Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

jankabelka
29. jan 2008

aj my si veríme a keď nám aj vy veríte tak to musí vyjsť 😅

jankabelka
29. jan 2008

Terezička tak určite musím hľadať nejaké tehu bruško na obzore a na pohladkanie 😀

andulla
29. jan 2008

Dakujem vás babulky vsetkym za drzanie palcekov. Vidím, ze s vami mi to pojde nieco lahsie, ked si s vami písem ako ked som vás iba cítala. Naozj je to velká podpora, ked sa máte kde vyplakat a chápu vás a samozrejme aj potesit.

mirka20
29. jan 2008

terez, to hladkanie urcite pomohlo 😀 janka, ak chces, pridi si aj ty pohladkat 😉 ale ak aj neprides, aj tak budes tehulka

andulla
29. jan 2008

jéj ak to pomáha, tak ja som hladkala tehu brusko zaciatkom januára a naposledy minulí týzden v piatok, tak snád sa podarí.

terezicka
29. jan 2008

Andulka to máš veľkú pravdu že je to úplne super podpora keď si tu s niekým píšeš kto ti rozumie, kto ťa chápe a kto ťa podrží vo všetkom 😵 Pre mňa je toto tu druhá rodina 😵

mirka20
29. jan 2008

andulka, jasne, ze to pomaha. ved sa pozri na terezku 😉 😅

terezicka
29. jan 2008

Andulka môžem potvrdiť že pomáha 🙂 Ja som Mirkine naposledy pohladkala asi 2-3 dni pred ovulkou a tu to máš 😀

mirka20
29. jan 2008

mam zazracne brusko 😵

terezicka
29. jan 2008

No Mirka veru to máš, alebo skôr Rebeka bude zázračná 😉
Mne je zle od obedu, asi mi to nepadlo príliš dobre 😔
Som vravela dnes riaditeľovi že na piatok chcem pol dňa dovolenky a povedal že dobre, v pohode 😅 Tak som až nechápala 😝
Ozaj Mirka ty si dávala aj na papieri šéfovi že si tehu? Ja neviem ako to potom spravím 😔

nellie_
29. jan 2008

Ahojte babenky....
Mirka to potom aj ja pridem ked mas take zazracne brusko.. 😵 😵 😵 😵 😵
Terezicka gratulujem..niekedy si vas v kancli citam a prežívala som to s tebou..lebo malokedy stiham aj prispievať....

Mirka už máš krásne bruško...jéj a viete že to bude Rebeka.. 😵 😵 😵 😵 😵
Nam to ešte stále nevyšlo.... ☹

jankabelka
29. jan 2008

Ahoj Nellie neboj podarí sa to aj vám 😉
Terezka ak chceš tlačivo pre zamestnávateľa mám, pošlem ti ho

andulla
29. jan 2008

terezicka aj pre mna to je druhá rodina, ale teraz ked písem je to intenzivnejsie 🙂

terezicka
29. jan 2008

Janka mohla by si, aj keď to zatiaľ neplánujem oznámiť, možno po ďalšej kontrole u dokiho hej, ale zatiaľ nie 😔
Nellie určite nebuď smutná, ono to raz už isto vyjde 🙂 Nám to tiež vyšlo a ani sme fakt nevedeli ako sa nám to podarilo spraviť 😝

nellie_
29. jan 2008

No snazim sa mysliet pozitivne...Ked u nas je najvacsi problem, ze drahy robi sofera a odide v nedelu a pride v piatok...a asi vzdy presvihneme ovu... 😔 😔 😔
No ale snad sa raz zadarí.... 🙂

terezicka
29. jan 2008

Nellie moja polovička tiež robí na služby, býva 3-4 dni preč. ale neboj príde deň bude doma a práve vtedy sa to podarí 🙂
Andulka tak vidíš ako dobre že si sa rozhodla si aj písať si s nami a nie náš iba čítať 😵

jankabelka
29. jan 2008

Terezička tak ti ho pošlem v mailiku dobre? a jasné oznámiš to keď budeš chcieť 😉

nellie_
29. jan 2008

Terez ako dlho ste sa vy vlastne snažili?
To si ma ukludnila že aj tvoj manželík robi tiez mimo... 😉 🙂 🙂
Len dufam že nemam prave ovu, lebo ma nejak popichava prava strana.... 😔 😔 a od soboty chlapci sotva vydržali.. 😀 😀 😀 😀

terezicka
29. jan 2008

Janka ok pošli mi to mailom a ja si to odložím na správny čas 🙂 A ďakujem ti veľmi pekne 🙂

mirka20
29. jan 2008

nellie, ahojky. neuveris, ale dnes som ti chcela pisat, len nejak nestiham, lebo teraz hladam autosedacku ku kociku, tak surfujem po nete. dakujem za pochvalu, poctivo na tom brusku pracujem 😀 a ano, budeme mat rebeku, tak sa strasne vytesujem. nebojkaj, cochvila budes aj ty tehulka 😉 ako sa mas? ako stojite s prerabanim? napredujete?
terez, rebeka bude urcite zazracna 😉

mirka20
29. jan 2008

jaj, terez, ja som to oznamovala az po prvom trimestri, ale nie na papieri, len ustne 🙂

nellie_
29. jan 2008

Mirka ja tiez uz dlho si vravim ze ti musim napisat...ale dnes ma napadlo ze ty chodis do tejto temy...a mam tu dnes celkom klud, tak som dobehla...
No este stale neprerabame, ale uz mame nasetrene korunky na ten nas vlastny vchod teda vlastne schodisko a potom si pojdeme vybavit uver...
Kedze nas nic nesuri, tak sa nejak neponahlame..preto by som bola rada nejakej tej fazulke v brusku, nech nas troska popozenie.... 😵 😵 😵

Mirka krásny kočík máte...A uz si aj nasla sedačku??

nellie_
29. jan 2008

To sa tehotenstvo musi oznamovat pisomne??? 😨

andulla
29. jan 2008

dievcence na chvílku vás opustím. Idem si odpocinút lebo noha boli v rovnakej polohe aj zadok.

mirka20
29. jan 2008

nellie, zacat nejak treba, tak urcite sa to tym schodiskom uspesne zacne. 🙂 a ak sa vam pritrafi ta fazulka do bruska, vsetko pojde ako po masle. len ty sa potom nesmies velmi namahat, to by ti neprospelo.
dakujem za pochvalu kocika. autosedacku sme este nevybrali, lebo original k tomuto kociku sa nam zda dost draha, tak asi kupime nejaku len tak, mozno na inzerat. uvidime. sme sa teraz pred chvilou dohodli, ze to nebudeme surit, ze vsak mame cas, tak som uz zatvorila google 😅

terezicka
29. jan 2008

Nellie my sme snažili 16 mesiacov 😔 Ale ja som brala clostilbegyt lebo bez nich sa mi nevytvárali folikuly a s clostilom sa nám to podarilo na 3x 😉
Mirka ja som dnes otvorila stránku www.predeti.sk, chcela som pozrieť zatiaľ len tak nejaké sedačky a hneď sa na mňa vyškerili také sumy že 7000,-Sk 😅

nellie_
29. jan 2008

Terez aj ja papam clostyl...Lebo som mala uspane vajecniky po HAK.. ☹ ☹ ☹
Brala som ho 2 cykly...teraz mam tento mesiac pauzu a potom zacinam znova aj s nejakou injekciou Pregnyl či čo...aj tebe ho pichali??? A tebe na kolky den....len sa cudujem ze mi nerobila tu folikulometriu aby videla či som na ten clostyl reagovala....

Mirka ved jasne ze este mate casu dost...pokym sa princezná narodí tak ju zoženiete... 😉 🙂 🙂
Inak aj ja som narodená v máji... 😵 😵 😵

mirka20
29. jan 2008

terez, tak tolko urcite za autosedacku nedame. ved to by bolo skoro tolko, co sme dali za kociar. original k nasmu kociku stoji 3450,- tu na slovensku a v nemecku nejakych 2700,-, ale aj to je dost. ale ta stranka, co si pozrela je celkovo dost draha, takze ak ti mozem poradit, pozeraj inde, lebo ti ostane z tych cien zle, tak ako mne 🙂
nellie, nemusi sa tehotenstvo oznamovat piśomne, iba ak by si nemala dobrych sefovcov, kt. by ta mohli kvoli tomu vyhodit a ty by si sa ani nemohla tym branit, ze si tehu.

mirka20
29. jan 2008

nellie, u nas je polka rodiny narodena v maji, dokonca aj janko 🙂

nellie_
29. jan 2008

tak to potom tak muselo byť že aj vaše babenko sa narodi v máji... 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre