Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

andulla
28. jan 2008

Som z BA a mám o dost viac rokov ako vy 36. Dost, ze?

andulla
28. jan 2008

Dnes mám premieru v pisaní a pridávaní príspevkov do fóra, takze mi to trosku dlhsie trva, sorry. A ked nieco napisem a odkliknem vzdy ma to vyhodi do vsetkých tém. Preco?

pahu
28. jan 2008

Andula, ty nemáš oveľa viac ako ja, iba o 6 rokov 😀 Ale ja som bez detičiek, zatiaľ 😉 A si z BA, takže potom bude aj nejaké stretko? 😵
Ale nie, idem vyzvedať... Kto ti poradil Iscare? To je na Šulekovej? Ja som pre nich robila hostesku keď to otvárali a keď mali prvé výročie a už tam bolo aj veľa miminiek, ktoré sa narodili prostredníctvom ich "práce". Vtedy som si povedala že by som nikdy nechcela byť na tom tak, aby som to všetko musela podstúpiť k miminku, a vidíš kde som 😉
Už mám za sebou snáď všetky vyšetrenia aj laparoskopiu.. A nič nenašli, takže akurát: Psychika, stres mňa a môjho manžela... Nepravidelný a nedostatočný spánok, skoro žiadny pitný režim... A aj môj manžel už toho dosť preskákal. 😀 Tebe už robili nejaké vyšetrenia?

andulla
28. jan 2008

ISCAR mi doporucila moja lekárka. Spravil mi hormonalny profil, ten bol v pohode, ale vajcovody som mala nepriechodné a same zrasty, tak nasledovala laparka. Vsetko odstranili a povedali, ze je to ok. No, ale ako píses presne ziadny pitny rezim, stres a podobné veci. A hlavne nemysliet na to to mi kazdy radí len nepovie ako sa to robí!!! ☹

pahu
28. jan 2008

Andulla, vieš ako sa to robí? Musíš na to myslieť ešte častejšie a stane sa to súčasťou teba samej a potom ťa to nebude ovplyvňovať 😉 Ty brďo, ale som ja analytička-teoretička 😀
Ale nie, aj ja na to stále myslím, prestanem keď budem tehotná 😉 Mne ani na tej laparke nič nezistili, všetko bolo v naprostom poriadku, iba som si to odtrpela aby som si bola istá 😀

A manžel už mal spermiogram? 😕 😵

andulla
28. jan 2008

No to je najvacsi kamen urazu, dostat ho tam ☹ Akurat mi oznamila kamoska tak satra ako ja, ze je tehu a to som sa ja k nej chodila vyplakat, ze opat to nevyslo a ona na 3 pokus a je to.

pahu
28. jan 2008

Andulla, s tým sa musíš čo najskôr zmieriť a tešiť sa s ňou, lebo by ťa drb...... 😉 Však odkedy som ja v tejto téme s babuľkami, ktoré sme tu doteraz, tak už otehotneli:
Adu, Mirka, Kila, Terez, Zaza, Myska, Pipi, niektorým to bohužiaľ nevydržalo a prišli o miminká, ale treba ísť ďalej a stále dúfať 😀

Predstav si, že ja som sa po 10 rokoch začala stretávať s kamoškami zo strednej, bolo nás vždy cca 8 naj kamošieka a za posledný 1 a 1/2 roka sú 4 tehotné a jedna už má aj miminko 😉 Bolo mi samozrejme vždy smutno, keď mi to povedali, že prečo zase nie ja, ale musíš ísť ďalej 😀 😀 😀

andulla
28. jan 2008

viem, ze musím íst dalej. Inak ked mi to povedala, tak som prvý krát nepocítila závist , ale radosť. Viem, ze niektorym babenkám to nevyslo, ale aspon vedia, ze môzu otehotniet a to je základ. 🙂

pahu
28. jan 2008

Jasne, neboj aj nam to vyjde 😉 Budes tu aj zajtra? Ja uz teraz odchadzam domenkov 😵

andulla
28. jan 2008

jasne ved som doma na PN, tak ahoj zajtra

kila
28. jan 2008

Ahojte!
Terezka krásne ti svieti pri mene tých 6 tt... pristane ti to! 😵 😀 😀 😀 Ja som z teba taká šťastná, že si to ani nevieš predstaviť!
Aké máte novinky inak? Adulina ešte neporodila? A čo je s Myškou a jej manželom?
Ja sa mám fajn... doma varím, upratujem, nakupujem ako poriadna manželka... a teraz najnovšie šijem záclonu...
😅 ...ja a ručné práce... 😀 😀 😀 to by ste mali vidieť... 😀 😀 😀 ale nevzdám sa!
Už sa neviem dočkať ďalšej poradne, lebo už chcem vidieť malú a že ako leží... pomooooc, ja nechcem cisársky rez! 😖
Ozvem sa aj zajtra poobede... tento týždeň budem doma u našich, riskla som to, dúfam, že ma neprídu kontrolovať zo sociálky či som doma, že som na PN... 😅

vejinka
28. jan 2008

terezka to je uplne super ze si hetu mooooc gratulujem 😉 uz len aby aj pahu zostala v tom 😉

terezicka
29. jan 2008

Dobré ránko kočky 😉

jankabelka
29. jan 2008

Dobré ránko babulky, dnes máme opäť poradu 🙂

jankabelka
29. jan 2008

ahoj Terezka si ma predbehla, ty si ale šikovnica 😅

terezicka
29. jan 2008

Janka ale rýchlo skončite poradu dobre?

jankabelka
29. jan 2008

kuk už som tu 😉

terezicka
29. jan 2008

Janka tak super že netrvala tak dlho tá porada 🙂 Ako si sa vyspinkala v noci?

mirka20
29. jan 2008

dobre ranko 🙂
tak vas idem precitat, co ste tu vsetko popisali 😵

terezicka
29. jan 2008

Ahoj Mirka tak len čítaj

jankabelka
29. jan 2008

Terezka už lepšie, lebo tá predtým bola hrozná. nechcelo sa mi ísť cikať ale už o 4,45 som musela ísť lebo by mi mechúrik praskol.
Ahoj Mirka aký si mala víkend? ozaj všetko krásne na svete Ti želám na narodeniny 😅

terezicka
29. jan 2008

Janka tak super, ja som tiež túto noc spala oveľa lepšie ako tie predtým a to nebol Marek pri mne 😅
Ozaj Mirka všetko najlepšie k narodkám, dnes robíme veľkú oslavu na MK 🙂 Ako bolo so sestrou? Máš odfotený kočík? Ja ho chcem vidieť 🙂

mirka20
29. jan 2008

este raz ahojte 😵
janulka, vikend bol super. prisla sestra aj s priatelom, tak sme si robili opat vianoce 🙂 doniesli kopec darcekov, tak sme sa vytesovali. aj mala rebeka dostala kopec veciciek a este sme aj cez vikend boli na nakupoch, tak co sa tyka veciciek pre novoreniatko, uz mame skoro komplet. a kupili sme v piatok kocik, tak sme sa vytesovali 🙂

mirka20
29. jan 2008

dakujem za blahozelania 🙂
fotocky budu o chvilocku, len cakam, kym mi ich janko posle

terezicka
29. jan 2008

Mirka my vydržíme čakať s tebou na fotky, už som zvedavá ako vyzerá kočík 🙂 A pozri sa ako si napísala novorodeniatko 😀

mirka20
29. jan 2008

hihi terez 🙂
na fotkach sa uz pracuje, dajte mi minutku 😉

terezicka
29. jan 2008

Ale len minútku Mirka 😀

jankabelka
29. jan 2008

Mirka tak super, že ste sa mali dobručko a verím, že si si aj oddýchla a užila si si sestričku, teším sa na fotky 😉
Terezka tak už si teraz 2v1 takže ti nemôže byť smutno 😅

mirka20
29. jan 2008

už sú tam, kuk 🙂

jankabelka
29. jan 2008

Mirka krásny kočík ste kúpili a vybávička bude o chvíľku kompletná 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre