Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

terezicka
30. jan 2008

Jani ja som si myslela že dnes asi neprídeš 😅 Kedy ideš k tomu dokimu?

terezicka
30. jan 2008

Januška kdeže si? Hádam len nemáte zas poradu? 😅

jankabelka
30. jan 2008

Terezka idem až o 13 hod z práce takže vás tu ešte budem kúsok otravovovať 🙂

terezicka
30. jan 2008

Janka kľudne nás môžeš otravovať, my budeme len radi 🙂 Ale dúfam že sa už nebojíš 😅

jankabelka
30. jan 2008

Terezka ešte sa bojím 😖 joj

terezicka
30. jan 2008

Ale Janka neboj, určite to dobre dopadne a vy sa dohodnete na rozumnom riešení a on ti pomôže čoskoro otehotnieť 🙂 On je nejaký mladší ročník však?

jankabelka
30. jan 2008

veru som zvedavá čo poriešime, áno on je mladší, ach jaj bojim

terezicka
30. jan 2008

Janka tak práve preto sa neboj keď je mladší a to ti vravím z vlastnej skúsenosti. Ten môj je tiež mladší, má okolo 35 rokov a keď som sa k nemu prehlasovala tak som sa tiež bála lebo som si myslela že veď vieš akí sú mladí dr, si myslia že zjedli všetku múdrosť sveta... Ale opak je pravdou, práve kvôli tomu že sú ešte mladí, tak lepšie poznajú všetky nové metódy, skôr sa ich naučia ovládať ako nejakí 60 roční dr 😅 A podľa sú prístupnejší viacerým veciam a nenavrhnú ti len jedno riešenie. A myslím že po prvej návšteve u neho si mala z neho super pocit nie? Tak ako aj ja zo svojho a som si myslela že on a sestrička sú tam iba pre mňa a pre nikoho iného nie...Ja tomu môjmu maximálne dôverujem od prvého okamihu, lebo hneď som videla na ňom že sa o mňa naozaj zaujíma a chce mi pomôcť...A vidíš aj mi pomohol 🙂 A tebe ten tvoj tiež pomôže 🙂

mirka20
30. jan 2008

dobre ranko 🙂
tak co je tu nove?
terez, takto pred tyzdnom si vycikala 2// 😵

jankabelka
30. jan 2008

Terezka máš pravdu, dôverujem mu a hlavne fakt sa aj sestrička aj on o mňa starali ako keby som bola sama na svete 🙂
Ahoj Mirka 🙂

terezicka
30. jan 2008

Mirka ahoj, vidíš máš pravdu mňa to nejako ani nenapadlo 😅
Janka tak potom sa nemáš čoho báť, všetko bude ok 🙂

mirka20
30. jan 2008

terez, my ked sme s jankom rano kracali do roboty tak som mu to hned hovorila, tak sa smial, ze "vycikala". 🙂
janus, neboj, bude dobre a uvidis, ze ti pomoze 😉

terezicka
30. jan 2008

Mirka a čo sa smial veď aj ty si vycikala 😀 Som vravela Marekovi že si mi odporučila minibazar a on vravel že aj jeho kolega o ňom hovoril že je to dobrá stránka, že tam vedia dobre nakúpiť aj pre seba aj pre syna a ten je už na ZŠ. Už som to ráno aj kus pozerala,ale len tak zbežne zatiaľ

mirka20
30. jan 2008

terez, ja som si uz z tadial objednala dost veci a zatial som bola spokojna. je tam fakt obrovsky vyber a ak si nepotrpis na nenosenych al.nepouzivanych veciach, tak je to uplne super stranka.

terezicka
30. jan 2008

Mirka mne nevadí ak tie veci už niekto nosil pokiaľ sú v dobrom stave a za dobrú cenu.A myslím že pre malé deti nemá veľký zmysel kupovať nové a drahé veci lebo z nich aj tak veľmi rýchlo vyrastú. Ja som ešte Marekovi vravela že či by zas ale pre mňa nemalo zmysel radšej dať nejaké veci ušiť, lebo v lete to bude fakt hrôza som zvedavá čo si oblečiem...A ešte v auguste by sme mali ísť aj na svadbu, tak to len bude zábava 😅 Ale už som mu ukazovala v knižke čo sme si v piatok kúpili, že aké šaty na leto sa mi páčia 😉

mirka20
30. jan 2008

terez, neboj, v lete si oblecies cokolvek. ja by som mala oblecenie skor na leto ako na zimu, ale co 🙂 a ak bude velmi horuco, tak ani velmi von nebudes chodit, tak ti bude jedno, ze chodis len v tricku 😉
nasa mala rebeka sa vcera asi chcela vykopat von z bruska, tak urputne ma kopala 🙂 janko ju normalne ukludnoval, lebo som si myslela, ze fakt vykope dieru

terezicka
30. jan 2008

Mirka to muselo byť ohromné keď kopala tak silno, aj ťa bolole bruško potom? 😅
Len napr. neviem aké kraťasy si oblečiem, som vravela Marekovi že asi budem nosiť jeho kraťasy a jeho tričká cez leto 😀 A už sme začali rozmýšľať že by sme išli niekedy v júni aspoň na 4-5 dní do tatier, lebo potom sa už určite nebude dať niekedy v auguste...

mirka20
30. jan 2008

nie, brusko ma nebolelo, len to bol taky divny pocit, ze sa ti ide roztrhnut brucho. ale vcera bola mala velmi aktivna celkovo. a vecer som doslova zozrala kopec zakuskov, co napiekla maminka a potom mala akcnila este viac. ale bolo mi potom este aj spatne z tych zakuskov, tolko som ich zjedla. 😝
ja mam take platene nohavice, vrch je na gumicku, tak tie su uplne idealne aj na velke brucho. tie by som ti aj pozicala, ale boli by ti asi dlhe, lebo aj ja ich mam po zem.

terezicka
30. jan 2008

Mirka ja potom keď si už nebudem mať čo obliecť tak určite pôjdem do toho obchodu čo si mi vravela a niečo si tam hádam aj pokúpim 🙂 Ozaj vieš čo sa mi včera stalo? Jedla som večer zelený grep úplne ošúpaný a ako som jedla tak práve vtedy ma začalo tak dosť veľmi pobolievať a pichať na ľavej strane podbruška 😅 Som sa aj zľakla normálne 😔

pahu
30. jan 2008

Ahojte 😉
Supiš Terez, plán je to dobrý a možno ani v júli alebo auguste nebude na nejaký pekný víkendík v Tatrách neskoro 😀

Mirka, to bude ale baba, poriadne k životu 😀 Ako maminka?

Janka, ty si asi zmizla, však? No nič, však sa vrátiš 😀

KUK na môj grafík... 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/1b173c

mirka20
30. jan 2008

terez, to bude teraz castejsie, ze ta bude pichat, to sa zvacsuje maternica. ale zase by to nemala byt ukrutna bolest. ale popichavat ta bude este chvilu.
k tomu obleceniu. ten obchod je super, ale veci na leto kupis urcite aj v normalnom obchode, len budes musiet hladat nohavice na gumicku a volne tricka a bluzky. ale speci tehu oblecenie si urcite v tom obchode vyberies. a kup si hlavne nejaku pohodlnu podprsenku alebo tielko, teda mne to bolo treba hned od zaciatku, lebo ma strasne boleli bradavky a moje vystuzene podprsenky ma strasne drazdili

mirka20
30. jan 2008

ahoj pavli. 🙂
no, rebeka asi nebude po mamine, lebo maminka je trochu leniva 😀 ale nie, ja ked chcem, tak aj pracujem 😅
ty si mala vcera ovulku? dufam, ze ste snazilkovali 🙂

jankabelka
30. jan 2008

Ahoj Pahu 🙂 čo si mi chcela? mala som robotku tak som sa musela odmlčať

terezicka
30. jan 2008

Janka kdeže si zmizla? 😕
Pavli ahojky aký si mala včera večer? Snažilkovský? 😀
Mirka veď uvidím ako budem na tom, možno už v marci - apríli budem musieť ísť kupovať aspoň nejaké nohavice 😅

mirka20
30. jan 2008

terez, urcite si kup tehu nohavice, lebo su najpohodlnejsie. ja som kupovala v nejakom 4.-5.mesiaci, ale len kvoli tomu, ze som mala doma este jedny, co boli bedrace a a este aj elasticke, tak sa dali nosit aj s trochu rastucim bruskom.
baby, ja v pondelok zacinam treti trimester. normalne mam slzy v ociach, ako to leti 😢

mirka20
30. jan 2008

terez, neuvazujes o tomto:
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...
ja som ho kupovala ako prvu vec pre male a to som bola v nejakom druhom mesiaci, ale stal do 3000,-

terezicka
30. jan 2008

Mirka to je úplne super, veď o chvíľku už máš Rebeku v náručí 😵 A mne ju však tiež dáš do rúk keď ri prinesiem francúzske zemiaky? 😉 Ja práveže mám na leto všetky gate akurát na mňa, tie čo mám zimné tak keď začne byť teplo ich určite odložím do skrine...Takže kupovať určite budem musieť 😅 Som vravela aj Marekovi nech začne šetriť 😀
Ozaj Mirka aj si naiteraš niečom bruško? 😅 Ja som čítala v novom Zdraví že sa odporúča natierať si hneď od začiatku, lebo potom je to lepšie kvôli naťahovaniu sa kože 😕

zabka
30. jan 2008

Cau kocky 😉 ... Babatka posluchaju?

mirka20
30. jan 2008

terez, mastim. teraz raz denne, ale zo zaciatku len ked som nezabudla. mam elasti q, ten ma aj kila. zatial si musim poklopat, strie nemam. mastim si tym brusko a prsia, ale nie bradavky. a k tomu setreniu. marek bude urcite rad setrit, ked sa to tyka tvojho tehu 😵
ahoj zabka 🙂 nasa rebeka poslucha a dost hlasno dava o seba vediet 😵

zaza_na
30. jan 2008

ahojte kocky 😉
vyspinkane? ja som spala dobre a len raz som sa zobudila na cikanie.
mirka, rebeka bude teda riadne akcna 😉 urcite ste mali radost z jej aktivity. a vies co? my sme vcera vecer pozorovali brusko, ked som lezala v posteli a dost sa veru vlnilo. bolo vidiet dokonca aj nejake kopance, ked sa zrazu vydulo brusko na jednom mieste 😀
terezka, ja som si musela kupovat tehu rifle dost skoro. aj ked som dovtedy nosila bedraky, mna proste dolu na podbrusku zacali vsetky velmi skoro tlacit a vadilo mi to. az som mala pocit, ze ma z toho boli brusko 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre