra by som neprišla 😅 To bude isto rád keď to bude počuť 😅 Ale aj Marek vravel že aby som nešla keď mi dá potvrdenku doki

mirka20
24. jan 2008

terez, nech si porozprava, ked mu to spravi dobre. ale ty si teraz tehu, doktor je prednejsi. a este si stihnes nieco zopakovat na skusku 😉

terezicka
24. jan 2008

Mirka ja mám tej skúšky plné zuby, to mám zajtra ten opravák 😔 Ale už mi je jedno ako to spravím, hlavne že mám v brušku fazuľku a to je hlavné 😵 A zas sa mi kus krúti hlava, hlavne keď sa na stoličke otočím keď idem zdvihnúť telefón tak vtedy sa so mnou točí aj celá kancelária 😀

mirka20
24. jan 2008

terezka, davaj si pozor. otacaj sa pomaly 😉 a na tu skusku zas az tak nekasli, len sa pekne uc, ale zase si to az tak nepripustaj, musis byt teraz v klude a nestresovat sa

pahu
24. jan 2008

Terez, Mirka, Janka, ahooooojte 😉
Terez to je supiš pupiš že aj druhý testík je 2-//!!! Teraz ešte šup šup ku dokimu a už sa budete iba tešiť, lebo všetko bude superské !!! A ja by som zavolala riaditeľovi hneď, nenechávaj si to na poslednú chvíľku, zbytočne si spôsobuješ stres a aj fazuľke 😀

Janka tak kto vyhral?? 🤐 😵

terezicka
24. jan 2008

Pavli riaditeľ má poradu teraz dôležitú takže by mi aj tak nezdvihol mobil, ale to už do poobedia vydržím v pohode 😔 A zajtra teda asi vôbec neprídem, uvidím či stihnem dneska všetko porobiť a ak hej tak zajtra sa vám ozvem iba sms-kou 🙂

pahu
24. jan 2008

Jasné Terez, keď má poradu, má dôvod ťa nezdvihnúť 😀

A všimli ste si že mám lepšiu náladu ako včera? 😀 Doma som povedala mužíkovi že si tehu Terez a on sa z toho tiež tešil a pýtal sa či si tá, čo sa s ňou máme stretnúť 😀 😵 A ešte dodal, zlato tak kedy sme už na rade aj my? 😉 A ja že neviem, lebo ešte sme ostali ja, Janka a Pipika a Heňa. Ale že do roka určite lebo sme sa na tom dohodli 😀

terezicka
24. jan 2008

Pahu no vidím že dnes sa viac usmievaš 😀 A jasné že už ste na rade vy všetky a najlepšie bude, keď sa vám to všetkým podarí v jeden mesiac 🙂 A na to stretko sa veru už teším 🙂

mirka20
24. jan 2008

ahoj pavlinka 🙂 som rada, ze uz mas lepsiu naladu a samoska, ze do konca roka ste vsetky tehulky 😉 ak nie aj maminky
terezka, budem cakat na tvoju sms. len nas dlho nenatahuj, lebo ja by som potom bola nervozna a to by neprospelo rebeka. vcera ako som bola taka vytesena, tak rebeka kopala o dusu. citila, ze je maminka stastna, tak aj ona bola a davala to takto najavo

henrieta76
24. jan 2008

ahojte
veru pahu vsetky budeme tehulky.
viete co je najlepsie,najviac to babo chcu asi moje deti.stale sa ma pytaju ci uz mam babetko v brusku.

terezicka
24. jan 2008

Heni ahojky no ty máš fakt zlaté detičky 🙂 Dúfam že aj ja keď ich budem viac tak sa budú tešiť keď ešte budeme chcieť mať aj ďalšie 🙂
Mirka asi pôjdeme tak na 10-tu k dr. gregorovi a keď potom vyjdem odneho a poviem najskôr Marekovi všetko tak potom ti určite napíšem sms-ku 🙂 A pozdrav odo mňa Rebeku 🙂

henrieta76
24. jan 2008

a mirka dufam ze nam potom das vediet ved vsetky budeme ako na ihliach.

mirka20
24. jan 2008

ahoj heni 🙂 jasne, ze vam dam vediet.
terez, preco idete az tak neskoro? ved ja to dovtedy nevydrzim 😀 rebeku pozdravim 😉 uz som pohladkala brusko, odkaz odovzdany 🙂

terezicka
24. jan 2008

Mirka lebo potom by sme museli dlho čakať v meste, ja mám o 14-tej skúšku a kde by sme dovtedy boli 😅 A chodiť hore dolu je zbytočné 😔 Tak pôjdeme k dr, potom sa pôjdeme najesť, kúpiť ocinovi darček a potom do školy a ak budeme mať ešte veľa času medzitým tak neviem...
A už som vravela našemu ekonómovi že zajtra neprídem, ale že zavolám to aj riaditeľovi aby vedel. A ekonóm povedal že dobre v poriadku 😉

mirka20
24. jan 2008

terez, v poriadku. vydrzime do tej desiatej 😉
ja sa uz tak na to tesim, ze ti to potvrdi 😵 ty si tehulka 😵

terezicka
24. jan 2008

Baby idem do mesta s kolegom keď sa vrátim tak sa ozvem

pahu
24. jan 2008

Terez s kolegom? Teraz keď si teh? 😀 😀 😀

Mirka, pekné bruško aj účes 😉 Ja som strašne staromódna, ja nemám rada kaderníctva, mňa to tam nebaví, takže ak ma neostrihá nejaká kamoška, tak budem mať na hlave džunglu 😀

Heni, jasné že chcú miminko, však sa budú môcť hrať so živou bábikou 😀

pahu
24. jan 2008

Pipika išla dnes na krv však? A v sobotu alebo v nedeľu ide na IUI, juj tak sa teším, dúfam že jej to už vyjde 😉

mirka20
24. jan 2008

pavli, dakujem 🙂
pipika sla dnes na tu krv, tak som zvedava, kedy sa ozve a povie nam, kedy jej mame drzat paste. aj ja velmi dufam, ze jej to vyjde a dotiahnu to do uspesneho konca.

mirka20
24. jan 2008

pavli, ja som povodne isla do kadernictva s tym, ze chcem skrati ofinu a trochu pristrihnut konce. a ked som tak kracala smerom do kadernictva, tak som sa rozhodla, ze sa dam ostrihat nakratko, ze to vyskusam. a ked sme sa o tom bavili s kadernickou, povedala, ze za vyskusanie nic nedam a ze mi to urcite pojde. a ja na to, ze co ak nie. tak, ze vsak dorastu. tak som sa len usmiala a ona strihala 🙂

pahu
24. jan 2008

A dobre si urobila 😀 Len si na to pekne zvykni, keď sa narodí rebeka, budeš to mať ľahšie s úpravou svojich vláskov , budeš zapletať vrkôčiky iba maličkej 😀

pahu
24. jan 2008

Nikto si so mnou nepíše? Oki, idem pracovať aj ja.. 😉

mirka20
24. jan 2008

tak na to sa strasne moc tesim, ja som sa vzdy rada s vlasmi druhych. som aj uvazovala, ze ci nepojdem za kadernicku, ale maminka ma presvedcila, ze ked sa dobre ucim, nech radsej nejdem na ucnovku.

pahu
24. jan 2008

Maminka ti dobre poradila 😀 Predstav si že by si bola tehu a musela pracovať minimálne 8 hodín na nohách a chemikálie, vône... 😒 😖 🤐 😵
Teraz sa budeš môcť vybúriť na Rebeke 😀 A aj ja mám dlhé vlasy, tak aj na mne 😀 😀 😀

mirka20
24. jan 2008

tak pridem k vam, ked uz budem na materskej a budem sa na tebe cvicit, aby bola potom rebeka krasna 🙂

pahu
24. jan 2008

Dobre, ale to musíte kúpiť tú autosedačku 😀

mirka20
24. jan 2008

ok, tak kupime autosedacku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre